Jump to content
HanımKız

İstem Dışı Astral Seyahat Yapıyorum Sanırım Yardım Edin

Recommended Posts

İstem dışı cinler alemine çok gittim bende....Mutlaka bir sebebi vardır...iyi araştırmak lazım
Cinler aleminde oldupunu nasıl anlıyorsun? Kaç dakika kalıyorsun? Ne yapıyorsun?

Cinler aleminde oldupunu nasıl anlıyorsun? Kaç dakika kalıyorsun? Ne yapıyorsun?

Uzunca bir konu....ayrıntılı anlatmam doğru olmaz....

Ben de uyumadan mutlaka odamın kapısını kilitlerim. Ama astraldeyken odamın kapısı hep açık oluyordu güzel bir ayırıcı gerçekten. Bundan sonra aklımdan çıkarmıcam bunu. Genelde gördüğüm insanlar benden, ben de onlardan korkuyorum... Kendi evimde uyandığımı düşünüpte başka birini görünce haliyle panik oluyorum. Ve genelde bu insanlar benim üzerime yürür. Hatta bu kış gördüğüm adam hala gözümün önünde durur. suratını tüm ayrıntılarıyla hatırlayabilirim. Bu güne kadar tanımadığım, sadece 1 kişi ile konuştum. O da bana sürekli gidip durduğum evi gösterdi. Her odayı tek tek gezdirdi. Ve ben 1 yıldır sürekli o evde dolaşıp duruyorum. O evde bir şey var bilmiyorum ne olduğunu ama beni çeken bir şey var. Ve daha önce hiç bir şekilde gerçek hayatta görmediğim bir ev. Verdiğiniz bilgiler korkularımı hafifletmeye büyük bir sebep oldu. Çok teşekkür ederim. Cevap bulamasaydım böyle böyle kafayı yerdim herhalde. Şimdi çok daha rahatım ama tabi hala biraz korku var... Elimde olsa keşke de astral seyahate çıkmasam ... Ve öyle çok isteyen var ki bu deneyimi, gördükçe şaşırıyorum... Gerçekten istenecek güzellikte bir şey değil... Herkes, evimde ruhum dolaşacak, kendimi izlicem, yüksekten atlıcam diye çok hevesli buna ama hepsi bu kadar değil... Dahası var korku... o sırada yaşadıkların... Neyse her şey için teşekkürler tekrardan... Aklıma takılan şeyler oldukça rahatsız edicem sizi :) sevgiler...

Önemli olan farkındalığını tetiklemek,

Ben bu Aleme; Benzerlikler yada Gölgeler Alemi diyorum yapılabilecek şeylerden bazıları;

Oradaki bedenini ayna karşısında ve el ile kontrol edip büyü olup olmadığı öğrenilebiliyor

20 metreye kadar yükselebilme ve ileriye doğru uçma.

Dünyadaki bir yerin oradaki gölgesine ışınlanma.

Karşıdaki varlığı başka yere ışınlama.

Asrtala geçişe uygun kişi ile orada bire bir buluşma

Uygun olmayan kişilerin benzerleriyle karşılaşma.

Cinler alemine geçiş

Tehlikeli taraflarıda olabiliyor, Cinler tehlikeli olmasada bir değişik türleri var karabasan bunlar tehlikeli birde Cinlerin dahi görüp uzaklaştıkları adeta Nebulaya benzer 1 m genişliğinda daire şeklinde tuhaf bir varlık varki herkez ondan kaçıyor.

