Jump to content
Sign in to follow this  
ege

Pc nizden Silemediğiniz Programları Kaldırın

Recommended Posts

Tanıtım :

Bilgisayarınıza kurduğunuz programları ve çalıştırdığınız uygulamaları tamamen sisteminizden kaldıramıyor, tam olarak gerçekleşmeyen yarım program yüklemelerinin henüz bilgisayarınızda gözüküyor olmasından rahatsız oluyor veya yeni yüklediğiniz yazılımların tekrar eden hatalarından sıkıntı duyuyorsanız doğru çözüme Final Uninstaller ile ulaşabilirsiniz.

Final Uninstaller bilgisayarınızın daha kararlı ve etkili çalışmasını sağlamak için size farklı ve yeni bir yol sunuyor. Bilgisayarınızda başarısız bir şekilde gerçekleştirdiğiniz program kaldırma (uninstall) işlemlerinden geriye kalan gereksiz dosyaları temizleyerek ve kayıt defterini düzenleyerek bilgisayarınıza kurduğunuz ve daha sonra kaldırdığınız programların yan etkilerinden korunmanızı sağlayan Final Uninstaller bu konuda profesyonel bir çözüm olarak çok etkili bir araç.

Sahip olduğu akıllı tarama teknolojisi ile sisteminizdeki başarısız program kaldırma işlemlerini ve k dosyaları hızlı bir şekilde bulabilen Final Uninstaller basit arayüzü, sade yapısı ve kolay kullanımı ile silinen programların klarından tamamen kurtulmanıza ve bilgisayarınızın performansının artmasına yardımcı oluyor.

Deneme sürümü için tıklayın

İndir >>> http://www.finaluninstaller.com/

Tam sürüm $27.95

Guest capslocksmith

ücretsiz ve türkçe olan revouninstalleri denemenizi tavsiye ederim...gayet başarılı bi program, ücretli olanlar kadar iyi, belkide daha iyi :)

ben bu işler için zsoft kullanıyorum çok pratik ve etkili..anında siliyo istediğin programı:)