Jump to content
roseraie

Çekim Yasası Konusunda Önerebileceğiniz Okuduğunuz Kitaplar

Recommended Posts

mesela ben konserve kavanozlar var ya ona koyuyorum iyi olacağına niyet ederek :=))) 1 hafta içinde kağıt eriyor ve onuda toprağa gömüp bırakıyorum :) pluduğum bir kiatp sonrası... ama unutun sonunda :=))

bunu öğrendiğim çok iyi oldu bende yapcam :D

bunu ayırarak anlatmam gerek:

1. dolunay zaman istemediğiniz durumları yazınız ve kağıdı yakınız.

2. yyeni ay dönemi: ne istiyorsanız onu yazınız bir kavanoza koyunuz içi su dolu olsun sonra o kağıtları topara gömünüzben hemen silinsin ve etkili olsun iye H olan açık renk kuruşun kalemler ile yazıyorum.

dolunayın o güzel enerjisiyle .......... sabırsızlık, miskinlik, unutkanlık, kızgınlık,ani sinirlenme, yalancı ikiyüzlü insanların uzaklaşması vb..... devam edin... ne istemiyorsanız...

yeniay'ın o güzel enerjisiyle sevgi dolu güvenli huzurlu anlayışlı bir aşk ya da sevdiğimle huzurlu mutlu sevgi dolu güvenli güvenilir bir aşk, sakin sevgi dolu iş arkadaşlarımın olduğu bir iş vb. sağlıklı zayıf sıkılaşmış kasları olan bir beden sağlık, sağlıklı besinlerle beslenme, 34-36 bden olma vb... her şeyi yazın ne istiyorsanız... ;)

elazhp, kitaptaki meditasyonu yaptın mı? Yazar, verdiği meditasyonun yapılmasını çok faydalı buluyor ama ben henüz yapmdım, biraz üşeniyorum galiba.

KUNDALINI VE ÇAKRALAR ~ GENEVIEVE LEWIS PAULSON meditasyonlar için aradığım kitabı buldum.

birde ben d&rde buldum meditation 1(natural) 2Chakra diye iki cd aldım. 45-50dakikalık müzik. meditasyonda müzik olsun konstrasyonunu yükseltir. Ben kitaptaki yazı yönergelerini daha çok uyguladım. yazı, hayal panosu gibi kısımları.

ve ŞİMDİ'nin GÜCÜ -ECKHART TOLLE kitabı. o kitap için şunu diyebilirim. kitap aralarında *** görebilirsin. yazarda girişte belirtmiş o kısımda durup düşünmenizi algılamanızı farketmenizi istiyorum demiş. bu nedenle o kitapla bereber 2. kitap olarak ilk adını yazdığımı belirttim. tüm çakraların açılımı kundalini açılımı nefes teknikleri uygulamaları hoşuma gitti. etkili miderseniz 21 gün öğrenme süresi vardır o süreç bittiğinde yorumumu yazarım. meditasyon için ilk adını yazdığım daha etkili... bu kitapta tesadüfen geçti elime sadece ismine göre aldım. tavsiye yoluyla ya da yazarı bildiğim için olmadı :=))))

meditasyonlarda benim üşendiğim kısımda oldu. o zaman üşengeçliği kabul et ve onu sev benimse şimdi üşeniyorum tamam deee , başka şimdide kendini yaparken buluyorsun. o an'a direnmen ürecini zorluyor. tama üşendin mi üşen başka birşey yap ya da hiç bir şey yapma :))) şimdinin gücü sayesinde o an'ı kabul etme ve akışa teslimiyeti algıladım. bu iki kitabı okumalısın. ama farkettiğim, E. Tolle kitapları bir çırpıda bitireyim türü kitap değil. powerda olduğu gibi. el altında günde 10 dakikada olsa okuyup düşüncelerini anlık algılayıp, yakalayıp, yansıtabildiğin kitaplar...

E.Tolle- şimdinin gücü kitabından sonra çıakrdıgı varolmanın gücü kitabını okuyorum (adını tam hatırlamadım şimdi) ben ki her kitabı 2-3 günde okur bitirirdim.. ama bu kitap öyle bir kitap değil..okuması uzun sürecek gibi:)

E.Tolle bu şekil yazıyor demek ki:)

ara verdim o kitaba şimdi beyinde format at kitabını okuyorum ( gene tam adını hatırlamadım :D gecenin bu saati oldugundan dolayı olabilir :D )bakalım ordaki teknikleri okuyorum uygulamak istiyorum..

bence bizim sorunumuz teknikleri okuyoruz ama uygulamıyoruz..:)

dediğim chakra kitabını tam okuyup sonra uygulamalara geçmek gerekiyor. Power çekim yasasında yazmayı çok güzel anlatıyordu -bana göre- bu kitap ise uygulamalar konusunda 4*4 bence... uygulama için DVD aldım. Ahmet manki yoga setinin meditasyon ve bioenerji dvdleri. başlangıç için çok iyi onda ilk yapmadan izlemek gerekiyor. çünkü sana gözlerini kapattırıyor. ben uygulamaları yapıyorum. ama kitaba göre değişiyor. yazı kolay ve anlaşılır. meditasyonu araştırmak gerek çünküüüüüüü sonunda açayım derken farkında olmadan düzensizlik yaratabilir ya da kapatabilirsin de...