Bulunduğun ev bir yansımadır, Bir kısmı dünyadaki bulunduğun konum, konumun eski halide olabilir, aynı zamanda cinler aleminde orada olan evin de yansıması aynı anda kesişebiliyor. Ama odadan diğer odaya geçişlerde farklılık oluyor veya kapı dışarıya açılabiliyor.

birkaç faydalı zikir;

Ya Müheymin; Korunma

Ya Rahman, Ya Cami'u, yardım görme ve ışınlanma

Ya Gaffar kurtuluş

Ya Fadlul Kerîm, iki alemdede bire bir zikr

ya Hayy ya Müheymin uçuş süresini uzatır

uyumadan evvel Gizli Zikr (ebubekir zikri) yap

Allah, fizik vücutları ölüm anında öldürür. Ve onlar ki, uykularındadır, ölmemişlerdir, o zaman, üzerine ölüm hükmedilecek olanı (kişinin fizik vücudunu uyku halinde) tutar ve diğerini (nefsi) belirlenmiş ecele (zamana) kadar (rüyada dilediği yere) gönderir. Muhakkak ki bunda, tefekkür eden kavim için elbette âyetler (ibretler) vardır.

Zummer suresi 42.ayet:) Uyku esnasında ruhun bedeni terkettiğini,ve başka bir alemde tutulduğunu anlatıyor.İşte bunda tefekkür eden kavimler için dersler vardır,Ama biz kullar dinlemiyoruz orası senin burası benim geziyoruz inlerle cinlerle:)

Bildiğimiz anlamda RUH, 5 parçadan oluşur.

KALP, bedende daima sabit kalır sadece Azrail bunu bedenden koparır.

RUH, uyurken Rahmanî rüyalarda, gezinir yaşar kişi ateis bile olsa o Rabbini bilir ibadetini yapar biz bilmeyiz

SIR, HAFİ ve AHFA bizim bilincimiz yerinde olarak kendilerine uygun aleme geçerbilirler, bazılarında mesela Benzerlikler aleminde NEFİS de olur, ama öyle alemler vardırki NEFİS giremez zaman ve mekan mevhumunu yitiririz, özellikle AHFA latifesinin gittiği bir alem varki İnsanlar orada kendilerinin değiştirmediği kötü huylarının ilgili Hayvan şeklinde olurlar hayvanlar senle bire bir konuşur.

Önemli olan farkındalığını tetiklemek,

Ben bu Aleme; Benzerlikler yada Gölgeler Alemi diyorum yapılabilecek şeylerden bazıları;

Oradaki bedenini ayna karşısında ve el ile kontrol edip büyü olup olmadığı öğrenilebiliyor

20 metreye kadar yükselebilme ve ileriye doğru uçma.

Dünyadaki bir yerin oradaki gölgesine ışınlanma.

Karşıdaki varlığı başka yere ışınlama.

Asrtala geçişe uygun kişi ile orada bire bir buluşma

Uygun olmayan kişilerin benzerleriyle karşılaşma.

Cinler alemine geçiş

Tehlikeli taraflarıda olabiliyor, Cinler tehlikeli olmasada bir değişik türleri var karabasan bunlar tehlikeli birde Cinlerin dahi görüp uzaklaştıkları adeta Nebulaya benzer 1 m genişliğinda daire şeklinde tuhaf bir varlık varki herkez ondan kaçıyor.

Bulunduğun ev bir yansımadır, Bir kısmı dünyadaki bulunduğun konum, konumun eski halide olabilir, aynı zamanda cinler aleminde orada olan evin de yansıması aynı anda kesişebiliyor. Ama odadan diğer odaya geçişlerde farklılık oluyor veya kapı dışarıya açılabiliyor.

birkaç faydalı zikir;

Ya Müheymin; Korunma

Ya Rahman, Ya Cami'u, yardım görme ve ışınlanma

Ya Gaffar kurtuluş

Ya Fadlul Kerîm, iki alemdede bire bir zikr

ya Hayy ya Müheymin uçuş süresini uzatır

uyumadan evvel Gizli Zikr (ebubekir zikri) yap

Bildiğimiz anlamda RUH, 5 parçadan oluşur.

KALP, bedende daima sabit kalır sadece Azrail bunu bedenden koparır.

