Jump to content

Recommended Posts

Allahümme inneke te'alemü sirrii ve âlâniyeti fegbel me'azirati ve te'alemü ve hacetii fe'adini sü'lii ve te'alemü maa fii nefsii feğfirlii zünübii. Allahümme inni es elüke imana yübasiru galbii ve yegina sadiga hatta e'alemü ennehü ley yüsibeni illaa maa ketebtehü aleyye verriza bimaa gasemtehü li yaa zel celali vel ikram.

"Kim bu duaya devam etse,o dünyadan kaçsa dünya onun peşine koşar.öyle rızk bolluğu yaşar."diyormuş Cübbeli Ahmet Hoca sohbetlerinde.....

alıntıdır.

• Like 2

incisel bayıldım yoruma hani kişi kaçsa dünya onun peşinden koşar yazıyor ya. geçen gün rızk, ün para için amenerrasulünü besmelesiz birinci gün bolca ( sayı vardı unuttum hoş ben sayılı okuyamam ) okuyun ikinci gün okumayın üçüncü gün bolca okuyun ve bu şekilde devam edin, siz istemeseniz de dünya ayağınıza gelir yazıyordu çok hoşuma gitmişti. teşekkürler canım.

Allah razı olsun, Cübbeli Ahmet Hocadan duymuştum bunu fakat kendisi çok hızlı konuştuğu için duayı alamamıştım, öğrenmek nasip oldu sayenizde, çok teşekkürler....

incisel bayıldım yoruma hani kişi kaçsa dünya onun peşinden koşar yazıyor ya. geçen gün rızk, ün para için amenerrasulünü besmelesiz birinci gün bolca ( sayı vardı unuttum hoş ben sayılı okuyamam ) okuyun ikinci gün okumayın üçüncü gün bolca okuyun ve bu şekilde devam edin, siz istemeseniz de dünya ayağınıza gelir yazıyordu çok hoşuma gitmişti. teşekkürler canım.

evet canım o konuyu da açtım 7 gün 41 kez yada besmelesiz birinci gün bol oku ikinci gün okuma gibi bir şey yazıyordu,besmelesiz ayet okunmaz o yüzden o kısmı eklemedim konuya.

http://www.estanbul.com/maddi-sorunlariniz-mi-var-436734.html#.VLpXE0esVcc

Günlük ne kadar okunuyor ki..bir de âyet mi okunuşu filan yanlış yapmayalım

dua bu sayısı yok istediğiniz kadar

Allah razı olsun, Cübbeli Ahmet Hocadan duymuştum bunu fakat kendisi çok hızlı konuştuğu için duayı alamamıştım, öğrenmek nasip oldu sayenizde, çok teşekkürler....

rica ederim inşallah faydamız olur sizdende Allah razı olsun

senden de Allah razı olsun canım

Anlamı: Allah’ım! Gizli ve aşikare her halimi bilirsin,istediğimi de bilirsin,sen dileğimi yerine getir.Gönlümden geçeni de bilirsin,beni mağfiret eyle.Allah’ım,başıma gelen her musibetin senin mukadderatınla olduğunu bildirecek ve taksimatına razı gösterecek sağlam bir imana beni sahip kıl ve gerçek bir yakîni kalbime yerleştir,ey ululuk ve kerem sahibi Allah’ım.

Böyle dua ettikten sonra Allahu Teâla,Hz.Adem’e şöyle vahyetti:

“Ey Âdem,ben seni mağfiret ettim.Hatta evlatlarından kim bu dua ile bana dua ederse onu da mağfiret eder ve bütün sıkıntılarını gideririm.Onu hazine-i gaybiyemden rızıklandırır,zenginleştiririm.Kendisi istemese bile dünya kendisine teveccüh eder.”