Jump to content
roseraie

Çekim Yasası Konusunda Önerebileceğiniz Okuduğunuz Kitaplar

Recommended Posts

E.Tolle- şimdinin gücü kitabından sonra çıakrdıgı varolmanın gücü kitabını okuyorum (adını tam hatırlamadım şimdi) ben ki her kitabı 2-3 günde okur bitirirdim.. ama bu kitap öyle bir kitap değil..okuması uzun sürecek gibi:)

E.Tolle bu şekil yazıyor demek ki:)

ara verdim o kitaba şimdi beyinde format at kitabını okuyorum ( gene tam adını hatırlamadım :D gecenin bu saati oldugundan dolayı olabilir :D )bakalım ordaki teknikleri okuyorum uygulamak istiyorum..

bence bizim sorunumuz teknikleri okuyoruz ama uygulamıyoruz..:)

Var Olmanın Gücü kitabını bende okudum çok uzun sürede okudum sonra da Şimdinin Gücü'nü okudum onuda çok uzun sürede bitirdim.Güzel kitaplar...

kundalinin nefes teknikleri mı var kitapta, bir de 21 günlük çalışma çakralarla mı ilgili.

Ben uzun zaman önce şimdinin gücünü okumuştum. O zamanlar ağır gelmişti. Sonra bir kere daha okumalıyım dedim, o kadar ağır gelmiş ki ikincisi hala olmadı. :)

üşengeçlikle ilgili yorumun çok güzel, :) onu kesinlikle seveceğim ve kendime kızmayacağım, denedikten sonra , olumlu sonuçlanmış şekilde sana bildiririm inşallah.

şimdinin gücünde sanırım var olana direnme... ya değiştirme çabasına gireceksin ya olduğu gibi kabul edeceksin. "bugün hiç bir şey yapamadam hep televizyon izledim" dediğinde ya da tv izlerken yaaa neden bunu yapıyorum kitap okumalıyım dediğinde direniyorsun. bir direnç oluşuyor. evet şimdi televizyon izliyorum komik bir program ve eğlenceli de bitir. 1 saat sonra okurum gibi sınır koyma... zaten o an gelecek. ama sen programlama... içinden geldiği zaman yap ve o an'ın huzurunu yakala diyor :=)))

hoşuma gitti. bazı anlar suçlardım o an'ı şimdi ise no problem :=)))))

AN var ve yaptıklarımız var. ve hepsi çok çok çooooooooooooooook güzel renkli neşeli.farkedersen...

kundalinide önce nefesler var meditasyon var. an'ı yakalama ama güzzel anlatmış mesela 15 dakikalık bir uygulamada var ani sinirlendiğinde enerjin tükendiğin hissettiğinde. ilerliyorum. günlük çalışmalar, tıkanıklık açma çalışması şeklinde koymuş. el altında olması gereken kitaplardan :=))))

ya arkadaşlar size birşey soracağım... bugün seda diker face sayfasında şunu paylaşmış

"Bu bahar sor kendine: Ne istiyorsun? Elde ettiğinde ne hissedeceksin?

Sadece o hissi, henüz elde etmeden de bedeninde hissetmeye başla... Sonra koşulsuzca sevdiğin bir varlığı düşün. Masum bir kedi ya da yeni doğmuş bir bebek ile olabilir. Ve ona olan sevgini kalbinde hisset. O sevgi hissini, hayatına çağırmak istediğin şeyin görüntüsüne yapıştır. İşte size bahar hediyesi :-))))"

ben bazen pes ediyorum... sizce gerçekten de böyle pozitif olarak bazı şeyler yoluna girer mi mucizeler gerçekleşir mi? yoksa bunlar sadece anda mutlu olmamız için bir kandırmaca mı? çünkü bunları yapınca mutlu oluyoruz o an tamam ama bir süre sora yine o hüzün gelip çöküyor birşey değişmiyor falan....

elazyp, okuduğun kitaplardan paylaşmak istediğin şeyler yok mu? Bir de ''olanı sevmek'' diye bir kitap var. Onu okumadım ama güzel bir kitap diye duydum.

şu an bir DVD serisine başladım. HEALING SERİSİ adı altında 5 CD var :) D&Rde buldum. Mora yakın pembe kapaklı :)

Arkadaşlar çekim yasası inanılmaz bir şey fakat soyut bir durum olduğu için çoğu insan uygulamakta zorlanıyor. Haklılar da. Çekirdek inanç denilen olayın farkına varmak ve onu değiştirmek çok zor olabiliyor. Fakat ben ve yakın çevrem Meleklerle Yaşamak adlı kitapla istediklerimize ciddi anlamda ulaştık. Durum aynı çekim yasası aslında fakat araya meleklerimiz girdiği için her şey somutlaşıyor. Evrenden istemek yerine meleklerimizden istiyoruz ve anında yardımcı oluyorlar. İnanmak ve inanarak istemek yeterli..

o kitabı bende her gittiğimde ayak üstü okudum. ama ne bileyim meleklerim gel deyince gelmezler bence:)

birkaç deneyimini paylaşır mısın elifta?

ve çekirdek inançlarını nasıl yendin=?