Jump to content
  • 0
nartnmerd

Akıllı Telefon Alacağım Karar Veremiyorum...Önerileriniz

Question

akıllı telefon alacağım ama bir türlü karar veremiyorum ...

öle çok karmaşık fonsiyonları anlamıyorum .Kriterler

fiyat aralığı max:500 tl

sağlam olsun , şarjı problemli olmasın (kullanıma bağlı biliyorum ama )

kullanışlı olsun

yapıcı ve gerçekten yapıcı önerileriniz için şimdiden teşekkürler

• Like 2

5 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Akilli telefonlarda malesef şarj cok uzun sure gitmiyor... o fiyat araligina gore bildigim bi tlf var kullanislida ama marka vermek dogrumu bilmiyorum repten yazayim...

• Like 1

• 0

Arkadaşım o fiyat aralığında Akıllı telefonlar var ama kullanırken seni deli eder. Ben de bir iki aydır araştırıyorum. Fiyat-performans açısından Asus Zenfone 5'i tavsiye ederim. Vatan Bilgisayar'da fiyatı 700 lira ve fiyatına göre özellikleri çok çok güzel.

• 0

teşekkürler arkadaşlar ....araştırıyorum, fikrim netleşiyor gibi artık ...görüşleriniz benim için önemli .....

Arkadaşım o fiyat aralığında Akıllı telefonlar var ama kullanırken seni deli eder. Ben de bir iki aydır araştırıyorum. Fiyat-performans açısından Asus Zenfone 5'i tavsiye ederim. Vatan Bilgisayar'da fiyatı 700 lira ve fiyatına göre özellikleri çok çok güzel.
....................

Akilli telefonlarda malesef şarj cok uzun sure gitmiyor... o fiyat araligina gore bildigim bi tlf var kullanislida ama marka vermek dogrumu bilmiyorum repten yazayim...
..............................

• 0

samsung denilen belalı telafonu almayında ne alırsanız alın 4 tane var 4 ü teknik servisten eve arada uğruyor,htc den memnun insanlar gerçi şans işi de fazlada para dökmeye gerek yok kaçak kullananlar var gayet memnunlar .