Jump to content
UGURBOCEGI

Paralel Evrenlerdeki Hayatımızı Değistırebilir miyiz

Recommended Posts

değiştiremezmişsiniz,o evrenden bir şey değiştirilirse bu evrende birşey de değişmek zorunda kalır ve bu büyük bi yıkıma sebep olabilir ; fringe dizisinden Walter'ın teorisi :D

• Like 1

Guest Torosunu_Satan_Bilge

Mühim olan soru şu olmalı geçmişe dönsek dahi sadece yansımalarımı seyredeceğiz yoksa aktif rol alacakmıyız? ikincisi ise şu günümüzden geçmişe gidiş şu günün şartlarında zor belki de ilerde diyoruz...Ama ilerde de olmadı demekki günümüze gelecekten gelen insanlar yok :) ya da var ama sadece yansımalrımızı seyrediyorlar müdahale güçleri yetileri yok.bana kalırsa geçmişe gitmek demek mekansal olarak değil yansısal olarak o anı seyredebilmektir.saygılarımla

paralel evrende bir yasantimiz var diyelim o degilde nasil gidicez oraya onu merak ediyorum otobüs kalkmaz dolmus gitmez herhalde dimi :D saka bi yana bu konuda hic bir bilgim yok benide aydinlatirsaniz sevinirim arkadaslar :)

sen aslında ruyanda ruh olarak baska yerdesın mesela hayal edıyorsun fızıken burda aklın baska yerde sevgılın dusunuyorsun unıversıte mesela sonra oluyor aa ben bunu yasadım dedıgın olmadı mı hıc o ıste onceden ruhunun yasadıgı dejavu dedıklerı bana gore hısten cok ınanc ıle meleklerın sana yol gıstermesı beneskı bı kız arkadasımı ole hatırladım ılk kez konustugum bırı ıle 10 senedır konusuyomus gıbı fakuletsını sormustum kısaca bn senı onceden gordum dedım nasıl dedı gordum dedım evlenıcez ama olumsuz seyler var dedım onlardan sonra dedım ınanmadı ama oldu olumsuzluklar evlenırsek yazarım ben ole gordum umarım olur ayırlısı dıyelım Allah kalp gozunuzu acsın arkadaslar artnıyet kımseye bısey kazandırmaz sahıbıne bıle ...

Kısaca konuya ek ruhun ruyada bınlerce alem gezıyor bu da zaman olarak ılerıyı gormek oluyor arkadaslar kac mılyon ısık yılı otesıne gıtmek nedem kbır hayal edın :) ruyalarda bulusuruz sarkısı zekı murenden herkese gelsın benden :)

Bu paralel evrenle ilgili birşeyle okudum ama konuyu açan arkadaş ordakiyle yerimizi değiştirebileceğimizi söylüyor onu nasıl yapıcak, gel ahbap ben burda mutlu değilim yer değiştirelim desem onu nerden bulcamki.

bence evren tümel bir yapı ancak içeriği sayısız boyutlu..belki de belirli temel boyutlar içinde sayısız boyutlarda...algılama aracına(yaratılan ne varsa) göre boyutlar var olabilir...tümel bir yapının kendini an,mekan ve form olarak seyretmesi söz konusu olabilir..ölüm hak olduğuna göre başka boyuta geçilse bile orada da ölüm haktır(başka yıldız,gezegenler de buna dahil)..o zaman amaç bu olmamalı..(parça olan)kendimizi keşifle birlikte bütünsel uyumu yakalamak ve bunu sürdürmek (dişlilerin çarka uyum sağlaması) daha mantıklı geliyor...bir de;insanların algıları belirli düzeyde yaratıldığından bunun aşağısı ve yukarısı frekansları araçlarla algılayabiliyor..ve bir şey daha;evren dediğimiz mecaz olup da bizdekinin(gerçekliğin) dışa vurumu olmasın(her ne ararsan kendinde ara-sırrınca)..?ama şu da aklıma takılıyor;madem bilgi olarak tümel yapının özellikleri her yerde mevcut o zaman eksiklik algısı neden(herşeyin farklı yapıda olması-az ya da çokluk ya da var-yokluk algıları gibi) var..?