Jump to content
Sign in to follow this  
İη¢ιѕєℓ

Rael Tarikatı

Recommended Posts

Rael Tarikatı'nın Türkiye temsilcisi, 58 yaşındaki Dr. Suat Sular. Uzaylılardan aldıkları mesajlar doğrultusunda ve Fırat havzasının çok önemli olmasından dolayı Türkiye'de de faaliyetlere başladıklarını söylüyor. Kendisi bir farmakolog. Yani ilaçların insan organizması üzerine etkilerini, hastalıkların tedavisi, teşhisi ve önlenmesi için hekimlerin yararlanacağı en uygun ilacın keşfedilmesini, geliştirilmesini ve insanlığın kullanımına sunulmasını konu alan bilim dalıyla uğraşan bir doktor. Göztepe'deki merkezlerinde bir araya geliyoruz Sular'la. Garip sözler sarf ediyor. Uzaylılarla görüşen 3 kişiye değiniyor. Biri Vorilhon, biri de yakın zamanda ölmüş. Diğeri de sır. "Bu ismi üç ay sonra açıklayacağım" diyor. Endonezya Cava Adası'ndan bahsediyor. Meğer uzaylıların çok sık geldikleri bir bölgeymiş burası. Kendisi de ocak ayında buraya gidiyormuş. Uzaylılarla randevusu varmış gibi konuşuyor. Üçüncü kişinin kendisi olduğunu ima ediyor sanki!.. Rael Tarikatı'nın 14 klonlanmış çocuğa sahip olduğunu öne sürüyor Dr. Suat Sular. Başka da bir bilgi vermiyor. "TÜBİTAK'ta arkadaşlarımız var" diyor. "Onlar da tarikat üyesi mi?" diye soruyoruz. Net bir yanıt alamıyoruz. Öğrenebildiğimiz tek şey, Türkiye'den 30 kişilik bir bilim adamı grubu olduğu.

 

Rael Tarikatı'nın Türkiye'deki örgütlenmesi, anlaşıldığı üzere henüz yeni. Sınırsız seksi tavsiye eden, askerliğe karşı olan bir tarikat aynı zamanda Rael. Kutsal kitaplarında da tavsiye olunan seks partileri, klonlama laboratuvarlarıyla Türkiye'de gündeme gelirler mi bilinmez. Ama attığı her adımla skandal ve sansasyona yol açan bu tarikatın, 'mozaiğimizi zenginleştirmesi'yle Türkiye'de de 'şenlik başlıyor' anlaşılan!...

Share this post


Link to post
Share on other sites

tv de yillar evvel izlemistim asli astari olmayan ama kendine baglamayi becerebilen biri sanirim gecim kaynagi olarak insanlari kendine mürit ediniyor bu tür seylere her daim paralar dönüyor, yazdigi kitap bes para etmese dahi avanak insanlar tarafindan satin alinabiliyor..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...