Jump to content
  • 0
nurbanu

Göğsüm Sikintidan Patlayacak...

Question

Selamunaleyküm arkadaşlar.

Ben uzun süre doğru dürüst ibadetlerimi yapmıyor,Kur'an okumuyordum.Ramazan ayında birden düzenli ibadete başladım,bende öyle bi sıkıntı,daralma,bunalma,asabiyet,değersizlik hissi başladı ki anlatamam.İnşirah suresini bol okuyorum yine de göğsüm daralıyor,sıkışıyor.Sizlerde böyle durumlar oluyor mu ya da oldu mu paylaşırsanız çok sevinirim,hayırlı Ramazanlar...

35 answers to this question

Recommended Posts

• 0

musallat vardır üzerinde. özellikle ikindi ve sonrası namazları çok zor kılarsın. varsa ilmine güvendiğin biri git çarene bak derim hayatın alt üst olmadan.

• 0

Evet...ağır sıkıntı..göğüste yanma daralma...hepsini ara ara yaşıyorum...Cinlerden kaynaklanan bir durum olabilir...Tarık suresi onların enkilerini azaltıyo 3 defa okumalısın en az....ha bu strestende olabilir başka bir şeyden de...ama fazla abartma..korkma..en güçlü sensin...gerekli olan gazı verdiğimi düşünüyorum:)hayırlı ramazanlar...

• 0
Evet...ağır sıkıntı..göğüste yanma daralma...hepsini ara ara yaşıyorum...Cinlerden kaynaklanan bir durum olabilir...Tarık suresi onların enkilerini azaltıyo 3 defa okumalısın en az....ha bu strestende olabilir başka bir şeyden de...ama fazla abartma..korkma..en güçlü sensin...gerekli olan gazı verdiğimi düşünüyorum:)hayırlı ramazanlar...
eblette stresli durumlar da yaşadım fakat cinlerin etkisi olduğunu düşünüyorum.kimseyle konuşasım yok herkese asabi davranıyorum ve daha biçok şey...

• 0

hemen her şeyi musallata yormayın bence vesvese olabilir,bunun için forumda çok dua var canım Hasbunallâhu ve ni'mel vekîl oku bol bol.ilk başladıgınız zaman bunların olması normal.yılmadan devam et asabiyetin içinde esma oku.inşallah düzelecektir.rabbim yardımcın olsun.

• Like 1

• 0
hemen her şeyi musallata yormayın bence vesvese olabilir,bunun için forumda çok dua var canım Hasbunallâhu ve ni'mel vekîl oku bol bol.ilk başladıgınız zaman bunların olması normal.yılmadan devam et asabiyetin içinde esma oku.inşallah düzelecektir.rabbim yardımcın olsun.
tşkler inci ama 16 gün oldu bi ferahlama olması lazım di mi yok ben daha da daralıyorum insanlardan uzaklaşıyorum...

• 0

veysel karani zikrini tavsiye ederim...eskiden buhran geciriyordum...veysel karani zikri icin konu acicam daha nasip olmadi ama tavsiye ediyorum kesinlikle yapin...

veysel karani zikri budur:

euzü besmele cekip 100 kere estagfurullah el azim

100 kere salavat( besmele cekmeden yapin basta euzü besmele cektimiz icin) en kolay salavati cekin...allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina muhammed

3 ihlas 1 fatiha okuyup sevabini salavatlarinle birlikte sanli peygamberimiz muhammed mustafa s.a.v ehli beyt. ashabina arkadaslarina ve tüm salih kullarin ruhlarina HEDIYE eyliyorum diyin

euzü besmele cekip 100 kere LA ILAHE ILLALLAH cekin

hepsi bukadar :))

• Like 1

• 0

Her ruhsal sıkıntının arkasında illaki cinler mi oluyor? Dönem dönem olur böyle şeyler..

• Like 1