Jump to content
roseraie

Çekim Yasası Konusunda Önerebileceğiniz Okuduğunuz Kitaplar

Recommended Posts

ben nLP için eğitim almayı düşünüyorum. eğitim almadan yanlış sinyal enerji gönderme ihtimalide var. onun için bir kitap aldım ara ara okuyorum. şu an Eç TOLLE - ŞİMDİ'NİN GÜCÜ adlı kitabı okuyorum. Bio-enerji eğitimi aldım kendime onu uyguluyorum etkisini görüyorum, gördüm :)))))) NLP Koçluğuna yönelik bir kitap aldığım kitap.tam bitirdiğimde ve eğitimini aldığımd yapmak istiyyorum. bio-enerji eğitimi almanızı öneririm. ama doğru kişlerden almanız gerekiyor :=)))

Nlpyi eğitimini almadan yapmayı düşünmüyorum. Çünkü yanlış uygulama ile ters etki yaratabilirsin. bio-enerji konusunda eğitim aldım şimdi E.Tolle - Şimdinin gücü'nü okuyorum. ilk kitabı...bira alt birikimin olması gereken bir kitap olduğunu sezdim. direkt okunulduğnda ağır gelebilir.

NLP ile ilgili, Kişisel mutluluk ve profesyonel başarıda NLP KOÇLUĞU - Ian McDermott , Wendy Jago

üzerinde elinde çantasıyla koşarken kravatını çekiştiren stresli çığlık atan bir adam fotoğrafı var.başlangıcı iyi... :)

bio enerji kursu nerden aldın elazynp?

sen yapıyorum oluyor dediğin vakit ilk düşündüğüm şey kesin birşeyin eğitimini almıştır oldu:) hislerimde de yanılmadım...birşeylerin eğitimini almadan çekim yasası çalışmıyor gibi...

Çok tesadüfen karşıma çıktı. isteyene özelden adını yazarım :==)))) aradım aradım sonunda buldum :))) bana önerdikleri kitap listesi oldu.

bioenerjide bana önerilen kitaplar listesi.

"Ruhsal şifa" ve "Ruhsal Şifa Teknikleri":Keith Sjherwood

Çakra Kullanım Kılavuzu

"Tüm Hastalıkların Zihinsel Nedenleri" - "Düşünce Gücüyle Tedavi" Louise L. Hay

Tekrar Bağlantı - Eric Pearl

Şifayı Yüreğinde Ara - Dr. Mehmet Öz

Şifacı 1-2-3-4 (siparişini erdim bugün)

Ruh Beden Zihin

Kuantum İyileşmenin Sırrı

Secret (vazgeçilmez)

okudukça düşüncelerimi paylaşırım. ama konusunu okuduğumda şifacı teknikleri anlatmaya yönelik. -önsözüne göre söylüyorum- bakalım ne olacak :=))))

NLP çok kolay uygulama gibi görünüyor ama konu hakkında benim pek bilgim yok. Doğru sinyal zaten gönderemiyorum bir de üzerine yanlışı eklemeyeyim.

urum sen yazma işlemini bir kere mi yaptın? Ben yapamasam da hergün yapılması gerektiğini okumuştum. Elimden geldiğince, olumlamaları yazıyorum.

arkadaşlar yaklaşık 1 senedir yazar Mustafa karnas ın kişisel facebook sayfasında yaptığı biretkinlik var akıl taşı soruları bu etkinlik neredeyse hergece 3 4 soru, saatler süren,hayretler içerisinde bırakan şok eden muhteşem cevaplarla son buluyordu aradığınız yani konuyla ilgili bütün cvaplar verildi yalnız sandığınız gibi değil en azından bi göz atmanızı şiddetle tavsiye ediyorum Akıltaşı Soruları evet bizim bu sorular kitap oldu sizlerinde faydalanmasını çok isterim

şimdi etkinmi peki facebook sayfası

NLP çok kolay uygulama gibi görünüyor ama konu hakkında benim pek bilgim yok. Doğru sinyal zaten gönderemiyorum bir de üzerine yanlışı eklemeyeyim.

urum sen yazma işlemini bir kere mi yaptın? Ben yapamasam da hergün yapılması gerektiğini okumuştum. Elimden geldiğince, olumlamaları yazıyorum.

ben yazma işlemini bi kere yapmıştım yazdıktan sonra enerjiyi serbest bırakın yakın o kağıdı diyordu bende yaktım bidahada yapmamıştım unutmuştum ama belli aralıklarla tekrarlanmalı diye düşünüorum

aslında sonlanması istediğiniz neyse onları yakıyorodunuz hatta dolunay zamanı dolunayın enerjisiyle yakılıyordu. olması istediğinizi ya bir suya ya da bir defter arasına koyup saklayın ve unutun diyordu :=)) ben niyetlerimi yakmıyorum birde teşekkürü hergün yapıyorum ve yaparken de arada niyetlerimi de terkarlıyorum :=)))

suya nasıl koyacaz bi bardağın içinde mi bekleyecek