Jump to content
Guest Urumhamatahayil

Şahmeran Duası

Recommended Posts

Guest Urumhamatahayil

işte şehmeran duası 7 kere ardarda 3 gün boyunca okuyun bu dua anadoluda yılanların eve girmemesi yada tarlada vs vs gibi yerlerde yılanların saldırısına uğramamk için okunurmuş

şehmeranın diğer bir özelliğide dilekleri gercekleştirmesidir bollluk ve bereket vermesidir bu dua dediğim şekilde okunursa 40 gün içinde gercek olurmuş

bu dua ile ilgili olarak başlarken şehmeran aşkına diterek başlamak gerektiğine dair bir inaç vardır benden söylemesi

Allahu la ilahe illa Hüvel Hayyul Kayyum.Allahula ilahe illa Huvel aliyul Hakim.

Allahu la ilahe illa huves Semiul Alim.Allahu la ilahe illa Huver Rahmanürrahim

Allahu la ilahe illa Huvel Vahidul Ehad.Allahu la ilahe illa Huvel Ferdül Varid.

Allahu la İlahe illa Huve Raufur Rahim.Allahu la ilahe illa Huvel Aziz’ur Rahim.

Allahu la ilahe illa huvez Zahirul Batınu.Allahu la ilahe illa Huvel Ahadus Samedu.

Allahu la ilahe illa Huvel Fetta’ul Alim.Allah’u la ilahe illa Huvel Aziz’ul Alim.

Allahu la illa Huvel Hannan’ul Mennan’ul Deyyan.Allahu la ilahe illa Huvel Kadir’ul Kahiru.

Alahu la ilahe illa Huver-Rafiul Alim.Allahu la ilahe illa Huver-Rabbül arş’il Azim.

Allahu la ilahe illa Huvel Melikul Kudüs.Allahu la ilahe illa Huvel Hamdul mubin.

Allahu la ilahe illa Huvel Bais’ul Varis.Allahu la ilahe illa Huvel Esmaul Hüsna.

Huvel Hayy’u la ilahe illa Huve Fadi’u MuhlisineLehuddiyn. Subhane birahmetike ya erhammerrahimin.Velhamdu-lillahi Rabbil alemin.

Guest arkeolog

21 gün okuyanın da dileği kabul olur denir.

Guest Urumhamatahayil

s,telerde rahatlıkla bulabileceğiniz bir bilgi bir çok dua kitabındada var özel bir kynak belirtmeme gerek yok

Guest DarkEnergyPhoenix

güzel bir bilgi ama dileklerinin bu kadar kolay bir şekilde kabul edilmesi

icab edilmez burda başka birşey devreye giriyor

Guest jenk

bana biras ayetel kürsi'nin değiştirilmişi gibi geldi çünkü başı aynı:blink:

Guest Urumhamatahayil

lütfen işk önce saçma doğru değil gibi tümceleri hayatınızdan çıkartınız çünkü siz bir şeyi ne kadar inkar ederseniz o şey gercek olmaktan çıkar

söyleye söyleye dilimde tüğ bitti inandığınız şey gercektir burda ki tek güç bunları okumak değil bir inançla olumlu düşünceyle evrensel cekim yasasını hayatınıza katabilmektir

içinde esmalarda var ayetlerde var bir dua bu. ve duada islami acıdan uygun olmayan bir şeyde yok. olamamması için bir sebepte yok denemeden faydasını görmeen gerekli gereksiz yorumlar yaparak olumsuz bir enerji oluşturyorsnuz

ve özelikle tekrarlıyorum benim bölümümde saçma kelimesini bir daha kullanmayın denedim olmadı benim inacıma uygun değil gibi cümleler kulanabilirsniz ama basit yorumlarınızı kendinize saklayın kimsenin ihtiyacı yok

burası çocuk yuvası değil gizli ilimerin birşeyler öğrenebilesiniz diye paylaşıldığı bir bölüm ilimden yoksun olmak istiyorsanız siz bilirsiniz ama diğer arkadaşlara olumsuz bir enrji vermeye kimsenin hakkı yok

yine tekralıyorum site çok sitemizde bölüm yok oraları kulalnın

gereksiz açıklamalarınıza burda ihtiyac duyan kimse yok

Guest esmanur

ben darda olan herkese bu duayi tavsiye ediyorum...tesekkurler urum bilgilendirdigin icin ...

Guest arkeolog

21 gün 1 kere okumak bile yetiyor esmanur....:) bir arkadaşım denedi....

Guest esmanur

insallah ben her namazin ardindan okuyorum....rabbim yar ve yardimcimiz olsun...tesekkurler arkeolog

Guest cherar

tam 10 yıl diyalektik materyalizmin ardından gittim sonra bir dua ettim bütün hayatım değişti umarım dünya dualar üzerine dönmeye ve dualar bütün kalpleri döndürmeye devam eder sağol arkeolog