Jump to content
  • 0
toşın

Farklı Bir Durumdayım

Question

Arkadaşlar hayatım biri yüzünden mahvoldu neyse ondan kurtuldum ve şimdi abimin arkadaşından hoşlanıyorum ama elim kolum bağlı zor bir durum ne yapabilirim ben ona söyleyemem aynı durumu yaşayanlar var mı yada dua bilen

17 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Abinizin arkadasından hoşlanmanız kötü bişey mi? Hayatında biri yoksa neden bir adım atmıyorsunuz? Kaybedecek neyiniz var..En azından adım attım kendimi ifade ettim der huzurlu olursunuz..Olur yada olmaz sonuca takılmayın bence..Böyle eli kolu bağlı durmaktan iyidir...

• 0

Ess21 hadi ya sen demi ne zor şey bolca dua edelim

Ela naz hayatında biri yok en azından onu ögrenebildik ya tabi ki kötü bir şey değil ama sorun bende yapım geregi biraz utangaçlık var işte başaramıyorum cok sıkta göremiyorum onu abim ankaradan gelse bazen görüyorum belki dua etsem hakımda da hayırlı ise olabilir:-)

• 0

Turk ahlaki degerlerine gore zor bir durum..

Allahin emri peygamberin kavli ile mevzuya girilmeli, ask mesk durumlarina girilmeden hayirli bir yuva kurma istegi olarak konu baglanmali.

• 0

yas değil yasanmıslık onemlı olan kardesım o yuzden sevecek insan seni oldugun gibi kabul etsin bayan deniz gibidir cok kasıntı yaparsan batarsın rahat ol kendin ol olacaksa olur

• 0
Ess21 hadi ya sen demi ne zor şey bolca dua edelim

Ela naz hayatında biri yok en azından onu ögrenebildik ya tabi ki kötü bir şey değil ama sorun bende yapım geregi biraz utangaçlık var işte başaramıyorum cok sıkta göremiyorum onu abim ankaradan gelse bazen görüyorum belki dua etsem hakımda da hayırlı ise olabilir:-)

Oyy kıyamam sana ben :) Abinden yardım iste..Önce arkadas ol onu yakından tanı..Pat diye açılma tabii.

Turk ahlaki degerlerine gore zor bir durum..

Allahin emri peygamberin kavli ile mevzuya girilmeli, ask mesk durumlarina girilmeden hayirli bir yuva kurma istegi olarak konu baglanmali.

Giriş gelişme olmadan doğrudan sonuca git diyorsun yani...Ama kızımız cekingenim diyor haliyle bu zor ihtimal...Yavas olsun güzel olsun...Herseyden önemlisi hayırlıysa olsunn :)

• 0

bazen bazi islerde eli kolu baglanmak iyi isarettir mesela cok dua ediyorsan bir seyi elde etmeye calisiyorsan ama ulasamadiginda bu durumlarla karsilasiyorsan senin lehine hayirli olmayabilir, kendim cogu seylerde tecrübe ettim

• 0
bazen bazi islerde eli kolu baglanmak iyi isarettir mesela cok dua ediyorsan bir seyi elde etmeye calisiyorsan ama ulasamadiginda bu durumlarla karsilasiyorsan senin lehine hayirli olmayabilir, kendim cogu seylerde tecrübe ettim

Ben onu bi şeyde tecrübe ettim. Is konusunu çözemedim daha.

• Like 1