Jump to content
HanımKız

İstem Dışı Astral Seyahat Yapıyorum Sanırım Yardım Edin

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar, aranıza yeni katıldım. Astral seyahati yeni yeni duyuyorum. Açıkçası hiç de yapmaya çalışmadım korktum biraz sanırım. Ama şöyle bir durumum var benim. Yaklaşık 2 yıldır uykuya dalacağım sırada bir anda kendimi uyanık buluyorum kalp ritmlerim hızlanıyor vücudum ağırlaşıyor karıncalanıyor, sanki ruhum beni terk etmeye çalışıyor gibi sanki içimden çıkıyormuş gibi oluyordum ve çok korkuyordum. Ve bu sene tam bunları atlattım derken...Sanırım ben istemsiz olarak astral seyahat yapıyorum... Bu güne kadar kendimi uyurken hiç görmedim ama 1 ev var sürekli oraya gidiyorum sürekli o evde dolaşıyorum. Ama yaklaşık 1 senedir hep aynı ev... İlk başlarda rüya diyordum ama rüya gibi de değil. Her şey o kadar net ki, evi o kadar iyi hissediyorum ki... Gerçek hayatta hiç bilmediğim bir ev ama o an, o kadar iyi tanıyorum ki odalarında dolaşıyorum mutfağına giriyorum koridorlarında dolaşıyorum... Sanki bir güç beni o eve çekiyor sürekli...Sanırım küçükken de yapıyordum. Benim babam ölmüş ben bebekken ve ben hiç göremedim onu.Ama yaşadığım her ne ise orada babamla tanıştım beni kucağına aldı ''senin de bir baban var aklından çıkarma'' dedi öptü kokladı... Rüya gibi değildi tüm benliğimle hissettim ben o durumu. Ayrıca 6.5 yaşıma kadar sebepsizce durup dururken uyurken falan bayılıyormuşum. Hiç bir doktor teşhis koyamamış.Sağlığımla ilgili her şey normalmiş.Bunun bilinçsizce yaptığım astral seyahatlerle ilgisi var mıdır?Ayrıca geliştirmediğim bir durugörü yeteneğim varmış onu da yeni öğrendim smiley.gif Küçüklüğümden beri sürekli görürüm. Tanıdığım bir İnsan öleceği sırada hissedebiliyorum. Bu başıma çok geldi... Gözüme durduk yere görüntüler görünür ama zamanla hepsinin gerçekleşen bir olayla bağdaştığını gördüm...Araştırdığımda bu durugörü ve astral seyahat olayının aileden gelebileceğini öğrendim.Babamın dedesi gerçekten yetenekleri olan ve bunu ispatlamış bir adam. Acaba benim de mi yeteneklerim var? Ben şimdi napıyorum bana akıl verir misiniz? Bu yaşadığım astral seyahat mi? Yardım edin...

Gittiği yer Dünya Alemi ile Cinler aleminin aynı yerde yansıdığı Alemi Misalde ki Benzerlikler Alemidir. Ev genelde oturduğun evin odalarına çok benzeyebilir. Bu Alemde insanların benzeri karşına çıkabileceği gibi Cinlerdende ve onların bir değişik ırkı karabasanlarda karşına çıkabiliyor.

Bayansın korkarsın mesela ben oraya gidince yaptığım şeylerden biri uçmak, yüksekten atlamak...

• Like 1

Genelde insanların benzerleri çıkıyor karşıma... Tabi ki çok korkuyorum. Zaten benim dışımda gelişiyor bu olaylar isteyerek yaptığım hiç bir şey yok. Kimileri yapmak için çok uğraşıyor ben istem dışı gerçekleştiriyorum.İlk başlarda astral seyahate geçerken ki durum beni çok zorlayıp,korkutuyordu ve ben bunun sınavlar stres yüzünden olabileceğini düşünüyordum. Mesela bazen bana saldıran birilerini görüyorum karşı koymaya çalıştığımda misal vurmaya çalışıyorum vuruyorum ama sanki etki etmiyor tamamen ruh şeklindeyim fiziksel bir gücüm kalmıyor. Sanırım siz bu konuda bilgi sahibisiniz bana yardımcı olun lütfen... ne yapıp ne yapmamam gerektiğini hiç bilmiyorum bu konuda...

