Jump to content
Guest DELİMAVİ

Sevgili Günlük ...

Recommended Posts

Sevgili Günlük;

Bugün işim ve çalışmalarımla ilgili;beni,ayaklarımı yerden kesecek kadar mutlu eden bir gelişme oldu.O yüzden çok mutluyum.Hâlâ inanamıyorum günlük...:)

Guest Gülümse.

bugün sinirlerim çok bozuk. pes etmenin vakti geldi.

sevgili günlül; bugunu dunden farkı yok sabah erkenden kalktım etrafa baktım, ey yeni gelen gün!! bana ve tum insanlar mutlulk ver huzur ver dedimm yoldan geçen tanımadgım inşanların peşinde ALLAH işlerinizi rast getirsin kardeşlerim dedim:)işte böyle ömrumden bir gun daha geçççtiiiiii

Guest sevgimsonsuz

sevgili günnüküm sanırım grip oluyorum:punish2: yemek yiyeyim ilaç alıp yatmayı planlıyorum.. yarın önemli çünkü..yarın sağlam olmam lazım.. ders için ödev hazırlamam gerekiyor..slayt falan..sunum yapılcak.araştırma da yapılcak tabi.neyse günnüküm sonra görüşrüz yine.. arkidişlerime selam et :D:D:D

Sevgili günlük bu dersler beni öldürcek haberin olsun:D

• Like 3

Sevgili günlük ,

Öyle üzgünüm ki sevgili arkadaşım Semra için sesi kulaklarımdan gitmiyor ... şu an çok fazla onun yanında olup destek vermek isterken gıcık işim dolayısı ile gidememek beni feci incitiyor...

• Like 1

Sevgili Günlük;

Merhaba,

Uzun zaman önce kaybettiğim Babaannemi çok özledim.Hayatın sadece yaşamdan ve çevremdeki insanlardan ibaret olmadığını bir kez daha anladım.

Babaannemin yokluğu evde çok belli oluyor Artık yüzünü hatırlayamıyorum rüyalarıma girmiyor.

Tek hatırladığım şey son nefesini alıp verirken Babaannemin yanığını öpeken hissettiğim yumuşaklığıydı.

O Gün Babaannemin yüzünü son görüşüm olmamıştı fakat ölüm evraklarını hazırlayıp gerekli merciğe başvurduğumuzda Babaannem bir aksaklık nedeniyle evimizde son bi kez daha kaldı ama misafir olarak.

Başında sabaha kadar oturup öylece beyaz örtüyle üzeri örtülmüş Babaannemi seyrettim,herkez odadan gittiğinde kefenini açıp ayaklarına dokundum,eskisi gibi sıcak değillerdi

Ben Küçükken Babaannemle aynı yatakta uyurdum "üşüyorum Babaanne yanına geleyimmi derdim gel başımın belası bensiz uyuyamıyosun değilmi?" derdi.

Aynı şeyi ben Babaannem için yapmak istedim fakat Babaannem artık yaşamıyordu.

O gün boşluktaydım sanki hiç ağlamadım,Ertesi gün babaannem evden çıkarıldığında babaannemin yokluğu dank etti.

Evden çıkışıda ölümü gibi sessiz oldu.

Ev hala sessiz ve sakin hafta sonları uyumama izin vermezdi."Kalk uyuma ben tek başıma kahvaltı yapamam,çok güzel çay demledim derdi",bende işi yokuşa sürmek için ne var kahvaltıda diye elimden geleni yapardım,beni yataktan kaldırana kada uğraşırdı.

Babaannemi çok özledim hemde çok

• Like 2

çok güzel yazmışsın mira okurken duygulandım benimde dedem ve babam aklıma geldi birden

yeniden başın sağolsun

sevgili günlük, şuan pikolatamı yiyorum bi yandan da keşke bundan 2 tane alsaydım diye düşünüorum marketteki amca arka tezgahta ekmekarası kaşar salam yapıodu acelem vardı alıp çıktım. elimde bitmeyen bi katalog var kadın hala arayıp duruo ama ben işe geldiğimden beri kiralık dükkan / kiralık ev bakıorum hadi ev neyse de sanki restaurant açacak sernaye varmış gibi dükkan aramak neden ilhami(**) de henüz gelmedi aman gelmesin saat 13:00 ü 14 gözle bekliorum hemen atasım var kendimi eve hoş altunizade trafiği de kafayı dümdüz eder ama öle böle ömürden bi gün daha gitti be günlük..

(** = pek sevgili patronum :S )

sayın günlük, ilhami geldi beni odasına çağırdı iletişimimin kopuk olduğunu söleyip maaşımı verdi antalya ya fuara gittiğim için fazla da para verdi ohhh yaşasın ilhami :D akşamki menüyü açıklıyorum.....

közde sucuk

baharatlı püre

penne arabiatta (bildiğimiz salçalı pul biberli makarna)

salata

ayran

tatlı

olaalaaaa....