Jump to content
roseraie

Çekim Yasası Konusunda Önerebileceğiniz Okuduğunuz Kitaplar

Recommended Posts

Öncelikle ayaküstü okumamalısın kitabı cidden birkaç kere okumalısın. Ben 7 ay okumamak için direndim o kitabı. Arkadaşlara dedim amaaan saçmalamayın diye. Neyse bir gün okumak nasip oldu. Ki o gün tesadüfen çok sıkıntılı bir anımdayım. Eğitim merkezi açıcam fakat yer bulmakta zorlanıyorum. Ben İzmirdeyim ve yer Antalyada açılacak. Annem yer arıyor ve o kitabı okumaya başladığım gün annem aradı ve bakmadığım aramadığım yer kalmadı malesef ve yer bulunamadı dedi. O anda tükendim. Bu arada kitabı okuyorum kitabın ilk sayfalarında meleklerinizden yardım isteyin ve inanmazsanız ıspat isteyin yazıyor. Ben inanmıyorumya dedim madem yardım ediceksiniz ıspat gösterin. Ayrıca meleklerin işaretleri var. Rakamlarla verdikleri işaretler dikkatimi çeken ilk şey oldu çünkü o gün nereye kafamı çevirsem 7 görüyorum. Anlamına baktım bir mucize bekle yazıyor. Dedim şaka gibi. Ama kitapta bi rakam işaret gördüyseniz sürekli aynı şeyi arayıp durmayın yazıyor. Ama ben farkettimya / yiyi illa heryerde arıcam. Neyse taksiye bindim işten eve gidicem heryerde 7 arıyorum ama yok. Sonra dedim ki gündüzden hep 7 görmek beynimin bana verdiği yanıltmacaymış bu da burda bitti. İnanmıyorum artık.. Ve inanmıyorum dediğim anda sanki gökten 7 ler düşmeye başladı. Kafamı çevirdiğim heryer de 7 var. plakaya gözüm takılıyor 7777, bi adam omzunda bir tabela götürüyor telefon numarası yazıyor tabelada 7777 ve bir sürü 7. İnanamadım bi anda ve bu 7 leri görme durumu toplasan 1 dakika sürmez ve inanmıyorum artık dediğim anda olmaya başladı. Tabi benim ağzım bir anda beş karış oldu. Sebepsiz gülüyorum şoktayım çünkü. Taksici de aynadan bu kız deli mi diye bana bakıyor. Ve o akşam iki tane mucize haber aldım. Gerçekten de mucizeydi. Ve arkasından meleklerimizden hep yardım istedim. Ve hepsi de şükürler olsun ki oldu..

elaznp, cd ler neyle ilgili

şu an bir DVD serisine başladım. HEALING SERİSİ adı altında 5 CD var :) D&Rde buldum. Mora yakın pembe kapaklı :)

Pardon dvd yerine cd yazdım

Öncelikle ayaküstü okumamalısın kitabı cidden birkaç kere okumalısın. Ben 7 ay okumamak için direndim o kitabı. Arkadaşlara dedim amaaan saçmalamayın diye. Neyse bir gün okumak nasip oldu. Ki o gün tesadüfen çok sıkıntılı bir anımdayım. Eğitim merkezi açıcam fakat yer bulmakta zorlanıyorum. Ben İzmirdeyim ve yer Antalyada açılacak. Annem yer arıyor ve o kitabı okumaya başladığım gün annem aradı ve bakmadığım aramadığım yer kalmadı malesef ve yer bulunamadı dedi. O anda tükendim. Bu arada kitabı okuyorum kitabın ilk sayfalarında meleklerinizden yardım isteyin ve inanmazsanız ıspat isteyin yazıyor. Ben inanmıyorumya dedim madem yardım ediceksiniz ıspat gösterin. Ayrıca meleklerin işaretleri var. Rakamlarla verdikleri işaretler dikkatimi çeken ilk şey oldu çünkü o gün nereye kafamı çevirsem 7 görüyorum. Anlamına baktım bir mucize bekle yazıyor. Dedim şaka gibi. Ama kitapta bi rakam işaret gördüyseniz sürekli aynı şeyi arayıp durmayın yazıyor. Ama ben farkettimya / yiyi illa heryerde arıcam. Neyse taksiye bindim işten eve gidicem heryerde 7 arıyorum ama yok. Sonra dedim ki gündüzden hep 7 görmek beynimin bana verdiği yanıltmacaymış bu da burda bitti. İnanmıyorum artık.. Ve inanmıyorum dediğim anda sanki gökten 7 ler düşmeye başladı. Kafamı çevirdiğim heryer de 7 var. plakaya gözüm takılıyor 7777, bi adam omzunda bir tabela götürüyor telefon numarası yazıyor tabelada 7777 ve bir sürü 7. İnanamadım bi anda ve bu 7 leri görme durumu toplasan 1 dakika sürmez ve inanmıyorum artık dediğim anda olmaya başladı. Tabi benim ağzım bir anda beş karış oldu. Sebepsiz gülüyorum şoktayım çünkü. Taksici de aynadan bu kız deli mi diye bana bakıyor. Ve o akşam iki tane mucize haber aldım. Gerçekten de mucizeydi. Ve arkasından meleklerimizden hep yardım istedim. Ve hepsi de şükürler olsun ki oldu..

