Jump to content
İη¢ιѕєℓ

Dilekler İçin Muhammed Suresi

Recommended Posts

Hatırlatma babında güzel bir konuymuş,Allah razı olsun konuyu açandan incisel, gülcan1970 ve hocasından yorum yapan arkadaşlardan.

bende perşembe akşam ezanından sonra yani perşembeyi cumaya bağlayan gece olarak algıladım? Yanlışım sanırım, 24 eylül çarşambaya gelmiş.:(

carsambayi persembeye baglayan gece okuyo olarak soylediler.

@ incisel ve Nurcan

yanlissam duzeltebilirmisiniz

2 haftadır yapmamı nasip etti Rabbim. ve tam olarak olmasa da dileğimle ilgili olumlu gelişmeler oldu. Dileğim kabul olana dek hatta olduktan sonra da devam etmeyi nasip eder inş Allahım. Belki duanın etkisi belkide dileğinizi sık sık söylemenin etkisi mi bilmiyorum ama okumayı yaptıktan sonra dileğiniz olmuş gibi hissediyorsunuz.Paylaşan arkadaştan Allah razı olsun.İnş. cümlemizin hayırlı dileklerinin kabul olma sevincini yaşatsın bize

• Like 1

çarşamba mı?.... perşembe mi?...okunacak??????? yardım...

benımde kafam karıstı ama bence persembe gecesi derken persembe akşamının gecesi demek istemiş ne kadar makbul bir gece oldugunu ve duaların kabulune vesıle oldugunu hepimiz biliyoruz zaten

Bu duayı çarşambayı perşembeye bağlayan gece mi okuyacağız? Ve kaç ayet varsa hepsinden sonra salavat getirip dileğimizi söylüyoruz di mi yanlış anlamamışım?

• Like 1

çarşamba mı?.... perşembe mi?...okunacak??????? yardım...

çarşambayı perşembeye bağlayan gece okunacakmış yani yarın inşallah.

• Like 1

Bu duayı çarşambayı perşembeye bağlayan gece mi okuyacağız? Ve kaç ayet varsa hepsinden sonra salavat getirip dileğimizi söylüyoruz di mi yanlış anlamamışım?

Çarşambayı persembeye bağlayan gece okunacak. Her ayete besmeleyle baslayıp, ardından salavat çekilecek. Sonrasında Allah'ım habibin Mustafa Muhammet (sav) hürmetine duami kabul et dilegimi hayırlısıyla hasıl kıl deyip, dilegimizi söylüyoruz. Aynı şekil devam ediyoruz.

Konuyu paylaşan arkadaş bu şekil tarif etmiş.

• Like 2

2 haftadır yapmamı nasip etti Rabbim. ve tam olarak olmasa da dileğimle ilgili olumlu gelişmeler oldu. Dileğim kabul olana dek hatta olduktan sonra da devam etmeyi nasip eder inş Allahım. Belki duanın etkisi belkide dileğinizi sık sık söylemenin etkisi mi bilmiyorum ama okumayı yaptıktan sonra dileğiniz olmuş gibi hissediyorsunuz.Paylaşan arkadaştan Allah razı olsun.İnş. cümlemizin hayırlı dileklerinin kabul olma sevincini yaşatsın bize

Maşallah canım inşallah bak bana da umut oldu ben de yapayım. Geçen sefer malum zaman girdi aniden araya.