Jump to content
Guest nnic

Herkese Yıldızname ( Kaçmadan,Göçmeden:)

Recommended Posts

arkadaşlar yukarıdaki uzun metin alıntı falan değil..tamamen benim düşünce ve yorumlarım..sanırım kimse okumamış..ben bakmayacağım.yıldızname kitabını ekleyeceğim siz bakacaksınız..

lütfen önce bir yazdıklarımı okuyun,yıldızname nedir ,nasıl bakılır..

ben bütün burçları ekliyeceğim.herkeste okuyacak..

sevgili selene zaten bu senin bıkmadan usanmadan çalışmana ve bazılarınında konu açıp tüymelerine istinaden..

eklemeye başlıyorum ama aksaklıklar oluyor..Vodofane yarım saatte bağlanıyo 10 dakkada kesiliyo:)

sağol tatlım özledim bu arada seni ...

bende tüyenlerdenim bu sıra

--------------------

Arkdaşlae yıldızname bakım taelplerini sildim çünkü özel bilgilerimizin bu kadar ortada olamsı uygun değil..

Guest sabırsız44

aslanı ne zaman yüklersin :)

Guest türk_kızı

merakal bekliyorum arkadasım...yengeci yüklemeni

Guest nnic

sırayla hepsini yüklüyorum..ama taratıp düzenlemek biraz zaman alıyor...

bu ara dosyaları kaydederek sizinde bir yıldızname kitabınız olur.tabi hocalık yapmamak şartı ile:)

Guest paragon

bildiğim kadarıyla yıldızname burcumuzu bulabilmek için annemizin isminin ve kendi ismimizin ebced değeri gerekiyor. bu sayılar toplanıp 12 ye bölünüyor ve çıkan kalan sayısı her bir burca tekabül ediyor. böylece o burç okunarak yıldıznameye bakılmış oluyor. ben ismimin ebced değerini bulmuştum ama annemin ismini bulamayınca bakamamıştım. bu konuda da yardımcı olursanız sevinirim.

Guest nnic
bildiğim kadarıyla yıldızname burcumuzu bulabilmek için annemizin isminin ve kendi ismimizin ebced değeri gerekiyor. bu sayılar toplanıp 12 ye bölünüyor ve çıkan kalan sayısı her bir burca tekabül ediyor. böylece o burç okunarak yıldıznameye bakılmış oluyor. ben ismimin ebced değerini bulmuştum ama annemin ismini bulamayınca bakamamıştım. bu konuda da yardımcı olursanız sevinirim.

konuya başlarken yapmış olduğum bilgilendirmede açıklandı bu durum..ama yine söyleyeyim..:)

yıldıznamede ad ve anne adı değil aslolan doğum tarihidir..

fakat daha eskilerde doğum kayıtları tutulmadığından bu şekilde bakım yaparlardı.buda çoğu zaman yanılmalara sebep olurdu..

Bu arada ad ve anne adı büyü v.s işlerde adrestir.Bu bakımdan uluorta bu bilgileri paylaşmamanız menfaatinizedir..

Guest paragon
konuya başlarken yapmış olduğum bilgilendirmede açıklandı bu durum..ama yine söyleyeyim..:)

yıldıznamede ad ve anne adı değil aslolan doğum tarihidir..

fakat daha eskilerde doğum kayıtları tutulmadığından bu şekilde bakım yaparlardı.buda çoğu zaman yanılmalara sebep olurdu..

Bu arada ad ve anne adı büyü v.s işlerde adrestir.Bu bakımdan uluorta bu bilgileri paylaşmamanız menfaatinizedir..

evet konudaki açıklamanı dikkatle okudum ama bir kez daha sorarak emin olmak istedim.çünkü ısrarla bunun ebced değeriyle yapıldığını söyleyenler de var. teşekkür ederim şimdi kafam daha rahat oldu :)

Guest psych

Benim yıldıznamemi bakacak şanslı erkek nerde...???

Bende yıldızımı biri bakacak sanmıştım...