Jump to content
roseraie

Çekim Yasası Konusunda Önerebileceğiniz Okuduğunuz Kitaplar

Recommended Posts

Arkadaşlar bu başlıkta, çekim yasası konusunda gerçekten alıp okuduğumuz kitapları konuşalım resimlerini ekleyelim

şu sayfada şöyle önemli bir bilgi görmüştüm

uyguladım şu oldu, şuna da dikkatinizi çekerim gibi

birbirimizi yönlendirecek yolunu aydınlatacak paylaşımlarda bulunalım derim

ne dersiniz?

Ben bu tür kitaplara ilk 12 sene önce %100 düşünce gücü ile başladım.Daha sonra Doğan Cüceloğlu'nun İçimizdeki Çocukla devam ettim.Oradaki uygulamarı yaptım.Bir nevi kendini tedavi ediyorsun.Ama harfiyen yapacaksın.Gerçekten iyi oluyor.İnsan iç dünyasına dönüyor.

Sonrada çekim yasasını,İstemenin asrarını,(başucu kitabımdı,ama hediye verdim)ve şimdi adını unuttuğum bir çokkitabı okudum.

Birdenbire mucizeler beklemezsen düşüncelerinin zamanla olgunlaştığını görüyorsun.Her şey sabır yani.

Guest echo

Evet bu konuda bende güldünyaya katılıyorum,tek tek düşündüğünüz zaman ha deyince kitap ismi veremiyorsunuz.Kaldı ki bir kitapçıya gittiğiniz zaman,elinize alıp inceleme ve seçim yapma şansınız zaman.Önemli olan başlamanız.Zaman içinde kendi beyin arşiviniz oluşuyor.Ama illaki okuyacam diyorsanız,önce düşünce gücü,sonra kuantumla alakalı kitapları seçin derim ben.Şimdi aklıma geldi,Nil Gün e ait kitapları okumayı deneyebilirsiniz,anlatım dili çok yalındır,yazıları keyifidir,akıcıdır.Ama tabii bence böyle bu,sizler aynı tadı alamayabilir,aynı keyfi duyamayabilirsinz okurken...

Bir de birşey daha eklemek istiyorum,Şayet iyi derecede yabancı dil sahibi iseniz,bu konulardaki kitapları okurken,orjinal dilinde okumaya özen gösterin.Çünkü çeviriler bazen çok doğru bir anlatım yapamayabiliyor ve bazı şeyler bu yüzden havada asılı kalabiliyor.Mümkün olduğunca kendi dilindeki orjinal kitapları seçin:)

% 100 düşünce gücünden sonra onlarca kitap okudum ama en iyisi oydu diyebilirim .

O kitap çok elle tutulur kanıtlarla işe beyinden başlıyor . Yöntemleri ve bakış açısı farklıdır . Hedeflenen benzeşse ya da aynı olsa bile .

Guest echo
% 100 düşünce gücünden sonra onlarca kitap okudum ama en iyisi oydu diyebilirim .

İyi akıl ettiniz ışıksu,durun özetini ekleyeyim:)

İyi akıl ettiniz ışıksu,durun özetini ekleyeyim:)

çok ama çok sevinirim

:thumbsup:teşekkürler

birkaz uygulama örneği de yazar mısınız kızlar?

Guest pembesevdaam

bende okudum bahsettiğiniz kitapları ayrıca size Muhammet Bozdağ'ın

istemenin esrarı adlı kitabını önerebilirim

--------------------

arkadaslar echonun actıgı sayfadada verdım linki ekıtap olarak okumak ısteyenler ındırıp okuyabılır

http://www.4shared.com/get/116945926/5d317af5/_100_dsnce_gc.html;jsessionid=45F06B21CAD80B3BC7955DE601E1CE86.dc90

bende R.Şanal önerebilirim tabi bu konuda yazılmış çok kitap var ama benim en beğendiklerim Nil Gün,Oğuz Saygın,Anthony Robbins'tir

Çekim yasası konusunu ilk defa 12 sene kadar önce aldığım "Yaratıcı İmgeleme " ile anladım. Yazarı Shakti Gwain.

Tüm bu yazarların piri olduğunu düşünüyorum. Üzerine o kadar kitap okudum hala açar açar hatırlarım.. Anlatımı çok yalın, sade.

İçinde hazine haritası, olumlama cümleleri, pembe baloncuk tekniği gibi çok güzel yöntemler var.

Tam bir başucu kitabı.