Jump to content
roseraie

Çekim Yasası Konusunda Önerebileceğiniz Okuduğunuz Kitaplar

Recommended Posts

Çekim Yasası: Ester & Jerry Hicks

(büyük bi heyecan ve tutkuyla okuyup sanırım 2 gün bile geçmeden bitirmiştim :))

Guest catherine

bu konu hakkında çok fazla tecrübe sahibi olmasam da bu aralar fazlası ile ilgimi çekiyor. öğrendiğim kadarı ile insan düşünceleri yoluyla pozitif ve negatif enerjisini dışarı yansıtır. bu sayede kendisine pozitif olanı ya da negatif olanı çeker. beyin negatif olanı direkt olarak kayıt eder. beyinde artık o konu ile ilgili negatif olumla kalır. bu aşamada bunu değiştirmek zor ama imkansız değil. nlp gibi profesyonel yardım alabilir. böyle bir yardım ancak ve ancak bir profesyonel tarafından yapılmalıdır

araştırdığım kadarı ile suyun bilinmeyen gücü iyi bir kitap okuduğumda yorumlarımı burada paylaşırım

Ben de çekim yasasıyla ilgili bolca kitap okudum. Her kitapta sanki bir eksiklik bir başluk hissi var bunların arasından sıyrılabilen en önemli kitap Muhammed Bozdağ 'ın "İstemenin Esrarı" isimli kitabıdır. Kitapla ilgili bölümlerin anlatıldığı aşağıdaki linki incelemenizi tavsiye ederim. Şu anda kitabı 4. kez yeniden okuyorum :)

ben de yüzde yüz düşünce gücünü okudum.muhammet bozdağın istemenin esrarını okudum.ama en iisi anthonny robbins içinizdeki devi uyandırın..kesinlikle bana göre bu konuda son nokta yani.hem kolay anlaşılır hem de yapılabilir..mutlaka tavsiye ederim.eğer ki biraz da cesarete ihtiyacınız varsa erdal demirkıran ben dünyanın en akıllı insanıyım kitabını okuyun mutlaka..

• Like 1

ben de yüzde yüz düşünce gücünü okudum.muhammet bozdağın istemenin esrarını okudum.ama en iisi anthonny robbins içinizdeki devi uyandırın..kesinlikle bana göre bu konuda son nokta yani.hem kolay anlaşılır hem de yapılabilir..mutlaka tavsiye ederim.eğer ki biraz da cesarete ihtiyacınız varsa erdal demirkıran ben dünyanın en akıllı insanıyım kitabını okuyun mutlaka..

teşekkürler

bu kitapları alacağım:whistling:

nil gün ün hipnomeditasyon cdleri cok güzel bu konuda öneririm

Guest rebellious

the secret benim dönüm noktam oldu :) kesinlikle tavsiye ederim ilk önce sonra don boyer secret ın yaratıcılarının yazdığı bir kitap yine çekim yasası erdal demirkıranı da arkadaşım gibi kesinlikle tavsiye ederim :D

Guest gexistance
:) cesaretsizlik yada kişisel koruma kalkanları yada kendine güven yada ego tatmini bunlarla ilgili çalışma yada mp3ler denemenizi tavsiye ederim gerçi mp3 e herkes dayanamıyor ordaki alela açıklıgı anlayamıyor o yüzden çalışmaları şiddetle tavsiye ediyorum çünkü gelgör ki yazılan çogu kitaplarda bile okunulanlarla yazılanlar var yazar bi yerden okuyor ve yazıor bence deneysel daha mantıklı

Kuantum Başarı_Sandre Anne Taylor

Bu kitabı kesinlikle öneririm. Kuantum düşünce tekniğini öğrenirken özgür bırakmayı öğreniyorsunuz.Özgür bıraktığınızda da çekimi uygulamış oluyorsunuz.

bu konuda çok güzel kitaplar var başta the secret çekim yasası sınırsız güç kuantum düşünce teknigi %100 düşünce gücü içindeki devi uyandır...

Guest lubenaz73

En son R.Şanalın"Kuantum sıçrama" kitabını okudum ,şu anda yine Şanal beyin kuantum düşünce tekniği adlı kitabını okuyorum,tavsiye ederim,çok güzel anlatımı,bu arada yine elimde olan Ender Saraç'ın Ruhsal gelişim ve kader adlı kitabına bakıyorum zaman zaman oda çok iyi...(ayrıca bu kitapda esma zikirlerindende bahsediliyor...)