Jump to content
Perina

Tesiri Kuvvetli Sevgi Duası

Recommended Posts

Sevdiğiniz kişinin mümkünse resminin üzerine eğer yoksa düşünerek gece 12 den sonra 1000 defa

Ya vedud Ya beduh Ya Atuf Ya Allah esmalarını okuyup her 100 de sevdiğinizin anne ismiyle niyetinizi yaparsanız inşallah 1 hafta veya 11 gün içinde etkisini müşahade edeceksiniz.

kaynak ; el yazması

Ya Beduh, Ya Atuf, Ya Vedud diye tesbih çektiğiniz zaman, niyetinizdeki kişi için; "Ey kullarına çok şevkatli, seven, sevdiren ve güç işleri kısa sürede yapan Allah'ım... Bu kimseye, beni en kısa sürede sevdir, Onun kalbine benim sevgimi koy" demiş oluyorsunuz. Genel olarak manası budur.

• Like 1

Ya Beduh sozcugunun anlami nedir?

bu sanirim ;)

Ya Beduh"

lafzı da oldukça gizemli bir sözcük olup aslı ve anlamı meçhuldür. Osmanlıda yıllarca mektupların sağ salim ve süratli bir şekilde adreslerine ulaşması için mektup kağıtlarına "Ya Beduh" yazılır veya mührü vurulurmuş. Uzun yıllar beduh lafzı halk arasında muska gibi kullanılmış ve üzerine pek çok faziletler vehmedilmiştir. Mesela; bir yolcu üzerinde beduh yazılı bir kağıt saklarsa bütün gün yorulmaksızın yürüyeceğine yada hamile bir kadın bu kelimeyi üzerinde taşıyacak olursa daha kolay doğum yapacağına inanılırmış.

Ya Beduh sozcugunun anlami nedir?

Anlamını yazdım güç işleri kısa sürede yapan

• Like 1