Bu mucizeleri ben de yaşamak istiyorum :) Başka örnek var mı, okumak bile çok güzel...

bende mucize istiyorum sınavda meleklerim yardım edin birazda anladıgım kelimler çıksın dedim ama çıkmadı :D

elaznp, cd ler neyle ilgili

1.dvd ZİHİN geliştirme daha doğrusu zihnimizden çıkan enerji kanallarıyla ilgili. resim snatı üzerinden.

2.dvd simyasal iyileştirici bir nev-i bioenerji yüklemesi yapıyor. uygulaması mevcut ve tuhaf muhteşem demeliyim.

4. dvdiyileştirici sesler. seslerin cümlelerin etisi. içinde ir an bir kağıda senden nefret ediyorum yazıları hakaretler lküfürler yazılıyor diğerine seni seviyorum sana aşığım sen birtanesin yazılıyor. sulara konuluyor ve suyun molekülü inceleniyor. inanılmaz hakaret olandaki suyun molekülü imha edilmiş çöp gibi ve kahverengi, seni seviyorumda kar tanesinden daha ışıltılı ve parlak ve sonunda bize hangi tondaki sesler ile kendimize etkimiz olacağı anlatılıyor.

iyileştirici melodiler ve ışıldayan beden vr. onları daha izlemedim izlediğimde yazarım :)))

Veeeeeeeeeeeeeeeeee YENİAY ZAMANİ :))

10Nisan 12.35'de yeniay gerceklesiyor! Bununla birlikte hayatimizda istedigimiz tum guzelliklerin enerjisi artmaya basliyor! yeniayin enerjisi guzellikleri arttiriyor!Hayatinizda olmasina niyet ettiginiz seyleri,cok istediklerinizi,ve sahip olup da artmasini duslediginiz tum guzellikleri dusunun!Sadece ve sadece istediginiz guzelliklere odaklanin!Tam yeniay saati 12.35'de ,ya ...da o ana niyet ederek hayatiniza guzellik katacak duygu,dusunce,insan... Her ne varsa aklinizda, guzel bir kagida yazin bunlari ve o kagidi sonra meleklerinize teslim edermiscesine sizin icin ozel sayilabilen,guvende olduguna ve enerjisine inandiginiz bir yere ( bu ozel bir yer,bir kitap arasi,toprak,oraya birakinca unutacaginiz ve huzurlu olacaginiz bir yer olabilir) birakin bu istek listenizi!Ve sonra birakin ilahi olan gercek kilsin hepsini hayatinizda!Ama bu da olmaz ki demeyin!Sevgili Allah'in "OL" demesi yeterli, hatırlayın.

ben gül kokusunu severim gül bir kapak gül suyu olan bir kavanoza koyuyorum. suyun enerjisine inananlardanım -ki izlediğim DVD ile bu inancım sonsuzlaştı... :)- 1 hafta sonra kavanozu çalkalıyorum kağıt parçalanıyor sonra onu evde boş bir kum var onun içine koyuyorum :)))) deneyin...etkisini gördün mü derseniz inandığım herşey için yolum açık tuhaf bir güzellik hissi rahatlama hissi... ama dediğim gibi inanmak ve güvenmek :)))))) sakın nanmaktan güvenmekten vazgeçmeyin... çok güçlü anahtar. kildin en güçlü şifresi :)

Bunları tavsiye ediyor musun? Sende olumlu değişiklik yarattı mı? Bir de DVD nin adı neydi. Aktardığın bilgiler için çoook yeşekkürler. :) Kişisel gelişim uzmanından kitap veya DVD özeti, tavsiyesi istesek bir sürü para isterlerdi herhalde. Ettikleri kelimenin bile hesabını yapıyorlar.

