Jump to content
  • 0
Hak Aşığı

Sinüzit Hastalığı İçin Önerileriniz

Question

Merhabalar ..

Yakın zamanda mr ve muayene sonucu sinüzit olduğum teşhis edildi.Baş ağrısı vs bilenlerin malumu sıkıntılı ve tedavisi bi yerde sonuçsuz bir hastalık... Doğal yoldan önerebileceğiniz tecrübe ettiğiniz yöntemleriniz var mıdır ???

• Like 1

30 answers to this question

Recommended Posts

• 0

çok geçmis olsun Hak Asigi, deniz suyunun bu rahatsizliga iyi geldigini biliyorum. Yaz aylarinda sıkça basini denize sokmalisin özellikle dalmak çok faydali olur. Soguk günlerde de tuzlu su ( deniz tuzunu tercih edersen daha faydali olur) ile burnunu yikarsan rahatlarsin sanirim.

• Like 2

• 0

Teşekkür ederim Abla... Deniz suyu iyi geliyormuş fakat ben denize çok uzaktayım... Tuzlu su iyi ama sinüslerin tamamı ile açılmasını istiyorum ,tuzlu su çok acıtıyor :( ama sanırım ilk başta en etkili çözüm bu ...

• Like 1

• 0

bir yakınım sinüzit için burda şeytan keleği denen bir bitki var onu sıkardı burnuna yılda bir kez.sinüsleri boşaltıyordu.tam nasıl yapılıyor bilmiyorum ama bir araştır Hakaşığı.dikkatli kullanılması gereken bir bitki..denize girme imkanın yoksa da deniz suyunun spreyleri var eczane de ben bir ara burun tıkanıklığım için kullanmıştım.geçmiş olsun...

• Like 1

• 0

İncisel'inde dediği gibi eczanelerde okyanus suyu burun spreyi olarak satılıyor, denize uzaksanız bu da bir alternatif.Geçmiş olsun..

• Like 2

• 0

süniitten ben de kurtulamadım sırf bunun için dalmayı düşünüyorum 8 -10 metreye dalınca boşalıyormuş şeytan keleğini nasıl bulabiliriz bir de yakının nasıl kullanıyor incisel kaynatıp suyunu mu

• Like 2

• 0

İncisel değişik bir otmuş sorarım aktarlardann...Teşekkür ederim

Süreç denize uzağım eczanelerden sorarım da güvenilir mi bilemedim başka yerlerde okudum hazır satılanlar çok da etkili değilmiş

Teşekkür ederim

Bugün aktara gittim bi damla var sinüzit için onu aldım akşam denicem etkilidir dedi bakalım artık yazarım buraya da

• Like 5

• 0

canım saçın ıslak kalmasın, üşütmemeye çalış kendini bu kadar biliyorum. Çooooook geçmiş olsun güzel arkadaşım benim. Nazar değmiş sana.

• Like 1

• 0

Ben 3 hafta önce ameliyat oldum sinüzitten. Eğer ki müzminleşmişse ve sinüsler tamamen dolduysa ameliyatın en iyi çözüm olduğunu dile getiriyor uzmanlar. Ve ben şu an çok rahatım çok şükür. Sinüs temizleme solüsyonları var onlarda geçici de olsa bir rahatlık sağlıyor. Çok geçmiş olsun, acil şifalar dilerim.

• Like 1

• 0
canım saçın ıslak kalmasın, üşütmemeye çalış kendini bu kadar biliyorum. Çooooook geçmiş olsun güzel arkadaşım benim. Nazar değmiş sana.

Her sabah saçlarımı yıkıyorum canım yaa.Alışkanlık... Ama kurutmadan çıkmam ... Tabi ki altında yatan en büyük sebep budur...Daha da dikkat ediyorum canım sağolasın...

Ben 3 hafta önce ameliyat oldum sinüzitten. Eğer ki müzminleşmişse ve sinüsler tamamen dolduysa ameliyatın en iyi çözüm olduğunu dile getiriyor uzmanlar. Ve ben şu an çok rahatım çok şükür. Sinüs temizleme solüsyonları var onlarda geçici de olsa bir rahatlık sağlıyor. Çok geçmiş olsun, acil şifalar dilerim.

daha teşhis edilmedi benim ki. Gripken gittim doktora mr istedi sonuçları vereceğim sırada izne ayrılmış doktor.Başka birine gösterdim oda sinüzit dedi kulak burun boğaza gitmelisin dedi.kaldı öyle. Kronik mi alerjik mi bilmiyorum.Mr da gripken çekildiği için onuda anlamak zor... Geçen eczacıya bi ilaç sordum tavsiye ettiği iki hap vardı.10 gün kullanmam gerekirmiş 5-6 saatlik rahatlık sağlıyor ama devamı olsun isterim... Ameliyatı çok araştırdım inşallah ameliyata gerek kalmaz. Dr a gidicem tekrar ameliyat derse fikirlerinizi alıcam ...