Jump to content
şifa1500428431

Kurtuluş Namazı Sonrası Yaşadığım Enteresan Bir Olay ve Bana Bildirilen Büyü Çözme Yöntemi

Recommended Posts

Arkadaşlar öncelikle hayatın sillesinden geçmiş biriyim inancım da tamdır. Tıbben cevaplanamayan kalp agrılarım ve karın bölgemde ve kasıklarımda gezici ağrılarım olurdu. Kardiyolojiye giderim bir şeyin yok der, dahiliyeye giderim ultrasonla bakar bir sey bulamaz ama ben agrıdan kıvranırım. Akıl saglıgımda da bır sorun yok, en basta tıbben derdimin şifasını ararım. İnsanlar sebepsiz uzaklasır, baş agrıları, aşırı halsizlik, aşırı sinir, karamsarlık, umutsuzluk, hayattan, hiçbir tat alamama gibi şikayetlerim var, hayatıma giren kısıler sogur.... ailecek büyük bir sınavın içindeyiz. Anlatsam roman olur koca bır dram çıkar... Bu tür şeylere yaşayan bilir. Şimdi nasıl mıyım eskisine oranlar çok çok iyiyim, tamamen ıyılesemedım ama daha yenı sebebını ve yapanı bulabıldık. İnsallah tamamen şifa buldugumuzda (umarım Allah nasip eder) size yazacağım.

Gelelim asıl konuya sürekli dua okurdum, bir dua kitabında kurtuluş namazına rastladım. Kıldım yattım. Sabah "kettavdil" diyerek uyandım. Rüyaları normalde de çok çıkan biriyim. Çok enteresan geldi. Yabancı bir kelime neden öyle bir kelimeyle uyandım diye sorguladım. İngilizce ve Rusça biliyorum. Kelime bu dillere de ait degildi emindim. Sonra internete yazdım ve kelimeyi, ve bunun bir sihir büyü bozma duası oldugunu ögrendım.Arkadaşlar dua şu:

Bismillahirrahmanirrahim

Felemmâ elkav kaale mûsâ mâ ci'tüm bihissihra innellahe seyübtılühu innellahe lâ yuslihu amelel müfsidin. Ve yühıkkullahül hakka bikelimâtihî velev kerihel mücrimûn. Ve kadimnâ ilâ mâ amilû min amelin fecealnâhu hebâen mensûrâ. Ve kul câel hakku ve zehekal batıl, innel bâtıle kâne zehûka. İnnâ fetahnâ leke fethan mübînâ ve fütihatis semâü fekânet ebvâbâ, fakbelu külle firkın kettavdil azîm. Lâ havle veâl kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm.

B

Fe lemmâ elkav kâle mûsâ mâ ci’tum bihis sihr(sihru), innallâhe se yubtiluh(yubtiluhu), innallâhe lâ yuslihu amelel mufsidîn(mufsidîne).

Onlar attıkları zaman Musa (A.S) şöyle dedi: “Sizin getirdiğiniz şey sihirdir. Muhakkak ki Allah, onu bâtıl (geçersiz) kılacaktır.” Allah, muhakkak ki fesat çıkaranların amelini ıslâh etmez.

Ve yuhikkullâhul hakka bi kelimâtihî ve lev kerihel mucrimûn(mucrimûne).

Ve mücrimler (suçlular) kerih görse de (istemese de) Allah hakkı gerçekleştirecektir.

Gördüğünüz üzere duanın ılk ıkı ayeti yunus süresi 81 ve 82. ayetler anlamı da gayet ortada.

Mustafa Yiğit'in dualar ve tılsımlar kitabının 166. sayfasında bu duayı 101 defa okuyan bütün sihir ve bağlılıklardan kurtulur yazıyor. Ancak derdınız derınse 7 gün yapmanızda fayda var derim.

Sizlere bir diğer tavsiyem youtube'da Rukye ayetleri var, altlarında açıklaması var. Gözlerinizi kapatıp dayanabılecegınız en yüksek sesle dinleyiniz. "Rukye 7 Kuranı kerimle 70 adet büyü sihir bozan iptal eden ayetler" videosunu dinleyiniz. 6, 7 saatlik bir video ancak dinleyebildiğiniz kadarını dinleyip daha sonra kaldıgınız yerden devam edebilirsiniz. Sürekli dua edin. Duayla beraber sık sık sadaka verin. Cami yapımı, çeşme yapımı gibi şeylere destek ederseniz sureklı sevap gelen bir sadakanız olur. Bir yetimi sevindirin Allah da sizi sevindirir. Biliyoruz ki sadaka belayı defeder, dua ise kaderi değiştirir. Moralinizi yüksek tutun. Herkesin bir sınavı var. Allah sevdiklerine dert verir. Peygamber efendimiz (S.a.v.) peygamberken neler yaşamıştır. Firavuna baş ağrısı bile vermemiştir. Sınavlarımızı kazanmamız duasıyla...Allah herkese acil şifalar versin!!!

