Jump to content
seyyitmeytatarun

Ya Vedud'un Bilmediğiniz Yönleri

Recommended Posts

degerli arkadaşlar yanlız tek başına vedud ne kadar başarılı olur acaba? ben 25 yıldır araştırmalarım"da tek başına hiç tek cekilen bu esma görmedim cekenlerde bu esma neden çalışmıyor diyorlar bu esmanın güçlendiricisi ve getiricisi olmalıdır adam aşık olmuş boş boş etrafa bakıyor nekadar ve nekadar sana gelirmi o yanar tutuşur olduğu yerde yaptığımız yanlışlıklar kulak"dan dolma işlem ve tarifeler ve insanların ümitsizleğe düşmesi bilmeden ve bilinçsizlik şeklinde okumaları vedud şöyle çekilir Ya Vedudül Kaviül Cami bu rahmani çekimdir eğer iblisle ve çarcabuk yapmak istersen o zaman Ya Vedudül İblisül Cami eğer şeytanla iş yapmak istersen Ya Vedudül şeytanül Cami ifritle yapmak istersen Ya Vedudül ifritül Cami bunlar okunur yanlız verdiğim bu tarifler herkesin yapacağı bir işlem değildir alim ve gercek havas üstadların yapacağı bir iş"dir bunları kullanmak tehlikeli ve zararlıdır kaş yapıcam diye göz cıkartırsın benim size tavsiye edebileceğim en doğru ve ulvi olan Ya Vedudül Kaviül Cami "dir bunu 1 hafta veya 1gün veya 3 gün içinde 12 bin kere okumaklazım dır her binde 3 veya 7 kere azametini mutlaka okumak şart"dır okumadan evveli bunu her zaman söylüyorum ne okursan oku kendini ve evini 21 ayetül kürsü ve son cümlesini 21 kere okumalı kendini evini çirim yaparak okursun koruma bitince sonra işlemlere başlarsın.

azameti budur >Ya hayyum Ya kayyum Ya Vedudul kaviuL Cami Ya Kalbe (sevdiğinizin adı) Beyne Muhammed Sallallahu Aleyhi ve sellem ve enserehu Allahümme Ya men edhil muhabbete yusufe fi kalbi züleyha ve ya men edhal muhabbete Muhammedin sallalahu aleyhi ve sellem fi kalbi hadice bin huveylid ve aişe bint ebu bekir edhil muhabbete (sevdiğiniizn adı) fi kalbi (kendi adınız)kema adhalte ‘lleyle fi fin nahari ve’n – nehari fi leyli ve’z zekeri fil ünsa lev enfakte ma fil ardi cemian ma ellefte beyne kulubihim velakine ilahe ellefe beynehüm innehu azizun hakim. Vela havle ve la kuvvete illa billahil aliyyül azim.Teftah kalbü(sevdiğiniizn adı) bi (kendi adınız)muhabbete camiül billahil azizül mütekebbir El Kebir , El Müheymin El Azim Allahümme Ya Men Ellefe beynel selci vennari ellef beyne abdike(sevdiğiniizn adı)ve(kendi adınız)inneke ala ma teşaün kadirün. Ya vedudul kaviul camii

tevekkelu ya huddami hazihilesmai vel ayati veclibu ve heyyicu vezicu keza ila in kanet illa sayhaten vahideten fe izahüm cemiun ledeyna muhdarun. Ve innehu le kasemün lev ta’le mune azim. Ihdaru ve tevekkelu ve heyyicu vezicu kalbi filan bin filane bihakki ahiyen şerahiyen ezunayin esbavütün ali şeddayi. Elvahan3, elacele3, essaate3.<

yukarıdaki yazdıklarım bilgi amaçlı"dır rahmani yönün nasıl kullanılacagını anlattık şer bölümün"den kısa ve söz ettik nasıl kullanılacagını anlatmadık .........

dipnot>>>Not: Kim bizden izinsiz bu form dışında actığıım konuları yayınlarsa hakkım helal değildir. Ve şunu sakın unutma ALLAH C.C H.Z neyle gelirsen gel sakın kul hakkınla huzuruma gelme diyor şu üç günlük dünyada ebedi yaşayacagın hayatı zehir etmek istiyorsan o zaman sana bir şey diyemem hırsızın küçüğü de olmaz büyüğüde hırsız ,hırsızdır emeğe saygı gösterin, izinsiz ve kaynak göstermeden alıntı yapmak kul hakkına girer ,lütfen yazdıklarımızdan alıntı yaparken izin alın ,selametle vesselam

• Confused 1

yusufe fi kalbi zeliha

hocam bu kısım böylemi okunacak.böyle okunacaksa eğer zeliha değilde züleyhamı olması gerekiyor.

yusufe fi kalbi zeliha

hocam bu kısım böylemi okunacak.böyle okunacaksa eğer zeliha değilde züleyhamı olması gerekiyor.

tamam düzeltim uyardığın içinde tşk ederim ve ALLAH RAZI OLSUN

hocam asıl sizden ALLAH RAZI OLSUN.herkese yetişmeye çalışıyorsunuz.inşallah bu uygulamayı en kısa zamanda yapacağım.

Lütfen üslubumuza dikkat edelim arkadaşlar, konuyu sakıncalı bulan arkadaşların girmeme özgürlüğü var....

Hocam bazı uygulamalarda kavi yerine mukaddim esması geciyor farkı var mı kavi yerine mukaddim olur mu?

Seyyiyeytatarun hocam,ya latif ism-i şerifi ile ilgili farklı uygulamalar yazabilirmisiniz?Hangi esmayla naıl okumamız lazım.Yardımcı olursanız sevinirim.Cumanız mübarek olsun.

• Like 1

seyit efendi rahmani yönünü anlattında şunu bir türkçeye çevirde ilmini anlıyalım.çeviremezsen ben senin için çevirip tefsir edecem duayı...

bu azamet ve dualar kitaplardan alıntıdır.kişinin kendi üzerine hak sahibi olduğunu söyleyemez.

Serbest bisey sorabilir miyim? En sonda filan bin fulane denen yerde fülanlar nasil doluyor? Yani matlubun adi annesinin adi sirasiyla mi? Bir de bana sicak gelmiyor bu fulanlilar herhalde kendimi bu konuda yetersiz hissettiğim için

en sonda yine istediğin kişi ve anne adını eklicen.evet filan ve filan yerine yanlış eklersen kendini bağlarsın.birde okudugunun manasını bilmek efdaldir.seyit efendi onu unutmuş.

kız ise misal ayşe binti fatma erkek ise ali ibni ayşe veya bin ayşe önce istenilen kişi sonra anne adı......

bakınız bugün namaz kılarken dahi okunan dua ve surelerin manasını bilerek okumak namazın sevabını arttırır.okudugu bilmek caizdir

dinimiz ikra (oku) demiştir.havas kitaplardan al yapıştır.kenarı çekil ilmi hak talep et değildir.

değerli ulemaların kitaplarında daha etkili formüller vardır. bakınız kenzül havas kenzüzeheb şemsul maarif ve nice enamlar.gizli ilimlerde dahi toplama olmasına rağmen daha etkili celpler yazılıdır.