Jump to content

Recommended Posts

Arkadaşlar büyülerin sureleri ne kadardir mesela birisi sizi sevgilinizle ayirmak için ayirma yada soğutma büyüsü yapiyorsa bu kişi deki okuma yada büyünün etkisi ne şekilde kaldirilabilir yada hic bir işlem uapilmadan ne kadar sürede büyünün etkisi azalir yada geçer genelde kirk gün olarak söylenir ama bilenler varsa yada deneyimleri olanlar varsa bilgi paylasimi yapalim

• Like 1

Demetcik tazeleniyorsa yapacak birşey var mi bilemem en baba buyu 40 günde vücuttan kalkar deniyor ama :/ bilemiyorum allah büyüktür dilerim allahtan hissettiğim bir durum varsa insanlar tez vakitte huzur bulursunuz ben tazelendigini kendi hayatimda duydum allah korusun hepimizi

her buyunun suresi vardır.. genellemek dogru olmaz.. zamanla etkisi düşse bile kalıntıları hep var olur.. böyle bişeyden suphelenılıyorsa cozdurulmelı yada cozulmelıdır.. okumalar yapılarak etki kırılabilir ama yenileme konusu varsa sıkıntı.. cozumden sonra korumaya almak gerekir..

• Like 1

Gittigim bir hoca bozmakla ilgili Birşey söylemedi sadece soğutmak için bsyler yapmislar bu çocuğa dedi yani sevgilim için çok severken kissa bir ay gibi bi zaman icinde benim için ölen adam gitti içimden gelmiyor diyen sonrada bahanelrre dayanarak bitiren bir adam geldi herkes hem fikir zaten ona daha öncede bu tarz şeyler yapilmis o yüzden sordum bi suredir ayriyiz ne yapar ne eder bilemem ama bende birden boyle olması normal değil diye düşündüm gittiğim bir kaç falcidan sürekli beş vakitten bahsediyor en son gittiğim uç harflilerle bakan falci ise kirk gün dedi buda gene beş vakit yani beş haftaya denk geliyor bu vakitten snra döneceğini söylüyorlar hic bsy bilmeden bu yüzden kirk gün ve buyu olayini bagdastirdim tesekkurler

Bana da soğutma yaptılar telefon acik uyuyan adam bana domuz gibi oldu .... Nisan yüzüklerin elimde kaldi baskasiyla nisanli su an .... Yenileniyor bazen ariyor beni ama dönüş yok...

İnşallah döner seninki arkadasimmm

• Like 1

büyünün süreleri illa belirli olacak degil sanirsam karsi taraf büyülendigini anladigi itibaren belirli sureleri okuyorsa veya daha önceleri önlemini aliyorsa sanirim ya hafif sallantiya ugrayabilir ama kendisi anlasilabilir sekilde veya kisi daima koruyordur birtakim dualari vird edinip kendisini kaleye almistir... öyle herkese illa büyü tutacak diye bir kaide yok

İnşallah düzelir bilmiyorum peki benim onun için okuyabileceği dualar varmidir yani büyünün yada diğer diş etkilerin anlami kalksinve bana isinsin diye rresmine mesela yada niyet ederek okuyabilecegim çünkü gorusmuyorz ona herhangi bsy yedirip iciremem tabi

ben söyleyeyim katiyen 40 gün değil..

büyü yapan sürekli yeniletir onlar avcı köpeği gibi sizi takip eder etkisi kalkıcak gibi olunca yine yaptırır

allah hepsine bu dünyada da cehennemi doyasıya yaşatsın amin

• Like 2

ben söyleyeyim katiyen 40 gün değil..

büyü yapan sürekli yeniletir onlar avcı köpeği gibi sizi takip eder etkisi kalkıcak gibi olunca yine yaptırır

allah hepsine bu dünyada da cehennemi doyasıya yaşatsın amin

Kesinlikle öyle yapan bilmiyor mu etkisi geçince canindan öte değer vererek sevdiği kişiye ilgisi yine olacak hiç tazelemeden durur mu ? Allahim dilerse istediklerini yapsinlar musaade etmez der ya rabbim "biz onlara mühlet verdik " bu da böyle birsey...

Demetcik bu sitede cok guzel buyu sihir vs den korunma dualari var felak nas bunlari da daima okuyunuz. Hatta siz okuyup sevdiginize havale de edebilirsiniz. Soğutma da büyüdür. Kendinizi etrafinizi Koruyun.selametle