• Like 3
  • Thanks 2

Çok teşekkur ederiz tecrübenixi paylaştitiniz icin rabbim sifa versin insallah...peki baskasina yapilan sihir icin ne yapmalı??

Cok duygulanarak okudum sanki son satırlar bana yazılmıs Allah tum sıkıntılarınızı gidersin insallah

Etoile, bu kişi ulaşamadığınız biri mi? Bizim yaptıgımız diğer uygulamalar: 34 vedduha 17 ayetel kürsi 7 ihlas 7 felak 7 nas (terkibin daha kuvvetli olması için 1 yasin de ekleyebilirsiniz) okuyun bir miktar tuza. Yemeklere katıp tüketebilirsiniz, ancak pişmeden ya da pişerken degıl piştikten yemegi ocaktan aldıktan sonra katabilirsiniz. Biz genelde yaptıgımız ayrana ve salatalara bazen de 3, 4 toz aracı yemeksız tukettık. Tansıyon hastaları böyle yapmasın tabı. 21. gün tüketilecek bu tuz, artarsa tüketmeye devam edebilirsiniz. 21. günde 1 uygulamayı yaparsanız, hem büyüyü sihri bozar hem de büyü tutmasını engeller.

Kaynak: Cine5 Sahura Doğru programı (2014), anlatan: Arif Arslan Büyük bir itikatle uygulayınız %100 yapılan büyüyü çözer bu uygulama demişti kendisi.

Etoile ayet-i hırz bu konuda çok etkili. O ayetler bizi birkaç kez ölümden kurtardı. İnternette var, ancak tam versiyonu olsun. Sen oku niyet önemli duan varacağı yere ulaşır, kuşkun olmasın. Tavsiye verebıleceğin biriyse duş alırken sirkeyle yıkansın, onunla gusul ve abdest alsın. Ve sirkeli suyla evi ve odaları silsin. Hacıya hocaya koşmasın, bu devirde anlayanını ve dürüst olanı bulmak çok zor. Kurşun döktürmek de geçici rahatlama verir. Allah şifa versin.

Ulasamiyorum şifa,nişanlimdi bi gunde domuz gibi ettiler beyni yerinde degil agladi etti bekle dedi ailesi istemedi bana cok asikmis diye ve buyulu cunku bende de etkileri var uzaktan ne yapacaksam o sihri bozmak icin adam ivine cin girmis gibi oyle bir garip nuru gitmis acayip olmus kalbim sıkısıyo surekli okunuyorum ben bryin tomografileri kalp ekgleri hersryim cekildi bayramda hastanede yattim iki aydir boyle var mi bir yontem resmine nas felak okuyup duruyorum gorusemiyorum

ulaşılamayan kişinin evine oturduğu yere çakılıp kalması bağlanması ve sözünden çıkmaması

için yapılmış büyü nasıl bozulur sizce.benden uzakta ve koyun gibi yaptılar bu insanı...

Kursun dokturdum ben orda da cikti dedigin gibi gecici oluyor kadin beni gorunce nasil tuttunuz bu kixi canindan olacakmis az daha dedi evlilik tarihi alirken ayirdilar canima kast resmen gozunun onundeki perde bir kalksa nisanlimin ah iste ahh normalde telefon acik uyurdu adam bi an birakmazdi resmen baska bi insan oldu

Allah acil şifalar versin canım! Yalnız büyüyü sana da yapmış olabılırler. Bir tarif daha:

Büyünün bozulması için niyet et

4 fatiha 3 felak 3 nas 3 ıhlas 4 kafirun 7 ayetelkürsi bu sırayla okuyacaksın sonrasında geriye dogru

7 ayetel kursı 4 kafırun 3 ıhlas 3 nas 3 felak 4 fatiha okunacak, vücuduna oku, burnundan yukarı ufur ellerine ufurup tum vucudunu sıvazla, suya ufur ve o suyu 3 yudumda ıc, geri kalanını yuzune basına, kalbıne karnına sür. O kişiye de niyet al, yerini bulur duan. Bu terkibi de annem TGRT'de Osman Ünlü hocadan dinlemiş, Allah şifa versin canım.

Yavrucum dedıklerımı yap lutfen, ayetı hırz da cok kuvvetlı, hayırlısıysa dönsün. Ailesi yapmışsa uzak dur ondan bugun cozsen gene yaparlar. Vicdanı olmayan her zaman her seyı yapar.

Niyet edip resmine mi okuyim icimden bi ses rabbim bizi birakmadi diyo ruyalarimd da goruyorum allah buyuktur videosunu buldum dediginiz ayetlerin onu dinliyim okuyim onun niyetine okuyim rsmine ufliyim ne bilim allaH buyuktur ne kadar sure yapim biz bi candik onu benden aldilar cidden yarim kaldim 6 sene sonra kolay degil ezberim evvelim ezelim hersey bence rabbim siniyor ben bilirim er ya da gec bitecek bu kabus allah razi olsun sizden...