RUH, uyurken Rahmanî rüyalarda, gezinir yaşar kişi ateis bile olsa o Rabbini bilir ibadetini yapar biz bilmeyiz

SIR, HAFİ ve AHFA bizim bilincimiz yerinde olarak kendilerine uygun aleme geçerbilirler, bazılarında mesela Benzerlikler aleminde NEFİS de olur, ama öyle alemler vardırki NEFİS giremez zaman ve mekan mevhumunu yitiririz, özellikle AHFA latifesinin gittiği bir alem varki İnsanlar orada kendilerinin değiştirmediği kötü huylarının ilgili Hayvan şeklinde olurlar hayvanlar senle bire bir konuşur.

Bana çok yardımcı oldunuz. Uygulayacağım bu zikrleri. Teşekkür ederim.

KUR AN da ilgili ayette bildiğimiz RUH tan bahsediyor.Yani beden elbisesini giymiş ruhtan.RUH bir bütündür parçalara bölemezsiniz..Bu bilgiyi nerden aldınız bilmiyorum..

Ben de rüyalarımda hafifliyorum.

Yani ağırlığım azalıyor. Yere bağımlı halde uçabiliyorum.

Yere bağımlı halde derken sanki ayda yürüyormuşum gibi.

Ya da hiç yere değmeden uçarak gidebiliyorum.

Ayaklarım yere basmıyor. Ama yerden de çok yükselemiyorum sadece 1 metre kadar.

Bazen deniyorum ne kadar yükselebilirim diye, nadiren 3-5 metre.

Sadece gitmek istediğim yönü ve gideceğim hızı düşünmem yetiyor.

Bunu yaparken hiç heyecanlanmıyorum, sanki normalmiş, hep yapıyormuşum gibi hissediyorum.

Ben aslında hep uçabiliyorum diyorum kendi kendime. Ruya olduğunu bilmeden.

Bazen de (nadiren) o kadar net oluyor ki gördüğüm nesneler, gerçekten o odada ya da o yerde gibi, her eşyayı ayrıntılarıyla görüyorum, ordaymışım ve ruya değilmiş gibi.

Çok fazla ruya görüyorum, nedendir bilmiyorum.

Ben de rüyalarımda hafifliyorum.

Yani ağırlığım azalıyor. Yere bağımlı halde uçabiliyorum.

Yere bağımlı halde derken sanki ayda yürüyormuşum gibi.

Ya da hiç yere değmeden uçarak gidebiliyorum.

Ayaklarım yere basmıyor. Ama yerden de çok yükselemiyorum sadece 1 metre kadar.

Bazen deniyorum ne kadar yükselebilirim diye, nadiren 3-5 metre.

Sadece gitmek istediğim yönü ve gideceğim hızı düşünmem yetiyor.

Bunu yaparken hiç heyecanlanmıyorum, sanki normalmiş, hep yapıyormuşum gibi hissediyorum.

Ben aslında hep uçabiliyorum diyorum kendi kendime. Ruya olduğunu bilmeden.

Bazen de (nadiren) o kadar net oluyor ki gördüğüm nesneler, gerçekten o odada ya da o yerde gibi, her eşyayı ayrıntılarıyla görüyorum, ordaymışım ve ruya değilmiş gibi.

Çok fazla ruya görüyorum, nedendir bilmiyorum.

Çok güzel bir duygu değil mi:) İnsanın istediği şeyi yapabilmesi..

Düşünüyorumda bize cennettede vaat edilen bu değil mi.Her istediğimizin olması.Sadece düşünmemiz yeterli..

Aslında tüm cennet tasvirlerinin özünde bu yatar..Anlatılmak istenen istediğin arzuladığın hasret duyduğun her şeyin olması..

• Like 1

Çok güzel bir duygu değil mi:) İnsanın istediği şeyi yapabilmesi..

Düşünüyorumda bize cennettede vaat edilen bu değil mi.Her istediğimizin olması.Sadece düşünmemiz yeterli..

Aslında tüm cennet tasvirlerinin özünde bu yatar..Anlatılmak istenen istediğin arzuladığın hasret duyduğun her şeyin olması..

katılıyorım matrix zçok yerinde bir tespit ...