Jump to content
Guest DELİMAVİ

Sevgili Günlük ...

Recommended Posts

Guest MaRe

Tabii baştan uyarması benden sohbete çevirmeden yapsınlar hatta yapalım :thumbsup:

ben başlayayım ozaman..bugün çok ilginç bi kitap okumaya başladım.son zamanlarda çevremdeki sorunlar yüzünden kitap okumaktan sıkılır olmuştum ama bunu bi seferde yarıdan fazla okudum.hayatımda hiç bu kadar ilginç bi kitap okumamıştım.yarını sabırsızlıkla bekliyorum ki devam edeyim gözlerim yoruldu...

Guest alev501

bugün ben gec kalktim yine agrilarim vardi aklimda ise yine sevgilim beni aricakmis gibi hisslerim oldu ama henüz telefon gelmedi sanki sayili günlerim varmis gibime geliyor sadece sabir sanki olacakmis gibi.. böyle icim huzurlu iste ya kendimi kandiriyorum yada gercekten ollacak rüyaalrimi hatirlamakta zolruk cektim keske hatirlasaydim lahutiye yazacaktim .. y..... dökümüne baktim dizime internetten,, sonra arkadslarla telefonda konustum bütün günüm böyle evin icinde gecti yine ,, bu saate kadar lahutiye takildim simdi burdayim söyle bir saate kadar sonr yaticam ,.. niyet edicem sevgilim gelip gelmeyecegini ögrenmek icin ...görmek icin rüyamda

Guest İDİL

Bugün feci bir iç sıkıntısıyla uyandım ve hala devam ediyor..

Migrenim de tuttu kötü şans işte :wallbash:

Kısaca sinirli bir günümdeyim...Yarın daha sakin ve güzel bir gün geçirmek dileğiyle...

Guest bayceydek_

hayata inatla yaşıyorum nefes alıyorum..sana da kapak olsun bu:D

Guest Nokta

Herkes buraya gününün nasıl geçtigini yazabilir..

iyi günler..

sevgili günlukk ilk yazan ben olayım:

bugün bir şey ögrendim biliyormusun baskaları için hayatımı es geçmişimm iyimi yapmışım hayır ama artık çok geççççç:(:(

Guest Gülümse.

dün sabahtan misafirlerim geldi, az önce de gitti... misafir ağırlamayı seviyorum ama yorucu oluyor. daha yeni dinlenmeye geçtim.

sevgili günlük bu günlerde eve kök saldım hiç dışarıya çıkmak istemiyorum bol bol kurabiye kek pasta yapıyorum evdekiler isyan etti kilo alıyorlarmış bana sorarsan ben yemiyorum:) sanırım beni evden atmak için haince planlar var:D bol bol uyuyorum yoksa ben depresyondamıyım sevgili günlük :rofl::rofl: duygularım çok karışık yemek yapıyorum hayra alamet değil neyse yeter bu kadar yine gelirim belki hadi sana iyi günler...

günlük !!!!! hergün yaz yaz yoruldum.artık haftalık tutacağım:D

• Like 1