Jump to content
Guest DELİMAVİ

Sevgili Günlük ...

Recommended Posts

Freestyle, 06.12.2019 - 22:22 yazdı:

Neden bu kadar neşelendin kısa yazmama bilemedim. Söyleyecek sözüm bittiğinden değil kısa yazmalarım. Aslında bir şey var çok ama çok özel bir şey var gerçekten derin ve tüm senaryoların masalların üzerinde. Hani şu senaristlerin bize bu gün izlettiği tüm o filmlerin, dizilerin v.s. hepsinin üzerinde temeli orjinal bir realiteye dayanan, bir tuhaf gerçeklik.

Bu gün dünyanın bizleri yani insanlığı götürmeye, dönüştürmeye çalıştığı yere gitmiyorum ben, gidemiyorum. Ne yapmaya çalıştıklarını biliyorum! Garip vesselam...

Anneme ve babama anlattım ilk önce. Bu dünyada var olan asıl gerçeklikten bahsettim sadece, her bir kelimesi samimiyet doluydu, hatta aşk kokuyordu bana göre. Bana sadece tek bir şey söylediler!.. "Eğer bu konuştuklarını dünyaya anlatırsan bizi bir gün bile yaşatmazlar, bizi öldürürler oğlum!" Söyledikleri buydu sadece, yaşamayı önemsemiş olmalarını anlayamıyorum...

Bu kadar basit mi gerçekten!?

Kimin ne zaman öleceğine ben karar vermiyorum. Ama yapmak zorunda olduğum şeyi yapıcam, karşıma kim çıkarsa çıksın, ne söylerse söylesin yada ne yaparsa yapsın. Ben de yapmak zorunda olduğum şeyi yapıcam ve buna hiç kimse hiç bir şekilde engel olamaz! Bu kadar.

Gözümden kaçmış yeni okuyorum... 

Cangirl75, 9 dakika önce yazdı:

Gözümden kaçmış yeni okuyorum... 

Yani ne çıkarmalıyım burdan, yazdığım her şeyi okuyor musun? 

• Like 1

Freestyle, 9 dakika önce yazdı:

Yani ne çıkarmalıyım burdan, yazdığım her şeyi okuyor musun? 

Cevap yazmışsın onu görmemişim yeni farkettim, bende yazdım uzun ama gitmedi ..  Evet her yazdığın yazı takip ediliyor 😊

Edited by Cangirl75
  • Like 1

Yahu ben anlamıyorum bazen bazı şeyleri. Evett hala bazen insanları anlamıyorum.

Çıkıyor karşıma beni sosyal medyada görmüş ve bir resmimi bir de iki yazımı görmüş. Ben sana aşığım diye yazıyor.

Yargılamıyorum, eyvallah diyorum sadece sen kimsin, beni ne kadar tanıdın ki, ac telefonu konuşalım diyorum. Korkudan mı, heyecandan mı, başka bir sebeple mi bilmiyorum arkasını dönüp kaçıyor.

AŞK dediğin böyle mi olur!!??

Anlamıyorum işte anlayamıyorum. Düşmanın, dostun ve hatta aşığın bile açık ve net olanına ihtiyacım var benim. Dobra dobra neyse o yahu, lafı dolandırmadan. Ne diye eveleyip geveler ki insan, neyse o sadece. Olursa olur,  olmazsa olmaz nedir yani. Aptallık herkeste moda mı nedir!? Uymuyorum, uyamıyorum ben bu zamana!..

Edited by Freestyle

Bende artık anlamladıramıyorum.

Hepten mi? Bozulduk.

Sözüm meclisten dışarı lakin çevrede, tv gördüklerimiz le de, erkekler namuslu, kadınlar evli olduğu halde arayış içindeler tövbe tövbe.....