Jump to content
fay SAHARA

Bir Mcdonalds Gerçeği..

Recommended Posts

Guest roser

amanınıııııııııııııııııınnnnnnnnn

resmen valla billa agzım acık kaldı gözlerim faltası

kafaları kemikleri memikleri bütünüyle gidiyo yav bunlar üstelikde at inek ne ararsan aynı anda catur cutur kemiklerinin sesleri geliyo atların yeleleri kılları tüyleri ohaaaaaaaaa

mcdonalds ın girmediği tek bir ülke var dünya üzerinde... bilin bakalım neresi....

Birr bilmeceeemm varr cocuklaaarrr haydiii sorr sorr gibi olmuş:D

Gazze sanırım :blink:

Gerçi ben burger king taraftarıyım herzaman :)

Suriye....:)

Mc donalds ve coca cola....

neden orda yok... tahmini zor değildir herhalde... :)

--------------------

Birr bilmeceeemm varr cocuklaaarrr haydiii sorr sorr gibi olmuş:D

Gazze sanırım :blink:

Gerçi ben burger king taraftarıyım herzaman :)

canım hani burger king te farklı bişey değil...

Guest blöf

...

Coca Cola nın Suriye'ye girişine izin verildi ve satışına başlandı. O yüzden coca cola ile çalışan Mc Donalds 'da yakında faaliyete başlar...

Londra'da okurken 3 yıl boyunca part-time olarak Mcdonalds'ta çalıştım. Nuggets tek tek paket içine konur, bildiğiniz gibi küçük parçalardır ve bu kadar büyük olanının dikkat çekmeden pakete konması mümkün değildir. Bence doğru bir haber değil. Kilo olayına gelince, çalıştığım yıllar boyunca her öğlen yemeğimi orada yedim ve hep 48 kiloydum.

--------------------

canım hani burger king te farklı bişey değil...

Evet degil canım... hatta Gazze olaylarından sonra ciddi ciddi kendi capımda protesto edip coca cola ve fast food alışkanlığımı bitrdim ama hanii oldu yaa canım cektii burger kinge girerim...

Ama Suriyede neden yok merak ettim :blink: Coca colanın reklam resmi yüzünden coca cola yasak oda onun stratejık ortagı diye mi?

Londra'da okurken 3 yıl boyunca part-time olarak Mcdonalds'ta çalıştım. Nuggets tek tek paket içine konur, bildiğiniz gibi küçük parçalardır ve bu kadar büyük olanının dikkat çekmeden pakete konması mümkün değildir. Bence doğru bir haber değil. Kilo olayına gelince, çalıştığım yıllar boyunca her öğlen yemeğimi orada yedim ve hep 48 kiloydum.

haberin doğru olup olmaması konusunda bir şey diyemem facebookta izledim ve paylaşlmak istedim umarında değildir ama:(

resmen saldırı amaçlı :D komik şeyler bunlar

şişir beni isimli belgeseli izlemenizi şiddetle tavsiye ediyorum o zaman ..sonuçta o belgesel tamamen blimadamları diyetisyenler eşliğinde çekilmiş bir amerikan yapımı ...herşey objektif mutlaka izleyin sonra bu konuya tekrar yazın...:thumbsup:

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...