1. si Astral Seyahat e bilinçli çıkılmaz. Vücudun şartları oluştuğunda uykuda kendiliğinden gelişir (internetteki saçmalıklara kanma). Çoğu zaman o alemde bile olduğunu anlamassın.

2. si her insanın asıl ölümsüz bedeni Alemi Misalde dir. O bedeni bizim istek istem niyyetlerimizle eşleşmiş bir melek kullanır. Biz rüyada yada diğer alemlerdeyken o bedene geçeriz istemeden (mevzu uzun).

3. sü her insan hem buradadır aynı zamandada oradadır.

Aynı anda Diğer insanlarda o alemde karşılaşman mümkündür, şayet onlarda senin gibi iradesiyle hareket ediyorsalar korkup sana saldırmaları gayet normaldir.

Şayet Esmaları Gizli Zikir ederek o bedenimizi güçlendirebiliriz, uçmak bunlardan en basidi.

Kötü taraflarıda var tabii Cinler ve Karabasanlarda karşına çıkarlar, gördüğünde Felak Nas sürelerine okumaya başlarken kaybolurlae kaçarlar. Bu alemde Ayetler süper etkilidir

• Like 1

Vakit ayırıp cevap verdiğiniz için çok teşekkürler.Bunları duymak gerçekten güç verdi. Baktım herkes şu kadar uğraşıyorum bu kadar çalışıyorum oluyor deyince... Bende anormallik var kesin demiştim :) Umarım birdaha ki seyahatimde korkmadan farkında olarak dolaşırım :) Esmaları kesinlikle kullanacağım ama hangilerini kullanmalıyım? Bir de başka bir yerde okumuştum uzaklara gidince kaybolma ihtimali varmış doğru mu? Ben şahsen hiç bilmediğim bir eve gidip duruyorum... Umarım sıkmıyorumdur ama kafamda çok soru var...

Astral Seyahate çıkanların sayısı çok azdır, belkide % 1, genetik dir.

Uzaklara gidince kaybolma gibi dedikodular Astrala geçemeyenlerin safsatası...

Astrala kök letaifi KALP haricindeki letaiflerle gidilir, uyanır uyanmaz kalp ruh sır hafi ahfa tekrar birleşir.

(Bu bilgileri hiç bir yerde bulamassın)

Vesselâm...

• Like 1

Yani gerçekten ailemden geçti bu bana... Korkmadan bununla yaşamaya alışacağım o zaman... Zaten korktuğum tek şey de başka varlıklarla karşılaşmak... Dediklerinizi yapıp bol bol dua edicem :) Teşekkürler

Yaşadıklarınızın astralle bir ilgisi yok..Bilinç yarı aşık iken rüya alemine giriyorsunuz..Ruhunuzun bedeninizden çıkacak gibi olması Gayet normal çünkü zaten uyku halinde ruhunuz ayrılıyor bedenden..Bunu farketmenizdeki sebep ise bilincin acık olması..

Forumda olması gerekir lucid rüya konularını araştırırsanız daha fazla bilgiye sahip olacaksınız..

Başka varlıklarla karşılaşmak yada karşılaşmamak size kalmış:) düşündüğünüzü yaşarsınız:)

Bu yüzden güzel şeyler düşünün..

• Like 1

Ben de bazen uykuya yattığımda tam dalarken; vücudumu tüy gibi hafif hissediyorum ve yukarılara çıktığımı yükseldiğimi hissediyorum. Birkaç dakika sonra geçiyor sanırım uyuyorum :) bu ne ola ki?

Ben de bazen uykuya yattığımda tam dalarken; vücudumu tüy gibi hafif hissediyorum ve yukarılara çıktığımı yükseldiğimi hissediyorum. Birkaç dakika sonra geçiyor sanırım uyuyorum :) bu ne ola ki?

M

Ruhun bedeni terkedisine sahit oluyorsunuz..:))

Bu olagandir rahat olun.Tek fark o anda bilincinizin yari acik olmasi.

• Like 1