Jump to content
Sign in to follow this  
edremitkaan

Cin Konusunda Gerçek ve Farklı Bilgiler Arıyorum....

Recommended Posts

Kaç padişah vardır?

- var

Kaç kabile vardır?

- 3 türü var

Bir insandan ne isterler?

- bir çok Cin insanlardan bi haber, sadece az bir kısmı insanlar alemine geçip rahatsız ederler

Bir insana ne gibi faydaları olabilir?

- olacaklarını sanmam

İstediğin an görüşmek mümkünmüdür?

- imkânsız

Görüşmeye gelen vezirlerin iyi yada kötü olduklarını nasıl farkedicez?

- iyi Cinlerin bizlerle pek işleri olmaz onlar kendi işlerinde güçlerinde, genelde gelenlerin % 90ı kötü niyyetli

Doğru söyleyeni ve insanlarla alay etmeyeni nerdeyse yok gibi....

- Akıllı uslu olanları butarafa geçiş yapmazlar

Bu cinlerle görüştüklerini ve yardım aldıklarını idda eden insanlar gerçekten varmı?

- Cinlerden bir kısmı bu tarafa geçiş yaptıkları gibi insanlardanda onların alemine geçiş yapan vardır.

El verme yada seçilme durumundamı bu beceriye sahip oluyor bu insanlar?

- Genelde genetik

Felak,nas gibi koruyucu ayetler neden hiç bazılarını etkilemez?

- tamamına etkilidir hatta Gölgeler aleminde ayetin başlangıcında hemen kaçışırlar

Cinlerden yardım almak dinen uygunmudur?

- kendilerine faydalaru yokki sana yardım etsinler

Yardımcı oldukları bir insandan ne gibi şeyler isterler?

- dalga geçerler birbirlerine yaptıklarını anlatırlar sürekli görüşmek isterler

Oruç tutarlarmı?

Kurban keserlermi?

- bizdeki gibi Müslümanları var

İçki içerlermi?

- her türlü gıda içecekleri var kendi alemlerinde

Namaz kılarlarmı?

- Müslümanları

Hastalanırlarmı?

- evet

Ağlarlarmı?

-evet

Aşık olurlarmı?

- evet

• Like 2

şimdi benim anlamadığım şu. bu büyü yapanlar cinlere karşılık olarak ne veriyo. mesela cinlerden biri bana bi iş buyursa kalk kendin yap derim. hizmet karşılığı tl yada dolar verecekse yapılacak iş boyutuna göre fiyat biçerim. peki onlara karşılığında ne veriliyo. soğan sarımsak kabuğu mu. peki cinler bunu birilerine hizmet etmeden elde edemiyolar mı. hayır yani git bi soğan tarlasına istediğin kadar kabuk al. yada pazardaki soğan tezgahına. bunun için niye birirnin emrine giriyon niye millete kötülük yapıp Allahın lanetini alıyon.

bide merak ettiğim başka konu. şimdi ben yıllardır dua edipte bi işe giremedim en basiti ama büyü yaptıranların işleri tıkırında. her istediğini büyü ile elde edenler var etrafımda. acaba büyü sevap mı, iyi bişey mi. kafam çok karışık:rolleyes:

• Like 3

şimdi benim anlamadığım şu. bu büyü yapanlar cinlere karşılık olarak ne veriyo. mesela cinlerden biri bana bi iş buyursa kalk kendin yap derim. hizmet karşılığı tl yada dolar verecekse yapılacak iş boyutuna göre fiyat biçerim. peki onlara karşılığında ne veriliyo. soğan sarımsak kabuğu mu. peki cinler bunu birilerine hizmet etmeden elde edemiyolar mı. hayır yani git bi soğan tarlasına istediğin kadar kabuk al. yada pazardaki soğan tezgahına. bunun için niye birirnin emrine giriyon niye millete kötülük yapıp Allahın lanetini alıyon.

bide merak ettiğim başka konu. şimdi ben yıllardır dua edipte bi işe giremedim en basiti ama büyü yaptıranların işleri tıkırında. her istediğini büyü ile elde edenler var etrafımda. acaba büyü sevap mı, iyi bişey mi. kafam çok karışık:rolleyes:

Nova'm büyü lanetlenmiş bir iştir, hiç iyi bir şey olabilir mi.

Ayrıca cinler bizim alemimizdeki soğan sarımsak kabuğunu para yapmıyorlar.

Biz onların paralarını soğan sarımsak kabuğu silüetinde görüyoruz diye düşünüyorum.

Onların amacı para değil tamamen boş iş, yani bizim imanımızı alıp şeytanı haklı çıkarma çabası.

Onların amacı bizim inançsız kötü bir insan olmamız.

İnsan dünyalık menfaat için onlardan yardım karşılığında imanını satıyor.

• Like 1