Yeniayı hatırlattığın için de teşekkürler. Yazarken ki heyecanın belli oluyor, öyle güzel yazmışsın ki ben de deneyeceğim. Gülsuyuyla olanını denemek istiyorum, o çok ilgimi çekti.

bu sefer farkettim ki gül suyu bitmiş bende suya bildiğim duaları okudum ve kattım 1 hafta tutuyorum. 7 nin özel rakam old.na inandığımdan dolayı olmalı :)))) sonra doğaya bir ağacın altına bırakacağım :)

bu arada ben resim yaparım tıkanıklık oldu durdum dvdleri izlediklerimi 2 kez izliyorum ve resime tekrar başladım. Yeniay'a gelince dediğim gibi yap ve bırak unut... teslim et ilahi güce, Allah'a, meleklerine, sevginin ışığın yolundaki tüm varoluşlara... inan ve güven ve tamam 5 gün içinde oluyor gibi zamanlama koyma bir şeye koydum tek o da eğitimin tarihinden ötürü.. ve gerçek ise, akışa kendini teslim ettiğinde ilerliyorsun. ben kendim için olumlu gelişmeler kaydettim. ama bu her durumda ya da şöyle diyeyim, aniden her duruma kızabilirdim abır diledim sakinlik diledim akışa güvenmeyi diledim. kendi duygusal tıkanıklarımın açılmasını ve beni etkileyen bildiğim bilmediğim her davranışımdan düşüncemden duygumdan arınmayı istedim. sonuç mu..... huzurluyum, mutluyum, sakinim, neşeliyim, gözlerimin içi pırıl pırıl parlıyor :)

Ben kağıda yazıp gülsuyu kokulu suya attım 7 gün sonra suyu dökerim.Suya dua etmedim çünkü bilmiyordum:) Bazıları suyu içer, dışarıya dökmek de başka bir yöntem demek ki.

Benim de senin gibi kendi çabamla yapmam gereken bir çalışmam var. Uzuuuuuuuun zamandır erteliyorum. Demek ki hemen o DVD leri izlemem gerek. Hadi bakalım inşallah bu sefer başlarım.

arkadaşlar bu akşam dilekleri yazıp suya atıyoruz o zaman:)

ama anlamadıgım dilekleri dilek şekliden yazarsak yani gelecek zamanda o zaman gerçekleşmez...çekim bunu savunur.. sahipmiş gibi anlatmalıyız diye düşünüyorum? elazeynep sen nasıl yazdın

örnek olarak dedikoducu, bencil, arabozucu kötü niyetli insanların yaşamımdan uzaklaşmasına, sevdiğim adamın sevgisini hissetmeye, vb...vb...vb........... , iyilikle, içtenlikle, sevgiyle niyet ediyorum. yazdım

nasıl yaparsanız yapın dualar duyulur...sevgiylie iyilikle içtenlikle yapılan her dua her istek kabul olunur...sabır gerekiyor. olumlu olun ve inanın güvenin :=)))

bir de şunu söyleyeyim kitap olsun bir DVD olsun yada yaşamda aniden karşınıza çıkan dans davet ya da başka bir şey olsun direnmeyin. karşı koymayın hepsinin karşınıza çıkmasında bir neden vardır. o an siz nedeni bilmesenizde neden sizin gülümsemenize neden olacaktır. birde vazgeçmeyin. olumsuz düşünmeyin. sakın vargeçmeyin. birde burası aslında kitap DVD gibi isterseniz bunu çekim yasasında nelere dikkat etmeliyiz diye bir başlıkla paylaşabiliriz düşüncelerimizi... ;) kendimi konuyu değiştiriyorum gibi hissedip sistemi bozuyormuşum gibi hissediyorum...