Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Merrih

İşte İlk Kitabım

Recommended Posts

Guest ASYA

tebrikleeerr.. sitede bir yazarın bulunması güzel... konu başlığını ilk okuduğumda şaşırdım itiraf etmeliyim.. şaşkınlığımın sebebi bir yazarın bu tip sitelere üye olmasıdır.. :) şaşkınlığımı maruz görün lütfen.merak ettiğim, kitabınızın konusundan ve araştırmalarınızdan kısaca bahsetmeniz mümkün mü acaba.kitabı yazmanızda etken olan sebepler...teşekürler..

Guest Merrih
tebrikleeerr.. sitede bir yazarın bulunması güzel... konu başlığını ilk okuduğumda şaşırdım itiraf etmeliyim.. şaşkınlığımın sebebi bir yazarın bu tip sitelere üye olmasıdır.. :) şaşkınlığımı maruz görün lütfen.merak ettiğim, kitabınızın konusundan ve araştırmalarınızdan kısaca bahsetmeniz mümkün mü acaba.kitabı yazmanızda etken olan sebepler...teşekürler..

ben mystery şeyleri secerim ondan bu siteye üye oldum. Burada çok cana yakın insanlarla karşılaştım sevdim bu siteyi. Kitabın konusu ise şöyle

"Roman Antik Mısır' da daha önce yaşayıp ifritlerle anlaşma yapmış Antik Mısır' ın önde gelen insanlarının ve tanrılarının günümüzde reenkarne olup tekrar doğmasıyla başlıyor ve olaylar eski hayatlarını hatırlayan insanların etrafında geçiyor. Bu insanlar fizikötesi canlılar tarafından binlerce yıl önce yapılmış anlaşma gereği, İfritler tarafından inşaa edilmiş Ayna Dünya' ya geçiş için hazırlanırlar. Her bir kutsala bir fizikötesi canlı bahşedilmiştir. Ayna Dünya ise Dünya' mız üzerinde kurulmuş sadece Mısır'lılara ait bir Dünya' dır. Tüm kutsalların Ayna Dünya' ya gitmesinin nedeni ise Akrep Yılbaşında Anubis ve ordularına karşı koymaktır" Romanın sonunda süprizlerle bitiyor ve kesinlikle ikinci ve üçüncü kitap düşünülerek yazılmıştır. Roman fantazya ve mitolojiyi birleştiriyor. Alıp okuyanlarınız olursa ve yorum yazarlarsa çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkür ederim.

Guest İDİL

Öncelikle tebrik ederim...

Tarz olarak Goethe'den etkilenip etkilenmediğinizi merak ettim..Özellikle Faust'tan ?

Guest Merrih

Kimseden etkilenmediğimi söyleyebilirim. Kendime has bir tarz geliştirdim. İlk kitabım olmasına rağmen bu işi iyi bilen insanlar tarafından güzel bir ilgi gördüm. Çok daha iyileri de olacak buna ben ve beni tanıyan herkes inanıyor. Ben de bunun için çalışıyorum.

Guest ijj11

konusu ne adı belli mi çanakkale balıkesir veya bursadan birinde nerde hangi kitapçılarda satılıyor belirtirmisin

Guest Merrih
konusu ne adı belli mi çanakkale balıkesir veya bursadan birinde nerde hangi kitapçılarda satılıyor belirtirmisin

Konusunu az önce yazmıştım. Türkiyenin heryerinde satışa çıkacaktır fakar eğer kitapçılarda bulamazsanız internetten sipariş verebilirsiniz. Ünlü sitelerdee satışa çıkacaktır.

Guest Pembe_Seker
Arkadaşlarım ilk kitabım büyük ihtimal bu hafta içinde çıkıyor. İşte bir kaç ufak eksiğiyle ilk kitabımın kapağı..smile-2.gif

http://img694.imageshack.us/img694/3945/ilkkapakjpg.jpg

Arkadasim hayirli olsun ...allah yolunu acik etsin..Bi sorum var neden Tanir olarak bize yaradana hitap ediyorsun ,kitapinda,meragimdan soruyorum.

Guest echo

Hayırlı uğurlu olsun,yolunuz açık olsun:)

Guest Talya

hayırlı olur inşallah. tebrik ederim