Jump to content
Guest DELİMAVİ

Sevgili Günlük ...

Recommended Posts

Guest sevgimsonsuz

pek muhterem günlüküm ; tatil günündeyim ve tatil yapıyorum ama nedense bundan da pek bi huzursuzum zira içimdeki ses senin ders çalışman lazım diyor..peki ben o sesi dinliyormuyum hayır:rofl: ozaman sus len:punish2::punish2: evet günlüküm sağlıcakla kal :D

Guest azade

Fazla beklemedikmi olsa artik dedigimiz seyler icin

sevgili günlük!

bugün hayat bir kere daha gösterdi ki insanlar karşısındakinin gözünün içine baka baka çok inandırıcı yalan söyleyebiliyolarmış.her seferinde söylediğimi yine söylüyorum.belki bu kez sözümü tutarım.birdaha kimseye güvenmeyeceğim!!!

Guest Melinda

sevgili günlük.. son günlerde kafam çok karışık.. ne yapmam gerektiğini bilmiyorum.. biri bana yol gösterecek bi melek göndersiiinnn!! :D

Guest blessed trinity

Sevgili Günlük,

Bu ayın son gününde geleneksel aylık dökümlerimi çıkardım her zamanki gibi...

Şubat ayı dökümleri :

Bu ayımı kompozisyon olarak dörde bölmek isterim. Doğuş, alışma, sinir buhranları, yatışma..

Evre I: Doğuş...

Geçen bir yılın ardından, senenin ilk ayında dahi bi önceki yılın izlerini taşımıştım, ne gerek varsa buna :confused: Şubatın ilk günlerinde etrafımdan yükselen seslere kulak vererek yeni yılın doğum sancılarını daha fazla geciktirmemeye karar verdim. Bu yıl da post - mature geldim dünyaya hadi hayırlısı. (Hayata erken gözlerini açanlardanım biraz da beklenilen zamanlardan sonra doğayım :) )

Evre II: Alışma...

Bir müddet hayatta ne yaptıgınızı bilmeden, her biri bir önceki günün aynısına sürekli nöbetleşe devam eden günlerden çıktığınızda, gerçekliğe alışmak pek de kolay olmuyor dogrusu. Yapmış oldugum planları, söz verdiğim buluşmaları tüm bu yarı uyanık halde iken aldıgım tüm kararları iptal etmek durumunda kaldım. Önce bir kargaşa çıkıverdi ya, yine de sağ salim çıkabildim yeni baştan..Şimdi bakıorum da düzeni az da olsa tutturabilmişim :)

Evre III: Sinir Buhranları...

Boyunuzdan büyük işlere boşu boşuna kalkışmayın diye söylememişler!! Ne diye 2007'den kalanları hatırlayıp birşeylere başlarsın ki... bazı konularda hiç değişememişim. Bir insan bu kadar mı bağlı olur psikopatça yaşadığı günlere.. Ya da herşeyden bu kadar çabuk sıkılmak zorunda mıdır ki?? Bilmiorum... Ama bu sinir buhranlarının önümüzdeki aya da taşmamsını diliorum... En çok üzüldüğüm ise alakasız, saçma sapan bir şey yüzünden en cok sevdiğim tuvali acımasızca tinerlemek, bir E.T kasırgasını masum bir objeden çıkarmak oldu... Etrafında tiner bulundurmak neyine..

Evre IV: Yatışma..

Şubat'ın son günü ve ben üzerimden büyük bir yük kalkmış gibi hissediorum.. İçimde anlamlandıramadığım kimyasal tepkimeler var.. Korku & sevinç hepsi birdenbire üzerime gelmeye başladılar ama ben kaçmak da istemiorum... 10 gün sonra 24 olucam ve ben şimdiden güzel günlerin ve o sihirli kelimenin hayatıma işlemesini istiorum... KPSS'den bahsetmek istemiordum ama yok böyle bir kabus, oturup adam gibi ders çalışmam da gerekiyor :) Mart benim ayım olsun.. Mutluluğu örüp üzerime giymeliyim, en kısa zamanda... :)

Blessed Trinity (:

Sevgili günlük,ben Lahutiyi görene kadar hayatı hiç tanımıyormuşum.Bunca yıllık Kamu tecrübem olmasına rağmen...:)

• Like 1

Guest zaman kayması

sevgili günlük,yine lahutiya takıldım bütün işler duruyor...

günlük,yine geç uyandım.gecem gündüze gündüzüm geceye karıştı.nasıl düzeltcem bu düzensizliği bilemiyorum.başka şeylerde var tabi...artık ciddi ciddi mucizelere ihtiyacım var:(