Jump to content
tugem

Arkadaşlar Dekorotif Saat

Recommended Posts

let ışıklı gemiler isme özel yazılabilinen ağaç görünümlü dekoratif saatler ve taraftar rengine göre secimine göre yapılan isimli veya düz yapılan cakmak kılıfı ağşap kuş evleri değişik renklerde şal panço ve atkı modelleri yakında resimlerini koyucam arkadaşlar misal annenize bi süpriz yapmak istiyorsunuz yada sevgilinize ismine özel güzel şeyler yapılıyor iyi bayramlar bütün arkadaşlarıma özelden yazmadıklarımada modlara

let ışıklı gemi aynısının büyüğüde yapılabiliniyor

besmele yazılı kapı süsü gemiler ve takıma göre yapılan saatler

besmele yazılı kapı süsü gemiler ve takıma göre yapılan saatler

isme özel yazılan ve takım rengine göre de yapılan çekmak kılıfları ve tesbihler bunlara hapsinin fiyatlarını şuan yazmıyorum isteyen olursa yazarım

dekoratif saatin üst boşluk olan kısmına üstte sevdiyiniz vs kimse ismi yazılıyor alt boşluğada kendi isminiz yazılıyor saate her baktığınızda sevdiyiniz kişiyi hatılıyorsunuz harika bişey bi arkadaşım yeni evlenmişti eşinin ismini ve kendi ismini yazdırdı ona süpriz yaptı eşinin cok hoşuna gitmişti

arkadaşlar ayn ı zamanda organik ürünlerde satıyorum ev salcası ve kuru erik kuru inçir bakliyat ve bekmez katkısız hepsi ve köy ortamında yapılmıştır kendi yatiştirdiyimz hormonsuz gıdalardır isteyenler mesaj atabilirler

ihtiyacım olduğu için bu gibi ürünlerin satışını yapıyorum allah herkeze vucut sağlığı versin

para okdar önemli deyil ssağlık önemli ama olmasa olmaz

IMG_0151.jpg

IMG_0150.jpg

IMG_0153.jpg

IMG_0100.jpg

IMG_0103.jpg

IMG_0096.jpg