Jump to content
Sign in to follow this  
İη¢ιѕєℓ

Anneler ve Evlatlarının Arasındaki Psişik Bağ

Recommended Posts

Anneler ve evlatlarının arasında psişik bir bağın bulunduğunu birçok kişi bilir, bu bağ bazen hayat bile kurtarabilir. 1989 Temmuz ayında, olayın meydana gelişinden bir gece önce tatilden dönmüştük. 5 yaşındaki Majorie ve 3 yaşındaki Frankie adlı çocuklarım oturma odasında oynarken, ben evde ufak tefek işlerle meşguldüm. Kendimi rahat ve oldukça iyi hissederken üstüme aniden bir ağırlık çöküverdi. Kalbim korkuyla çarpmaya başladı. Bu his daha da ağırlaştı, kesinlikle öleceğimi düşündüm.

Aniden içgüdüsel olarak oturma odasına gidip çocukların iyi olup olmadığını kontrol etmeye karar verdim. Bayılmadan önce onların emniyette olduklarından emin olmalıydım. Frankie bir bavulun üstünde oturup gülüyordu, ama ablası ortalıkta görünmüyordu. ‘Ablan nerede?’ diye sordum.

‘Onun üstünde oturuyorum’ diye cevap verdi. Onu derhal bavulun üstünden kaldırdım ve 5 yaşındaki kızımı bavulun içinde korkmuş ve nefessiz kalmış olarak buldum. Bana ‘tıkanır gibi oldum, onun için seni çağıramadım’ dedi.

Aslında o beni telepatik ana - kız bağı ile çağırmıştı. Tehlikede olan o olmasına rağmen ben kendimi tehlikede hissetmiştim, bu sayede bir trajediden son anda kurtulmuştuk.

 

“Teorik & Pratik Telepati, Nusret S. Yılmaz” Ege Meta Yayınları

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cok guzel :) Allahım ne buyuksun ne guzel bir bağ yaratmışsın bizler ve evlatlarimiz arasinda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ablam ve annem arasında olan bir bağ bu. Annem bir gün asansörde kalmıştı. Ablam yurtdışındaydı ve bir anda göğsünde bir ağırlık oldu. Dayanamıyorum anneme birşey oldu diye bağırmaya başladı. Sonra öğrendik ki o saatte annem asansörde kalmış. yarım saat kurtarılmayı beklemiş.

babamla da ne hikmetse benim arada aynı bağ vardır. babam bizden gizli gizli ameliyata girdiğinde, iki ere yaptı bunu, her ikisinde de, bir anda ayaklarım boşaldı. nefes alamadım, kıpırdayamadım. Masem adam hayatıyla cebelleşiyormuş.

ablam ve benim aramda da garip bir bağ var. ben istihareye yatarım o rüyasını görür. veya aynı rüyayı görürüz. geçende karabasan tepmiş onu. onun gecesi benim akşamım. bir anda yüreğim sıkıldı. dua okudum sonra fenalık hissim geçti. bir dakika sonra uykulu bir biçimde ablam aradı beni.

benim bu durumumdan çıkarılan sonuç: annemle aramda Allah'tan kan bağı var. yoksa öyle telepatikmiş abidik gubidik bir bağ falan yok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evde pek olmuyor ama yazlıkta annemle ben hep aynı rüyayı görüyoruz. Bu aramızdaki bağmıdır yoksa o evin bir enerjisimi bilemiyorum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...