Jump to content
Guest DELİMAVİ

Sevgili Günlük ...

Recommended Posts

sevgili günlük,

çok güzel bir hafta sonu geçirdim,çok eğlenceliydi..

Sevgili günlük ,

mabel bensiz eğlenmiş alacağı olsun .. borçlu çıkardım onu şayet okursa seni söyle ona aşkımıza devam edebilmemiz için bu hafta sonunu bana ayrıması gerekecek .

sevgili günlük bugnde dünkünün aynısı sanki gece pek uyuyamadım kendimi sorguladım durdumm..hayatımda bir şeylerin yanlış gittgini biliyorumda ne acaba oysaki bennn yanlızca huzur istiyorumm pek çok sevdiklerim beni üzüyorr.. hep bunları düşündüm durdum sonra genede rabbime şükürler ettimmm bir gun güneş dogacak biliyorumm dualarımı hiç bırakmaycagım:(::(

Guest sevgimsonsuz
Sevgili Günlük,

Bu ayın son gününde geleneksel aylık dökümlerimi çıkardım her zamanki gibi...

Şubat ayı dökümleri :

Bu ayımı kompozisyon olarak dörde bölmek isterim. Doğuş, alışma, sinir buhranları, yatışma..

Evre I: Doğuş...

Geçen bir yılın ardından, senenin ilk ayında dahi bi önceki yılın izlerini taşımıştım, ne gerek varsa buna :confused: Şubatın ilk günlerinde etrafımdan yükselen seslere kulak vererek yeni yılın doğum sancılarını daha fazla geciktirmemeye karar verdim. Bu yıl da post - mature geldim dünyaya hadi hayırlısı. (Hayata erken gözlerini açanlardanım biraz da beklenilen zamanlardan sonra doğayım :) )

Evre II: Alışma...

Bir müddet hayatta ne yaptıgınızı bilmeden, her biri bir önceki günün aynısına sürekli nöbetleşe devam eden günlerden çıktığınızda, gerçekliğe alışmak pek de kolay olmuyor dogrusu. Yapmış oldugum planları, söz verdiğim buluşmaları tüm bu yarı uyanık halde iken aldıgım tüm kararları iptal etmek durumunda kaldım. Önce bir kargaşa çıkıverdi ya, yine de sağ salim çıkabildim yeni baştan..Şimdi bakıorum da düzeni az da olsa tutturabilmişim :)

Evre III: Sinir Buhranları...

Boyunuzdan büyük işlere boşu boşuna kalkışmayın diye söylememişler!! Ne diye 2007'den kalanları hatırlayıp birşeylere başlarsın ki... bazı konularda hiç değişememişim. Bir insan bu kadar mı bağlı olur psikopatça yaşadığı günlere.. Ya da herşeyden bu kadar çabuk sıkılmak zorunda mıdır ki?? Bilmiorum... Ama bu sinir buhranlarının önümüzdeki aya da taşmamsını diliorum... En çok üzüldüğüm ise alakasız, saçma sapan bir şey yüzünden en cok sevdiğim tuvali acımasızca tinerlemek, bir E.T kasırgasını masum bir objeden çıkarmak oldu... Etrafında tiner bulundurmak neyine..

Evre IV: Yatışma..

Şubat'ın son günü ve ben üzerimden büyük bir yük kalkmış gibi hissediorum.. İçimde anlamlandıramadığım kimyasal tepkimeler var.. Korku & sevinç hepsi birdenbire üzerime gelmeye başladılar ama ben kaçmak da istemiorum... 10 gün sonra 24 olucam ve ben şimdiden güzel günlerin ve o sihirli kelimenin hayatıma işlemesini istiorum... KPSS'den bahsetmek istemiordum ama yok böyle bir kabus, oturup adam gibi ders çalışmam da gerekiyor :) Mart benim ayım olsun.. Mutluluğu örüp üzerime giymeliyim, en kısa zamanda... :)

Blessed Trinity (:

sevgili günlük sana yazacaktım ama sinek katliam zanlısını görünce vazgeçtim direkt onu eleştirmeyle girecem olaya :D sevgili saygılı bacım bu bu nedir bu ?? bu şimdi günlük müdür aylık mıdır yoksa burcunun ya da yükselen burcunun aylık etkileri midir :rofl::rofl:

şaka bir yana beğendim afferin :D 10 gün sora doğum günün demek unutmayayım :D

Guest blessed trinity

sevgili günlük,

yamuldum bugun kaba tabirle :D paso temizlikle gecti günüm :blink: cok romantık olcak ama bi elimde süpürge makinesi bi elimde paspas ama aklım yerinde değildi :D görmeden de özleyebilirmiş insan bunu anladım :)

ayrıca sevgimsonsuz meftaya fatiha isticeksen burada hatırlatma kabuslarıma girior artık seninkisi :D:D normalde günlük yazcaktım ama ayın son gunu olunca aylık dokumumu de aradan cıkarmıs oldum halıyle :)

Guest Gardenia

Hiçte Hoş Birgün Degildi...Hem Ay Sonundan Nefret Ederim Yogundur.. Hemde Birini Bekledim Bilg.Başında Ve Bekletilmekten Nefretttt Ederim Yani Lahuti Üyeligimi Dondurasım Var ........

sevgili gecelik...bu gün de gece oldu,böyle oldu (ne var!!! :mad:günlük de tutarım gecelik de..özel zevk alla alla)

Guest

sevgili bugünlük

belimi bi türlü doğrultamıyorum, birgün sevinçle uyansam ertesi gün illa ki sinirle uyanmamı sağlayacak bi olay oluyor. stres stres üstüne diken üstünde yaşıyor gibiyim.. ben neden kendi halimde büyüyemiyor ve başkalarının yüzünden olgunlaşmak zorunda kalıyorum ki :confused:

sanırım ben depresyondayım, bütün emarelerini kendimde görebiliyorum :( artık titreyip kendime gelmek ve huzur bulmak istıyorum..

güneşin el yaktığını söylemediler halbuki kendi karanlığımda mutluydum :confused:

• Like 1

Sevgili Günlük,Bugün hava çok güzel.Çıkıp gezmek lazım ama buraları bırakıp gitmek kim,ben kim?..:)

• Like 1

Guest sevgimsonsuz

sevgili günlük,

evdeyim..ve açım.. uyandım a a saatlerdir kahvaltı yapmadım.. neden ?? inan ben de bilmiyorum :D neyse ölmeden önce yapmış olurum merak etme :D günlük bi dedikodu duydum ben.. E.A_ bacım depresyondayım diye haber salmış.. olamaz olamaz imkansız diyesim geldi birden.. :P gerek yok geçici şeyler için üzülmeye değmiyor.. tecrübelerle sabittir yani :D acım çok büyük çok fenayım aman bu acı geçmez çekmeyen bilmez gibi duygular bir süre sonra "sinek "vızıltısı kadar bile hatırlanmıyor.. sineği tırnak içine aldım çünkü :rofl: E.A_ okursa bunu o anlar çünküsünü :rofl::rofl::rofl: ahh ahhh hadi günlükcüğüm sağlıcakla kal :D