Jump to content
HanımKız

İstem Dışı Astral Seyahat Yapıyorum Sanırım Yardım Edin

Recommended Posts

Babanı o kadar net görmenden çok etkilendim. Benim babamda ben küçükken öldü. Ölen konu komşularımızı bile rüyamda gayet net görüyorum ama babamı asla bir kere bile görmedim rüyamda.

Bende astral seyatte ara boyuta çıkmışim yeni ölen birinin hayallerinden gecmisim anladigim bir konu degil bugun bir ruya gormustum netten birine ruyami yolladim bu sekilde bir yorum yapmis nedemek oluyor bu bilgisi olanlar aciklayabilirlermi

Lucid Rüya; rüyayı yönlendirmedir. bunu herkez yapabilir. Ama bu Astral olayını kimse yapamaz dediğim gibi % 1 dir geri kalan gidemeyen % 99 da değişik şekillerde yorumlar yaparlar. Hiçbir psikolojik terimle açıklayamazlar.

Bu Alem le ilgili Netteki formlarda Astral olayları abartılmış gerçeklerden uzak fazla ayrıntı yazmıyacağım.

Astrala geçenlerin Bilmeniz gereken şu ki

Başkası bedeni üzerindende görüntü görmen mümkün.

Babanı o kadar net görmenden çok etkilendim. Benim babamda ben küçükken öldü. Ölen konu komşularımızı bile rüyamda gayet net görüyorum ama babamı asla bir kere bile görmedim rüyamda.

Bu sadece 1 kez oldu... Hiç tanımadığım hiç görmediğim babamı o kadar net gördüm ki anlatamam... Hissettim dokundum ona...

Anneannem öldüğü günün gecesi de anneannemle konuştum... Bana sarıldı. Üzülmenize hiç gerek yok ben öldüm ama acı çekmiyorum çok rahatım dedi... O kadar gerçek bir duyguydu ki anlatamam... Sarıldığımı o kadar net hissettim ki. Baba tarafından büyük dedelerden başlayarak kendi dedeme kadar fazlaca anormallikler vardı (babamda var mıydı bilemiyorum) :) Ama bende böyle şeylerin olabileceğini hiç düşünmemiştim. Duru görü yeteneğim hemen hemen hep vardı ve ben o kadar doğal buluyordum ki bunu küçükken... Büyümeye başlayıpta bir kaç kişinin ölümüne tanıklık etmek, yani öleceklerini gördüğüm, hissettiğim anlardan sonra ölmeleri beni çok ürküttü. Korkmaya başladım. O gün bu gündür araştırıyorum. Aslında parçaları birleştirdiğimde, bunlar bende hep varmış, sadece ben yeni yeni farkına vardım... Bir de Astral seyahatte kendimi kontrol etmeyi öğrenirsem herşey daha iyi olacak...

Zaman ayırıp cevap veren arkadaşlara çok teşekkür ederim :) varsa paylaşmak istediğiniz tavsiyeleriniz alırım...

HanımKız'ımıza tavsiyem uykudan uyandığında odanda bir işaret bırak, sadece senin değiştirebileceğin ve her uyandığında ilk ona bak eğer o orada yoksa yada değişmişse Benzerlikler Alemindesindir.

Mesela ben yattığım odanın kapısını ve pencereleri kapatarak yatarım, ve her uyandığımda ilk onlara bakarım açıkmı diye cünkü o alem tam bire bir burayla aynı değildir. Kendinin orada olduğunu ve farkındalığını artırıcı işaretler alem farkındalığını hissettirir.

Burada aşka insanlarla karşılaştığında onlarla konuşmaya çalış, gerçi sana fırsat vermezler. Bu alemin bir üst mertebesi daha vardır. Orada da buradaki insanları çeşitli hayvanlar şeklinde ve senle insanmışlar gibi konuştuklarına şahit olursun bu mertebe de İnsanları devamlı alışkanlık yaptığı kötü huyların ilgili hayvan şekillerinde görünmesi sözkonusu. yine bir farklı alem daha vardırki Cinler Alemi orayada geçiş münkün ama onların çoğunluğu seni görmezler.

