Jump to content
blue

Rüyamı Yorumlar mısınız?

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar, rüyamda gördüğüm şey sürekli aklıma geliyor ama kendimce bişey yorumlayamadım. Mümkünse sizden yorum almak istedim. Az bir süre görüşüp ayrıldığım erkek arkadaşımı gördüm. Biz gerçek hayatta doğum tarihlerimiz aynı hatta çoğcu yaptığımız şey de düşüncelerimiz de aynıdır ve çoğu zaman da şaşırırız aynı anda aynı şeyi söylediğimize ya da yaptığımıza. 9 ay evvel ayrıldık. Rüyamda ben beyaz üzerine kırmızı ve mavi çiçekleri olan bir çorap giymişim. Bi bakıyorum ki o da aynı çorabı giymiş. Yok artık bu kadar da olmaz diyorum. Ama o çoraplar hala zihnimde. Ne anlama gelir acaba

Aaaaa rüya demişken benimkinide yorumlarsanız çok sevinirim sevgili arkadaslarım ;)

rüyamda meryem ana ve hz isayı gördüm önce meryem anayı gördüm odamın kapısının önünde bana bakıyordu sonra sagımda hz isayı gördüm bana bişeyler söylediler ama hatırlayamıyorum sonra meryem ana beni uyandırdı resmen çok tatlı naif bir kadın sesi bana kalk dedi kulagıma ve uyandım gece 4 tü ve bu 2 gecedir oluyor .. .

Merhaba arkadaşlar, rüyamda gördüğüm şey sürekli aklıma geliyor ama kendimce bişey yorumlayamadım. Mümkünse sizden yorum almak istedim. Az bir süre görüşüp ayrıldığım erkek arkadaşımı gördüm. Biz gerçek hayatta doğum tarihlerimiz aynı hatta çoğcu yaptığımız şey de düşüncelerimiz de aynıdır ve çoğu zaman da şaşırırız aynı anda aynı şeyi söylediğimize ya da yaptığımıza. 9 ay evvel ayrıldık. Rüyamda ben beyaz üzerine kırmızı ve mavi çiçekleri olan bir çorap giymişim. Bi bakıyorum ki o da aynı çorabı giymiş. Yok artık bu kadar da olmaz diyorum. Ama o çoraplar hala zihnimde. Ne anlama gelir acaba

blue senin konuna yazdım rüyamı kusura bakma yeni konu acmayım dedim umarım kızmadın :(

Benim rüyamı da yorumlar mısınız lütfen ama bulamıyorum rüyamı nereye yazdığımı

3.gifavatar120553_13.gif

Üy. TarihiHaz-2012Konular0Mesajlar2.379Puanlar22323

Yoğun bir güne başlamak için tam evden çıkacaktım ki, gördüğüm rüyayı buraya yazmak geldi aklıma.Uyandım, kahvaltı ettim, giyindim ama hep rüyamı düşündüm ne anlama geliyor diye. Dün gece gördüm.

Rüyamda;3 kişi bir kamyonda ve karlı buzlu tuhaf ıssız bir yolda gidiyoruz, tuhaf ama kamyonun direksiyonu tam ortada,şoförün sağında ben, solunda ise benim 12-13 sene önce internetten tanıdığım ,ilk sanal aşkım olan adam var:) u zamandan beri de hiç iletişimimiz olmadı, ama onu görmezden geliyorum, tanımamış gibi hiç konuşmadım, ilginç olan da şu ki, şoför olan kişi de bir doktor, üniversitede bana ilgi duyan biriydi bu kişi, ama tiksindiğim biri, asla ilgimi çekmedi, Nasıl desem Nuri Alço karakterinde biri, iğrenç yani,ama rüyamdaki misyonu beni ve diğer adamı biraraya getirmekmiş güya, konuşmamız için, arabuluculuk yapmaya çalışıyor kısacası, bu şekilde epey ilerledik kamyonda ama sürekli şoförle konuştum,onunla tek kelime etmedim, o da benimle konuşmadı,derken bir yerde durduk, ikisi de indi aşağıya, şoför bir yere gitti, diğeri az ötede duruyor nedense kamyonu çalıştırıp gider gibi biraz uzaklaşmaya karar verdim ama, aslında tekrar dönecektim, belki de adamdan ilk tepki gelsin diye yaptım bunu, ama kamyonu çalıştırıp biraz ilerleyince yol buzlu olduğu için yan taraftaki uçuruma doğru kaymaya başladı kamyon, bi türlü toparlayamadım son anda bir hamle ile çevirdim ve eski durduğu yere geldim ,o sırada adamın ne kadar korkup, paniğe kapıldığını gördüm, aklı yerinden çıktı, tanımamazlıktan gelmeyi falan bir kenara bırakıp ismimle sesleniyordu ve koşuyordu benim olduğum tarafa doğru, o zaman anladım ki bana olan duyguları hala aynı, ama kamyondan inip adama, noluyor niye panik yaptınki biraz gezinip geldim ne var bunda dedim, adamın yaşadığı korkudan konuşmaya hali kalmamıştı, perişan ...Bu adamı aslında merak ediyorum çok defa da küçük bir mesajla hal hatır sorma isteği var hep içimde ama beni yanlış anlar diye yapmadım hiç,çünkü oldukça kaba saba bir şekilde davranmıştım en son, cesaret edemiyorum. Şimdi bu rüya ne anlama geliyor çok merak ettim, birisii senelerdir aklıma bile gelmeyen iğrenç biri diğeri ise aslında gerçekten saygı duyduğum ama kabalık yaptığım biri aynı rüyada, umarım akşam eve döndüğümde birisi yorum yapmış olur rüyama, yani herhangibiri değil, anlayan birisi mümkünse lütfen, artık işe gideyim:)

Sonunda buldum rüyamı 9_9