Jump to content
Guest DELİMAVİ

Sevgili Günlük ...

Recommended Posts

Guest elegans
Sevgili günlügüm,bugün aynii..dünde ayni...yarinda ayni olcak...;)

:) evet katılıyorum

Guest bayceydek_

hayatım hep inişlerle dolu neredeyse cıkışlarım yok hep cırpındıkça dibe vurdum dibe vurdukca cırpındım ama hıc sukretmekten vazgecmedım..ne kadar canım yansada..kısaca hayat cemberınden gecmek zorundayız.

Guest lajvert

sevgili günlük bugün arabayi fena çarptım duvara peder görünce çattı o kaşlarını

sigortalar atmıştı gözüne girip onu yapayım dedim

hem belki para ondan çıkarda yaptırır diye düşündüm açıkçası :D

neyse tesisat çantamı aldım baktım prize kaçak var kaçak kabloları kestim ama bir tane saglam varmış onuda halletmişim

banyo lambası, prizi sizlere ömür

yarın usta gelecek 1yanlışım vardı 2 yanlış oldu elde var 0

allah için söyleyin hacılar suçum var mı bu işte

Guest echo

Sevgili günlük

Elimde nescafem,ayaklarımı altıma aldım,pencerenin önüne oturdum ve rüzgarla yağmur damlarının sımarıkça kovalamaca oynamasını,bu kovalamacaya kızan gökgürültüsünün de onlara kızıp,arada bir bağırmasını ve sinirlendikçe gözlerinden çıkan şimşeğin arkasında bıraktığı görüntüyü seyrediyorum.Bugün bir kez daha anladım ki,evet ben sonbaharı ve kışı,yazdan daha çok seviyorum.

Allahım,bana ruh ve beden sağlığı verdiğin ve bu sonbaharı da görmeyi kısmet ettiğin sana teşekkür ederim.

Guest DELİMAVİ

bugün çok mutluyum günlüğüm

Sevgili günlüğüm bugün aşık olduğum adama beni hiç dinlemiyorsun dedim o da bana 27 tane ök.zü koysan karşına onlar da seni dinlemez bayarsın onları da dedi. sevgili günlük çok canım yanıyor paylaşacak dertleşecek hiç kimsem yok namazlardan sonra ağlıyorum seccademde Rabbim beni anlasın acımı görsün artık. oysa ne çok sevmiştim. anladım ki ömrüm yalnız geçecek. ben ondan başkasını istememiştim çünkü. dua etme dedi benim için dua etme dedi bana. artık daha fazla incinemem çünkü içim yanabileceği kadar yandı. ne acı insanın ümidini yitirmek zoruda kalması. kalbi güzel olan tüm insanlara mutluluklar dilerim. içiniz yanmasın benim gibi. kıymasınlar sizlere de. selam ve dua ile

Guest türk_kızı

sevgili günlük....(ben yıllık bile tutmuyorum ya )

gene aynı hersey aynmı....gece rüyamda benimkini gördüm psikolojm zedelendi güne kötü basladım iyi biter inş....

karabasan gibi çöktü gene namıssız :D

neyse şimdi kalkıyımda kahvaltı hazırlayım annemlede papaz olmayalım :rofl:

Guest alev501

yasadiginiz günlük olaylarinizi yazin sevgili arkadaslar buraya paylasalim en ilginc en üzücü en sevincli olaylarimizi burda icimizi dökelim

....

saygilar ...

RFR.JPG

Guest MaRe

Güzel olmuş bu konu. Bizim sitenin üyeleride içini dökmeyi seven insanlar zaten. Hayırlı olsun canım :)

Guest alev501

sagol canim ...herkes gelsin iste icindekileri döksün baska konular bölünmeden dagitilmadan burdan yazsinlar iste neler oldugunu neler bittigini ....