Jump to content
Guest nnic

Herkese Yıldızname ( Kaçmadan,Göçmeden:)

Recommended Posts

Guest aslimnur

teraziyii istiyorumm sıra onda kalmış ama :(

sağol deste çok iyi gidiyor,enerjisi azalmasın diye çok sık bakmıyorum,hele kendim için hiç bakmıyorum çok zorda kalmadıkça.Başkalarına bakmak çok daha öğretici:)

nnic sevgili kardeşim sen bu bilgileri sanırım yada daha doğrusu eminim mustafa iloğlunun gizli ilimler hazinesinde yıldızname kitabından aldın dimi,bende bunları ortaokula giderken çokça okuduğum için aklımda kaldı,gerçi çok uğraşmışsın ama bence kitabın ismini verseydin herkes okusun gerçekten seni tebrik ediyorum bu kadar yazıyı üşenmeyip yazdığın için tebrik ederim ,yalnız bir şey söylemek istiyorum o doğum aralığında çok kişi vardır,sevgili okurlar okuyupta bunlar benim için kesin olacak gözü ile bakmasınlar,bu onları etkileyebilir yani 40 yaşında ölüm tehlikesi var yazısını okyunca 40 yaşını o kişi nasıl geçirecek şunu bilinki bu böyle kesin olur denemez,verilen tarihler arasında dünyada milyonlarca kişi vardır,ve yazılanlar illada çıkmıyor nerden biliyorsunuz derseniz dediğim gibi ben bunları ortaokul çağlarımda iken nerdeyse ezberlemiştim ve bu gün 44 yaşımdayım yani çokta takılı kalmayın benim size nacizane tavsiyem olsuniyi geceler

Guest ssszcglk

nnic çok teşekkürler emeğine sağlık.bir kaç kez yıldıznameme baktırmıştır ama bukadar ayrınlı değildi.

Ayrıca merak ettiğim birşey var "sevdiğin kişi ile yıldızlarınız uyuşuyormu " diyede yıldızname bakmışlardı.Onu bizde bakabilirmiyiz bunlarla yoksa o farklı birşeymi?

Guest nnic
nnic sevgili kardeşim sen bu bilgileri sanırım yada daha doğrusu eminim mustafa iloğlunun gizli ilimler hazinesinde yıldızname kitabından aldın dimi,bende bunları ortaokula giderken çokça okuduğum için aklımda kaldı,gerçi çok uğraşmışsın ama bence kitabın ismini verseydin herkes okusun gerçekten seni tebrik ediyorum bu kadar yazıyı üşenmeyip yazdığın için tebrik ederim ,yalnız bir şey söylemek istiyorum o doğum aralığında çok kişi vardır,sevgili okurlar okuyupta bunlar benim için kesin olacak gözü ile bakmasınlar,bu onları etkileyebilir yani 40 yaşında ölüm tehlikesi var yazısını okyunca 40 yaşını o kişi nasıl geçirecek şunu bilinki bu böyle kesin olur denemez,verilen tarihler arasında dünyada milyonlarca kişi vardır,ve yazılanlar illada çıkmıyor nerden biliyorsunuz derseniz dediğim gibi ben bunları ortaokul çağlarımda iken nerdeyse ezberlemiştim ve bu gün 44 yaşımdayım yani çokta takılı kalmayın benim size nacizane tavsiyem olsuniyi geceler

hayır gizli ilimler kitabından değil..ama birbirlerine çok benziyor..mustafa iloğlundaki daha sade..

ayrıca dediğin doğru..illaki olacak denemez..zaten kitaptada illa diyip bir kesin kanaat yok..

--------------------

nnic çok teşekkürler emeğine sağlık.bir kaç kez yıldıznameme baktırmıştır ama bukadar ayrınlı değildi.

Ayrıca merak ettiğim birşey var "sevdiğin kişi ile yıldızlarınız uyuşuyormu " diyede yıldızname bakmışlardı.Onu bizde bakabilirmiyiz bunlarla yoksa o farklı birşeymi?

evet yükleyeceğim.ayrıca anasırın dost ve düşmanlıklarınıda yükleyeceğim..

--------------------

Bu arada bir mesaj aldım ve ona istinaden yazmak isterim..

1 -beni tanıyan zaten tanıyor..popüler olayım milleti merakta bırakayım diye bir düşüncem kesinlikle yok..

2-bu konu hem bilgilendirmek,hemde paylaşmaya yöneliktir..bi sürü insan var şu okuduklarınız için para veren.gerçek hayatta ve sanal alemde..

3- eğerki popülerlik takıntım olsaydı.dosyaları taratır "yıldızınıza bakarım" diye bir konu açar.konu alır başını giderdi ki ilk baştada o yöne kaydı.durun dedik panik yok..bende copy paste,copy paste yürür giderdim..

4- anlayacağınız sadece dosta hizmet :(

--------------------

sağol deste çok iyi gidiyor,enerjisi azalmasın diye çok sık bakmıyorum,hele kendim için hiç bakmıyorum çok zorda kalmadıkça.Başkalarına bakmak çok daha öğretici:)

desteyi buradada yürütebiliriz..orada bilen yok:)

Hımm çoğu bilgi benim karakterime ve yaşadıklarıma uyuyor:)

Şu dikkatim çekti:: 7 aylıktan 12 ayalığa kadar geçen zaman içinde ve 6, 14, 24 ve 40 yaşlarında ölüm tehlikesi vardır.

Bu bilgiye göre bu yıl ölmezsem ve 40 yaşıma geldiğimde de sağ kurtulursam kefeni yırttım demektir:D

Guest nnic

sen şu adresini bi ver bakem:)

bu yıl bitirek bu işi:)

hiç bir şeyde kati surette olacak demiyor demezde..çünkü yazanlar islam alimi olan kişiler...Her şeyi allah bilir..

Guest kaytaz

ya arkadasım bunlar ne boyle..tamam emegıne saglık tesekkurler ama yanı ben cok moral bozuklugu yasıyorum..bırcok sey dogru evet ama olumle esle evlılıkle ılgılı tahmınler yapılmıs..yanı resmen evlenmekten sogudum....buna gore benı bosarmıs yok neymıs yada olurmus yakın zamanda falan...cok acayıp seyler bunlar ınsanları yonlendırır bence kotu kısımlarını eklememelıydın..benımgıbı her onne gelene ınananlar ıcın kotu oldu bu:(

neyse yınede tsk

Guest aslimnur

arkadaşlar çatlıcam ya terazi burcu yok ama ne zaman yüklencekk acaba

Guest kaytaz

ben yayım oda yok..ama anneme falan baktım yanı genel burc bılgılerı yaslarla ılgılı seyler solemıs ıste cıddı olum tehlıkesı odur budur sınırım bozuldu...kendımınkıne bakmıcam :)