HanımKız'ımıza tavsiyem uykudan uyandığında odanda bir işaret bırak, sadece senin değiştirebileceğin ve her uyandığında ilk ona bak eğer o orada yoksa yada değişmişse Benzerlikler Alemindesindir.

Mesela ben yattığım odanın kapısını ve pencereleri kapatarak yatarım, ve her uyandığımda ilk onlara bakarım açıkmı diye cünkü o alem tam bire bir burayla aynı değildir. Kendinin orada olduğunu ve farkındalığını artırıcı işaretler alem farkındalığını hissettirir.

Burada aşka insanlarla karşılaştığında onlarla konuşmaya çalış, gerçi sana fırsat vermezler. Bu alemin bir üst mertebesi daha vardır. Orada da buradaki insanları çeşitli hayvanlar şeklinde ve senle insanmışlar gibi konuştuklarına şahit olursun bu mertebe de İnsanları devamlı alışkanlık yaptığı kötü huyların ilgili hayvan şekillerinde görünmesi sözkonusu. yine bir farklı alem daha vardırki Cinler Alemi orayada geçiş münkün ama onların çoğunluğu seni görmezler.

Ben de uyumadan mutlaka odamın kapısını kilitlerim. Ama astraldeyken odamın kapısı hep açık oluyordu güzel bir ayırıcı gerçekten. Bundan sonra aklımdan çıkarmıcam bunu. Genelde gördüğüm insanlar benden, ben de onlardan korkuyorum... Kendi evimde uyandığımı düşünüpte başka birini görünce haliyle panik oluyorum. Ve genelde bu insanlar benim üzerime yürür. Hatta bu kış gördüğüm adam hala gözümün önünde durur. suratını tüm ayrıntılarıyla hatırlayabilirim. Bu güne kadar tanımadığım, sadece 1 kişi ile konuştum. O da bana sürekli gidip durduğum evi gösterdi. Her odayı tek tek gezdirdi. Ve ben 1 yıldır sürekli o evde dolaşıp duruyorum. O evde bir şey var bilmiyorum ne olduğunu ama beni çeken bir şey var. Ve daha önce hiç bir şekilde gerçek hayatta görmediğim bir ev. Verdiğiniz bilgiler korkularımı hafifletmeye büyük bir sebep oldu. Çok teşekkür ederim. Cevap bulamasaydım böyle böyle kafayı yerdim herhalde. Şimdi çok daha rahatım ama tabi hala biraz korku var... Elimde olsa keşke de astral seyahate çıkmasam ... Ve öyle çok isteyen var ki bu deneyimi, gördükçe şaşırıyorum... Gerçekten istenecek güzellikte bir şey değil... Herkes, evimde ruhum dolaşacak, kendimi izlicem, yüksekten atlıcam diye çok hevesli buna ama hepsi bu kadar değil... Dahası var korku... o sırada yaşadıkların... Neyse her şey için teşekkürler tekrardan... Aklıma takılan şeyler oldukça rahatsız edicem sizi :) sevgiler...

M

Ruhun bedeni terkedisine sahit oluyorsunuz..:))

Bu olagandir rahat olun.Tek fark o anda bilincinizin yari acik olmasi.

terkediş mi? nereye? ölüm gibi mi?

terkediş mi? nereye? ölüm gibi mi?

Allah, fizik vücutları ölüm anında öldürür. Ve onlar ki, uykularındadır, ölmemişlerdir, o zaman, üzerine ölüm hükmedilecek olanı (kişinin fizik vücudunu uyku halinde) tutar ve diğerini (nefsi) belirlenmiş ecele (zamana) kadar (rüyada dilediği yere) gönderir. Muhakkak ki bunda, tefekkür eden kavim için elbette âyetler (ibretler) vardır.

Zummer suresi 42.ayet:) Uyku esnasında ruhun bedeni terkettiğini,ve başka bir alemde tutulduğunu anlatıyor.İşte bunda tefekkür eden kavimler için dersler vardır,Ama biz kullar dinlemiyoruz orası senin burası benim geziyoruz inlerle cinlerle:)