Jump to content
roseraie

Çekim Yasası Konusunda Önerebileceğiniz Okuduğunuz Kitaplar

Recommended Posts

Guest balance61
En son R.Şanalın"Kuantum sıçrama" kitabını okudum ,şu anda yine Şanal beyin kuantum düşünce tekniği adlı kitabını okuyorum,tavsiye ederim,çok güzel anlatımı,bu arada yine elimde olan Ender Saraç'ın Ruhsal gelişim ve kader adlı kitabına bakıyorum zaman zaman oda çok iyi...(ayrıca bu kitapda esma zikirlerindende bahsediliyor...)

esmalarla ilgili bilgi verebilir misin? yani sorunlarımıza göre çekmemiz gereken esmalar mı verilmiş?

Guest lubenaz73

Burçlar,yükselen burçlar ve etkisi altında olan isimler var,bunlara karşı olan esmaların bulunmasını söylüyor kitapta fakat bunun için bilinçli bir insana danışmak daha uygun olur diye düşünüyorum ben,çünkü yanlışlık yapma olasığı var daha doğrusu ben bu konuda çok bilgili olmadığım için çekindim,bunun yanı sıra eğer burca göre yapamıyorsanız diye esmaları tek tek açıklamış anlamlarıyla,ve bi kaç sebep vererek tavsiyelerde bulunmuş,forumda gördüm çoğunu,örnek verecek olursak eğer : çok sinirli iseniz EL HALİM....yaşamınızda sevgi azlığı varya YA VEDUD...içiniz sıkılıyor ise EL BASİT ...gibi...sayı vermiyor..

Guest Magister

Dr.Ender Saraç'ın verdiği formüller çok genel...Kuşkulanmakta haklısınız...Kişinin kendi burcu,yükseleni horoskobunda etkin olmayabilir...Haritadaki 1 veya birkaç gezegen çok daha baskın olabilir...Bu nedenle tüm horoskoba detaylıca bakılıp,bu gezegenler doğrultusunda zikir ve sayı belirlenebilir...

Guest lubenaz73

Bende bu sebeple içimi dinleyerek ona göre çekiyorum...aslında isterdim burca yükselen burca göre seçebilmeyi....

Guest Magister

Kişisel tesbitim Ay burcunun zikirde çok daha önemli olduğu..Çünkü sadece Dünya'nın uydusu değil Ay...Aynı zamanda bedendeki kanı,suyu,yağı etkileyen çekim gücünü veriyor...

Guest soleildistanbul

herkese merhaba,

bende çekim yasasıyla ilgili epey okudum.

bugüne kadar en etlkileyicisi " % 100 düşünce gücü " dür. aslında ben onu yıllar önce okumuştum ve çoğu cümleleri hep hatırlar dururum. şimdi geçenlerde yeniden elime aldım ve de sindire sindire okudum. uçakta bile okurken inişe geçiyoruz ve ışıklar sönünce bırakabildim. hala çantamda taşırım.

kitaptan alıntı yapayım:

1-"insan gün boyunca düşündüğü şeylerin toplamıdır"

2-"hayal gücü bilgiden daha önemlidir"

3-"arzuladığın ve dua ettiğin ne olursa olsun inan ve senin olsun"

yani benim bu kitaptan öğrendiğim tek cümleyle" sen bir şeyi iste ve evren onu yerine getirmek için her şeyi yapacaktır."

diğer okuduğum kitap ise muhammed bozdağ ın " istemenin esrarı" çok güzel anlatılmış harika bir kitaptı. çizilmedik yerini bırakmadım.her satırı önemliydi.

şimdi ise Nil Gün ün serilerine devam ediyorum.cd lerini de ara ara dinliyorum. geçen gün 10 a yakın kitabını aldım ve onları okuyacağım için çok mutluyum.

herkesin kitap okuması dileğiyle

hepsinin kapağı farklı,içeriği aynı.1 tane al yeter.

Guest asme

Düşünce gücü ile tedavi isimli bir kitap okumuştum.Güzeldi