Jump to content
Guest Dr£am£r

Sizi Hangi Ünlüye Benzetirler

Recommended Posts

Guest blöf
:rofl:

Ağam top sakalıda olsa tıpkı sen. :D

Yetmez..:)

Kafayı kazıtıp perukta takıcam..:)

227158-1.jpg

Kahtalı Mıçı'ya benzetirler. Yolda imza isteyen dahi oluyor..:rofl:

Ben Kahtalı Mıçe ile Küçük İbo arasında kalmıştım, beni ikisine de benzetirler de:cool:

Demek ki senle de benziyoruz biraz:rofl:

nevracım bızım tanıdıgımız nıckıyle NvR resımdekı sarısın hatunun kopyası ama cıdden ınsan ınsana anca bu kadar benzer:D

bi insan bukadar benzerr :blink: Aynı ben :rofl: Kucagımdaki sensin dimiii yavruumm :rofl::rofl:

Guest AtLaSsS
bi insan bukadar benzerr :blink: Aynı ben :rofl: Kucagımdaki sensin dimiii yavruumm :rofl::rofl:

valla sen ole dıyosan oyledır ama kucagındakı yılan kadar sınsı bı kısılık:devil::rofl::rofl:

Guest Faith_

eskiden... tam 2 dakika daki çocuğa çok benzetirlerdi :D

227158-1.jpg

Kahtalı Mıçı'ya benzetirler. Yolda imza isteyen dahi oluyor..:rofl:

abii ciddi biri benle görüşüyo ama çok yakışıklı:thumbsup:bu adama benzedigin dogrumuuuuuuuuuuu:rofl::rofl::rofl::rofl:ben kimle görüşüyom yahuuuuuuu:blink::blink::blink::blink:

valla sen ole dıyosan oyledır ama kucagındakı yılan kadar sınsı bı kısılık:devil::rofl::rofl:

Biliodumm :blink::blink: Kucagımda yılan beslediğimiii hatta dikkat edersen elimdeki çiçeği sana yediriyorumm otla besliorum :rofl:

Guest AtLaSsS
Biliodumm :blink::blink: Kucagımda yılan beslediğimiii hatta dikkat edersen elimdeki çiçeği sana yediriyorumm otla besliorum :rofl:

o kadar buram buram sevgı ve arkadaslık kokan bı resımden bu sonucumu cıkardın yanı:nea:neyse yapraklarını sen ye barı vıtamın yapsın:nea:kan olsun can olsun zeka olsun arkadsımda:derisive:

:rofl::rofl:

o kadar buram buram sevgı ve arkadaslık kokan bı resımden bu sonucumu cıkardın yanı:nea:neyse yapraklarını sen ye barı vıtamın yapsın:nea:kan olsun can olsun zeka olsun arkadsımda:derisive:

:rofl::rofl:

Saol canım arkadasımm :clapping:

Guest İDİL

ayşe hatun önal diyorlar...ben pek kendimi benzetmesem de çoğunluğun fikri bu yönde 9_9