Jump to content
Sign in to follow this  
edremitkaan

Cin Konusunda Gerçek ve Farklı Bilgiler Arıyorum....

Recommended Posts

Klasikleşmiş kopyala yapıştır yöntemiyle paylaşılan bilgilerden gına geldi:)

Kaç padişah vardır?

Kaç kabile vardır?

Bir insandan ne isterler?

Bir insana ne gibi faydaları olabilir?

İstediğin an görüşmek mümkünmüdür?

Görüşmeye gelen vezirlerin iyi yada kötü olduklarını nasıl farkedicez?

Doğru söyleyeni ve insanlarla alay etmeyeni nerdeyse yok gibi....

Bu cinlerle görüştüklerini ve yardım aldıklarını idda eden insanlar gerçekten varmı?

El verme yada seçilme durumundamı bu beceriye sahip oluyor bu insanlar?

Felak,nas gibi koruyucu ayetler neden hiç bazılarını etkilemez?

Cinlerden yardım almak dinen uygunmudur?

Yardımcı oldukları bir insandan ne gibi şeyler isterler?

Oruç tutarlarmı?

Kurban keserlermi?

İçki içerlermi?

Namaz kılarlarmı?

Hastalanırlarmı?

Ağlarlarmı?

Aşık olurlarmı?

Benim cinlerim var ve onlarla her an irtibat halindeyim diyen birisi varmı cevaplandıracak:)

Teşekkür ederim...

• Like 1

İlginç bir konu bende merak ediyorum açıkcası bu soruları ....

• Like 1

Çünkü inanarak okumazlar ve işe yaramayacağını düşünürler. Bu kişilere göre cinlerden kurtulmanın tek yolu bir cinci hocaya gidip 6 bin lira vererek tekerleme yazdırmaktır. O kadar parayı baydıktan sonra şifa bulmamak da olmaz tabi.

Çünkü inanarak okumazlar ve işe yaramayacağını düşünürler. Bu kişilere göre cinlerden kurtulmanın tek yolu bir cinci hocaya gidip 6 bin lira vererek tekerleme yazdırmaktır. O kadar parayı baydıktan sonra şifa bulmamak da olmaz tabi.

O kadar parayı verdikten sonra insanın iyice psikolojisi bozulur:)

Bu saydiklarinin hepsi var.

Ayrica kotu vezir diye birsey yok, henuz duymadim,kafirlerde zaten vezir yok diye biliyorum.Kabileleri padisahlari sayacak kadar omrumuz varmi bilmiyorum. Cinlerin musluman olmayani daima alaycidir, normal bir irtibat kesinlikle mumkun degildir. Devamli terbiyesiz konusur, alay eder, dalga gecer ve aşalar. Musluman olanlari pek bulaşmaz, zayif olanlari bazen. Aslinda akillidirlar ama zeki degiller. Pastiftirler cok da buyutulecek ozellikleri yoktur. Kivrak dusunemezler, sadece zayif noktani bilir ordan yakalayip fikir ekerler. Hic kimseye yardim etmezler karşilik almadan, yardim denmez bile buna, cikarcilik diyelim.Tilsim ile hapis alinip zorla is yaptirilir, esir olurlar. Eger esaretten kurtulurlarsa intikamlari kotu olur. Bizdeki gibi mahkemeleri vardir, surgun olurlar ceza yerler filan. Derecelerine gore enerjileri yuksektir. Kendi aralarindada cok kavga ederler, savasirlar devamli. Kabilelerin guruplasmanin onemi coktur. Sadakatla baglidirlar.

Insana hic bi faydasi olmaz, ama insana sahiplenmeyi cok arzularlar. Bu arzulama kotu enerji aktarimi ile yonetmektir.

Vezirden ödleri kopar, bircok kabile veziri dinler aksine vezirin gazabina ugrar.

Şimdilik bukadar.

Not:cinci degilim,sadece hayatlarini öğrendim gördüm. Ayrica korkmayin korkulacak kadar zeki bile degiller. Korktugunuz seyler , sadece onlarin size karsi kullandigi zayif noktalarinizdir. Bunu bilmeyen kuranida hatmetse etkisi olmaz cunki korku cahillikten gelmektedir. Neye ve ne icin dua ettigini bilen bilincli insanlar yol alir sadece.

• Like 2

bir profesör hoca da demisti ki aslinda korkulacak bir durum yok, gelsede sogukkanli olmaliymis siz korktukca daha cok korkarmissiniz buna katiliyorum düsünün yani gördügünüz de korkmuyorsunuzda göremediginizden korkmak nedir ki

peki insanlara direk zarar verirler mi ve korunmak için felak ve nas sureleri yeterli mi ?

Bence fazla basite almayin :D tamam cinler biraz salak ama bunun bide ifriti var maridi var daha adi bile konmayam guclu varliklar varda var iste :D

• Like 1