Jump to content
Sign in to follow this  
HaYaLGöZLüM

Sevgili Mescalin Ve Renan Abla..

Recommended Posts

Sitede uzun zamandır beğeni butonu yok yani bu bir sanatçının binbir güçlükle sahnede şarkı söylemesi ve karşılığında hiçbir alkış alamaması gibi bişey..yan beğen butonunun maddi hiçbir değeri yok belki ama manen insanların en çok bekledikleri şey..beğenilmek okumaya değer bulunmak ve beğen buyounu tıklamak uyani bir sanatçının nasıl morali bozulursa onca sahnede şakı söyleyip te alkış alamamasına bizimde öyle yani insanı kamçılıyor beğen butonu herkes rep yazmamz ki...bu sorunu halletseniz diyordum bir rica bir istek olarak..

• Like 2

Ben alkışlarım canım sizleri...:) Bu mesele aklımızda merak etmeyiniz. Er ya da geç bakacağız çaresine. Beğen butonu konulmamasının sizlerle değil sistemle ilgili önemli bir sorunu var. Mescalin çözüm arıyor. O sorunu aştığımızda beğen butonu görüş ve emirlerinize hazır olacaktır...:)

• Like 1

Ben alkışlarım canım sizleri...:) Bu mesele aklımızda merak etmeyiniz. Er ya da geç bakacağız çaresine. Beğen butonu konulmamasının sizlerle değil sistemle ilgili önemli bir sorunu var. Mescalin çözüm arıyor. O sorunu aştığımızda beğen butonu görüş ve emirlerinize hazır olacaktır...:)

teşekkür ederim renan abla...

Rica ederim canım. Konu aklımızda ama bir kere daha gündeme gelmiş oldu. Mescalin geldiğinde okur zaten...

ve ben hala hangi Konuya yazarsam yazayim, hüüüüp sona atliyrum:D hala gecmedi 2015 de ayni:rofl: ama alistim

Lütfen eski sistem daha anlaşılır daha düzgün cok iyi idi bir cok kişi de benim düşüncemde  

mecal renan incisel lütfen rica ediyorm coook rica ediyorum ne olur düzeltin  bu sistemi 

biz siteden cok memnun dük eskisi lütfen 

• Like 1