Jump to content
Guest DELİMAVİ

Sevgili Günlük ...

Recommended Posts

Guest eylül84

sevgili günlük...hep sabır dedim ümid ettim bekledim..ama artık kendi yolumu çizmem lazım gerektiğini gördüm...o artık bir başkasına ait..ve durum böyleyken benim Allah'tan hala onu dilemem yanlış olacak..benim insanları birbirinden ayıran vicdansızlardan ne farkım kalacak???

ben bu değilim..ve asla olmamalıyım...asla..dilerim mutlu olurlar..içim kan ağlasada varsın olsunlar..herşey nasılda tersine döndü dimi günlük daha 2-3 gün önceye kadar neler vardı,şimdi neler diliyorum..ona ben dememiş miydim oysa,yol ayrımındayız ilk kavşakta yollarımız ayrılacak diye..herneyse...inşallah herkes çok mutlu olur..

Guest sevgimsonsuz

günlük bugün çok işim var ama onları yapacak hal yok bende..sıkıştım kaldım.. hala hastayım fena üşütmüşüm sanırım..tabi güneşi görüp bahar geldi sanmanın ne alemi var dimi :rofl: neyse girmeyelim o konuya :D hep evde kalayım kendimi şımartayım tembellik yapayım istiyorum..ama hayat akıyor ve senin isteklerin de onunla birlikte akmak zorunda. hayat bize uyum sağlamadığına göre biz hayata uyum sağlamak durumundayız.

einsteine "zaman bir yanılsamadır" der...aslında zaman,olduğunu hissettiğin andır..ama gerçekler böyle değildir...ve zaman artık yeter diyor bana..artık yeter işinin başına dön.. hoşçakal günlükk...

sevgili günlük

anca uyanabildm okula gidecem birazdan canım hiç istemio belkide gitmem :confused: bugün bian önce akşam olmasını istiorm belkide hiç bu kadar istemedm bian önce akşam olsun die gece ki aldıgm kararı uygulama niyetindeym bakalım becerebilecekmiyim

Sevgili günlük harıl harıl ders çalışıyorum.Çalışkan mıyım ne?:D

• Like 1

Sevgili günlük,bugün iş çok ama ben burada oyun oynuyorum.Artık işleri de kim yaparsa yapsın...:)

• Like 1

sevgili günlük sanıırm artık yaşamak istemiyorum..tüm olanların üstüne bugünkü kaybımla birlikte şu an tek istediğim;uyumak ve bir daha asla uyanmamak...yalvarırım gerçek olsun:(

sevgili günlük sanıırm artık yaşamak istemiyorum..tüm olanların üstüne bugünkü kaybımla birlikte şu an tek istediğim;uyumak ve bir daha asla uyanmamak...yalvarırım gerçek olsun:(

ortak günlük tutalım biz en iisi:rolleyes:

Guest Gardenia

Ya Sevigili Günlük Sırf Bu Lafa Gıcık Oluyorum Diye Günlük Tutmuyorum Kusura Bakma Ama...Bugun Çok Sıkıcıydı Yaaaa Valla Gerçekten:P:P:P İşim Çok Yapasım Yok Bugun Sİtede Çok Sıkıcı Bende Sıkıcı Olablirim Valla Akşam Olsada Mürseli İzleyip Gülsem Belki Moralim DÜzelir Sevgili Günlükkk Allahım Ya Günlükle Konuşuyorum Çozuutuuuum Sanırsammm:wallbash::wallbash:

Guest Nokta

ahmak ıslatandan nasibimi aldım..

Mübarek yagarken ben yürüyordum..

üşüyorum..