Jump to content
uzak_kuzey

Tesiri İnanilmaz Güçlü Muhabbet Duası

Recommended Posts

uzak kuzey Allah senden razı olsun..bi kaç arkadaşımız ve bende rüya görüyoruz onları görüyoruz..mesela ben dün okumuştum gece rüyamda onunla birbirmize sarılıyorduk..o kadar gerçekti ki nasıl etkilendim anlatamam..:)

Guest insomnia

ben de gördüm aynı sekilde,uyandıgımda ilk dediğim şey,gerçek gibiydi ya oldu :)

devam edin duaya o ruyalar gercek oluyo belirli bir sure sonra:thumbsup:

Guest dada

keşke onlarda bizi her akşam rüyasında görse....ama nerdeeeee:(

bu duayı okuyunca illa rüyada görmemizmi gerekiyor.birçok kişi rüyasında görüyor.ben görmedim şimdiye kadar aylardır okuyorum.

Guest insomnia

ben 1 kere çok içten okudum yani tamamen hissederek ,ve o gece gördüm rüyamda, yani badee tamamen kendini vererek oku bence ,

Guest Dede hoca
Kul in kuntum tuhibbunellah fettebiuni yuhbibkumullah.Ya vedut ya beduh ya cemil ya celil ya ALLAH.

Bolca okunmasi gereken cok kuvvetli etkili bir muhabbet duasidir defalarca denedim her seferinde etkisini yasadim.kendinizi vererek tum kalbinizle niyet ederek okuyun...

Azimetiyle birleştirilip gece yarısı halvet okumaları yapılmadan ve okumalar esnasında gerekli bohur ve tütsü kullanılmadan ve vekfi şerifi ile duvara bağlanmadan tam anlamıyla etki göstermez.

Azimetiyle birleştirilip gece yarısı halvet okumaları yapılmadan ve okumalar esnasında gerekli bohur ve tütsü kullanılmadan ve vekfi şerifi ile duvara bağlanmadan tam anlamıyla etki göstermez.

Biraz daha acabilirmisin? Bu kadar insan bosami okuyor yani? Halvet okumalari nedemek? Tesekkurler..

evet tutsu kullanilmasi etkiyi artiriyor bunu tamamen unutmustum kusura bakmayin lutfen :( dede hoca dogru soyluyor tesekkurler hatirlatmaniz icin,arti vefk te lazim ama vekf olmadan da oluyor halvet ne demek bilmiyorum..bana bunu veren hoca bana vefk yapmisti tabi karsiliginda odeme yapmistim...

arkadaslar ruyaya geliyor evet buda dogru ama ruyaya illa gelicek diye bu kural yok bazi insanlar ruya gorur bazilari gormez buna bu kadar takilmayin!

Dede hoca bizi biraz daha bilgilendirirseniz cok seviniriz.

--- Sonraki mesaj ---

buraya alenen yaziyorum sakin aramizdaki hocalar bana kizmasinlar bicok deneyimimden dolayi soyluyorum birton caresiz insan var burada ne yapicagini bilmiyorlar,lutfen bu medyumlarin vefklerine kanmayin paranizdan olursunuz dali bile kimildatmaya bile yaramiyor !

haklısın uzak kuzey bu işi sahtekarlıkla yapmaya çalışanlar o kadar çokki şaşıyorum internette boy boy reklamları var ama hiç bi işe yaramıyolar burdan tanıdığım biçok arkadaş işte şu medyuma gittim şu hocaya gittim sonuç alamadım diyen bisürü arkadaş var malesef... ama çok ciddi çalışma yapan hocalarda var birebir şahit olduğum bikaç arkadaşa hemde o kadar umutsuz vakaydıki bu arkadaşlar hocadan aldıkları yardımla eşlerine falan döndüler arada böle gerçek hoca çıkıyo ama biçogu para için darda kalmış insanların sırtından para kazanıyo.