Jump to content
ziyankar

Dileği Kabul Olmayanların Paylaşım Alanı...

Recommended Posts

Guest Gülümse.

bundan tam 9 yıl önce çok istediğim bir dileğim vardı. o zaman için o kadar güç ve zor bir dilekti ki benim hiç umudum yoktum. istihareler yaptım olumlu sonuçlar alıyordum fakat durum benim için o kadar imkansız hale geldiki elimden hiç birşey gelmiyordu. bir süre sonra ben o dileğimi unutmuştum bile. aradan tam bir yıl geçti ve benim unuttuğum dileğim gerçekleşti. şimdi diyorum da keşke dileğim olmasaydı.bedelini 8 yıldır ödüyorum.

Guest for freedom
14 sene dua edilip. ama her gece değil her gun defalarca kez.

14 sene boyunca sabah kaltığın an biran önce aksam olsun dua ediyim diyen varsa. ve bu duaları kabul olmadıysa (henuz beri gelsin) bu arada yaptığım 100 üzerindedilek uygulamalarını yazmıyorum bile.

dua eden mümin ile havas yapıp cin taifesinden yardım dileyen aynı kişi nasıl olabilir....?

kafam karıştı şimdi

Guest yenidenben
dua eden mümin ile havas yapıp cin taifesinden yardım dileyen aynı kişi nasıl olabilir....?

kafam karıştı şimdi

nası yani ne havası sanırım eski mesajlarımdan birini yanlış anladınız...

ben cin den mi yardım istemişim ? isterseniz o mesajımı bi kopyalayın açıklığa kavuşturalım.

Guest for freedom

bu arada yaptığım 100 üzerindedilek uygulamalarını yazmıyorum bile.

bu yeterli.

Guest yenidenben
bu arada yaptığım 100 üzerindedilek uygulamalarını yazmıyorum bile.

bu yeterli.

yeterli bile demişsin

sevgili arkadaşım dilek dileme iin yapılan her uygulama cinlerden yardım dilemek değildir.

hacet namazı kılmak vb. gibi uygulamanın neresinde var cincilik

saygılarımla

Guest werve

allaha bırakın kareşim her şeyin sahibi allahtır dieği kabul olmayanalar diye bişey olmaz.......................

Guest semi

bende yeni başladım dilek dualarına hep dua ederdimya bu özel sayılıları falan ilk defa ediyorum.24 yaşındayım daha hayırlı bir yuva kuramadım geç mi kaldım artık duam olmaz mı :(

Guest Gülümse.

ecel gelmediği sürece hiç birşey için geç değildir.herşeyin başı sabır.

Guest yıldız006

on iki yıllık bi ilişkim var ve bir türlü evlenemiyoruz. yıllarca çok yalvardım allaha bildiğim tüm duaları okudum yeni öğrendiğim dualarıda. af diledim tövbe ettim kendi adımada onun adınada. halada dua ediyorum bıkmadan usanmadan.isyan ettiğim zamanlarda oluyo nerde hata yapıyorum dediğim günlerde oluyo. en hayırlısını allah bilir ama çok canım acıdı çok ağladım çok üzüldüğüm kahrolduğum günler oldu ama benim dua mı 12 yıldır kabul etmedi. ama onun yolundan bir gün bile ayrılmadım hala dua ediyorum şükrediyorum biliyorum ki birgün benide duyucak.