Jump to content
İη¢ιѕєℓ

Dilekler İçin Muhammed Suresi

Önerilen İletiler

amin inşallah birşey soracam ben tam olarak gerçekten anlamadım bende muhamed suresini 3 tane okuyp dilegi kabul olanlardayım ama bu uygulamayı ilk defa duyuyorumm.. anlamadıgım şey şuu şöyle bir ayte okuyup bismillanirrahmanirrahim '' Ellezîne keferû ve saddû an sebîlillâhi edalle a’mâlehum. '' okuyup sonra salavat allahumme salli ala seyyidina muhammed. diyip sonrada dilegimi söyleyip sonrada 2. ayet mi okuyacak bu böyle devam mi edecegizz böyle mii ???

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arkadaşlar bunu geçen hafta söylemiştik ve aynen yazıldığı gibi okudum.Allah'a şükürler olsun dileğim oldu ;)

gözün aydın daim olsun inşallah. kızlar ikinizden de Allah razı olsun en kısa zamanda ben de uygulayacağım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arkadaşlar bunu geçen hafta söylemiştik ve aynen yazıldığı gibi okudum.Allah'a şükürler olsun dileğim oldu ;)

çok sevindim canım kısmetse senin vesilenle bende bu hafta okumak istiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
amin inşallah birşey soracam ben tam olarak gerçekten anlamadım bende muhamed suresini 3 tane okuyp dilegi kabul olanlardayım ama bu uygulamayı ilk defa duyuyorumm.. anlamadıgım şey şuu şöyle bir ayte okuyup bismillanirrahmanirrahim '' Ellezîne keferû ve saddû an sebîlillâhi edalle a’mâlehum. '' okuyup sonra salavat allahumme salli ala seyyidina muhammed. diyip sonrada dilegimi söyleyip sonrada 2. ayet mi okuyacak bu böyle devam mi edecegizz böyle mii ???

mervee2238 acaba sen nasıl okudun dileklerin kabul oldu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tartışmaya sen de katıl!

Yorumunu şimdi yazıp, daha sonra üye olabilirsin. Eğer zaten üyeysen, GİRİŞ YAPI ve yorumunu yaz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...