Jump to content
uzak_kuzey

Tesiri İnanilmaz Güçlü Muhabbet Duası

Recommended Posts

benim neden olmuyor yıllardır okuyorum??

Nasil okuyorsun? Ayni bu sekildemi? Inanarak yaptigina inan ve birazda cekim gucunu kullan ozaman olur...bu cok guclu bir dua..Eger olmuyorsa da baska bir hayir ara ....

Guest FiLiZ

Duayı paylaşan kardeşimize teşekkür ediyorum.. yalnız meali olsaydı mealini düşünerek okumak daha iyi olurdu

belki yazan vardır ama bütün sayfalara bakma fırsatım olmadığı için bilemiyorum

birde arapçası önemli.. çünkü en ufak kelime yanlışlığında bütün meal bozulur.. ben arapça okumayı biliyorum o yüzden yabancı değilim altyapım var ama yinede ordan okumak en iyisi zaten duada ism-i âzam ile sevgiden bahsediliyor

Rabbim dualarımızı kabul eylesin

Duayı paylaşan kardeşimize teşekkür ediyorum.. yalnız meali olsaydı mealini düşünerek okumak daha iyi olurdu

belki yazan vardır ama bütün sayfalara bakma fırsatım olmadığı için bilemiyorum

birde arapçası önemli.. çünkü en ufak kelime yanlışlığında bütün meal bozulur.. ben arapça okumayı biliyorum o yüzden yabancı değilim altyapım var ama yinede ordan okumak en iyisi zaten duada ism-i âzam ile sevgiden bahsediliyor

Rabbim dualarımızı kabul eylesin

amin canım...bu dua Ali imran suresinde geçiyor Ali imran suresi 31. ayet yalnız sonundaki esmalar surede geçmiyor...

Guest FiLiZ
amin canım...bu dua Ali imran suresinde geçiyor Ali imran suresi 31. ayet yalnız sonundaki esmalar surede geçmiyor...

Sağolasın kardeşim Allah razı olsun.. peki iki yakın akraba arasındaki nefret,soğukluk uzaklık gibi olumsuz duyguları yumuşatmak için bildiğin bir dua varsa bana yazabilirsen çok sevinirim kardeşim çok ama çok ihtiyacım var :( başka yerlere yazdım ama yazan olmadı

Guest ŞEHNAZ

Bende dün başladım duayı okumaya inşallah güzel sonuçlar alırsam sizlerle paylaşırım Rabbim hepimizin dualrını kabul etsin inşallah.

Kul in kuntum tuhibbunellah fettebiuni yuhbibkumullah.Ya vedut ya beduh ya cemil ya celil ya ALLAH.

Bolca okunmasi gereken cok kuvvetli etkili bir muhabbet duasidir defalarca denedim her seferinde etkisini yasadim.kendinizi vererek tum kalbinizle niyet ederek okuyun...

selam uzak kuzey kardes ,önce sunu söylemek istedim,ben bunu 8gündür hem evde hem yolda hem iste denedim ,ve denedigim sahis is arkadasim.ve jic bir sonuc yok,yanlis birsey mi yaptim acaba,saygilar

Guest vefasızım

bende 1 hafta önce ayrıldım ve canım çok acıyo hala umudum var ama bir yandan da dayanamıyorum onsuz olmuyo geri dönmesi için bişeyler yapmak zorundayım. bu tür duaları araştırdım ama henüz başlayamadım. bu dua özl gnlerdede okunabilirmi bir bilginiz var mı acaba ?

bu duayi rahatlikla okuyabilirsin sevgilinle arani duzeltmekonu kendine dondurup sevgisini kazanmak icin ama ozel gunlerinde okuma derim cunku kuran'dan bi ayet sonucta

Guest ayse_gul

Bu duayı paylaştığın için Allah binlerce kez razı olsun senden.Arkadaşlar kesinlikle tavsiye ed,yorum..Selametle...

Guest Havin85

ben uc gun once iki rekat namaz son 100 kere bu duayi okudum,sonra namaz kilmadan abdetsiz hergun okusam olurmu??

--- Sonraki mesaj ---

"uc gun boyunca okudum" demek istedim,yanlis yazdim herhalde

--- Sonraki mesaj ---

ayse_gul sen nasil okudun,anlatabilirmisin bi zahmet.