Jump to content
Guest DELİMAVİ

Sevgili Günlük ...

Recommended Posts

Guest

sevgili bugünlük

hissettim ki sevgimsonsuz kardeşcağızım uzak diyarlardan bana selam etmiş, kuş olup uçtum ve selamına mukabil eyledim , benden de sevgim'e selam olsun :rofl:

Guest MELLEKK

günlük bugün dünün eseri inş bugün güzel bişeyler yapayımda yarınım güzel olsun

Sevgili günlük kafamızı çorba ettiler .Biri diyor dua et biri diyor dua ederken evrene eksikliklerini yayarsın kafam karışıyor offf offff

sen et dualarını eksik olanları allahta biliyor kuldaaa biz neyizkievrene yayalımm ilahi adaletttttt bir gun yerini bulacakkk kimse yaptıgıyla kalmyacakkk:mad:

Sevgili günlük,

Bugün kendimi çok yorgun ve halsiz hissediyorum,sanki üzerimden tren geçmiş gibiyim..

Sevgili Günlük;

Geçmişte Yaptığım hatalardan dolayı rabbimden özür diledim ve tövbe ettim.

Her ne olursa olsun Kimsenin yaşadıklarını umursamadan insanların birbirleriyle olan çekişmelerine kulak asmadan ve insanlara karşı önyargıda bulunmamaya hayatıma ve kendime daha çok özen gösterip olayları ve kişileri sadece izlemekle yetinmeye karar verdim..

Bunun akabinde kalbini kırıp üzdüğüm kişilerden özür dileyip pişmanlıklarımı dile getirdim.

En önemliside üzdüğüm kişilerin beni affedip yanımda olmalarıydı.

Buda bana çok büyük bir ders oldu, insanların birbirleriyle çekişmelerine ortak olup hiç tanımadığım insanlarınrın arkasından kötü konuşmaktansa susmak ve sadece dinlemenin doğru olacağı en güzel karar bence

Arkamı dönüp geçmişe baktığımda utanıp yüzüm kızarıyor bazen üzülüyorum

Babama yaptığım hataları anlattığımda kaşlarını çatıp bana öfkeli bir ifadeyle neden bu duruma kendini düşürdün kişiliğinden ödün verdin dediğinde söyleyecek cevap bulamamak ve kulaklarıma kadar utanarak kızarmam ve gözlerimin dolması çok üzücü bir durum olsada,Çok geçmeden hatalarımın farkına varıp pişman olduğum için ve hatalarımı kabullenecek kadar yürekli olduğum için kendimle gurur duyuyorum

Hayatımda olmaması gereken kişiler olmadığı için çok memnunum Umarım ki herkes bir gün hatasını anlayıp başkalarından önce hatayı kendinde görmeyi öğrenirler

Yanlış insanlarla yaptığım yanlış arkadaşlıklar yüzünden gerçek söz sahibi kişileri dinlemediğim için zamanında çok pişmanım

Babamın her zaman söylediği bir laf aklıma gelerekten tekrar bunu kendime hatırlatma gereği duyuyorum "Arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyliyeyim" çok isabetli bir laf..

Kırgın olduğum bir insan var oda benim ailem gibi gördüğüm sevdiğim bir abim her ne kadar beni yanlış anlasada ben onu hala abim gibi seviyorum çokda kırgınım çok da umrunda olmayabilirim ama yinede abi gibi sevdiğim biri

Buarada sol dizimdeki rahatsızlık nedeniyle namaz kılamıyordum tekrar namaza başladım

Namaz kılarken her seferinde o heyecanı yaşamak çok güzel Günlük

Allah'ım seni seviyorum, Beni bırakma Hatalarım için beni bağışla

Aynı hataları tekrarlamicam söz veriyorum

Sevgili günlük, dedikoduculardan ve iftiracılardan mütemadiyen nefret ediyorum...Ve bu kendinden geçmişleri Allah'a havale ediyorum...

sevgılı gunluk yıne bır karmasanın ıcınden cıktım ne var sankı en basta demelrı gereken seylerı sona saklıyolar ..ufff neyse kendımı duzeltmeye karar verdım bugun cok eglenıcem.......

günlük,

isterimki bugün dünden güzel olsun...akşama güzel şeyler yazayım