Jump to content
uzak_kuzey

Tesiri İnanilmaz Güçlü Muhabbet Duası

Recommended Posts

Guest FiLiZ

Evet rüyalara takılmayalım çünkü gördüğümüz rüyaların çoğu bilinçaltıdır

hangi konuya yoğunlaşırsak onu görürüz

zaten haberci rüya olabilmesinin bazı husuları var

mesela benim bildiğim; rüyanın açık ve net görünmesi, yani karışık,korkutucu ve hatırlanamayacak şeyler olmaması gerekir

ayrıca insana mesaj veren ve o mesajdan dolayı içinde bazı şeylerin uyanması da haberci olabilir

devam edin duaya o ruyalar gercek oluyo belirli bir sure sonra:thumbsup:

Ah inşAllah arkadaşım inşAllah

Herhangi bir tutsu olabilirmi acaba..sadece evdeki okumalarda sanirim tutsu kullanacagiz . Surekli okunmasi gereken bir dua ama sureklide tutsu kullanamayiz..:)

Guest ecem23

Bu duayı çok seviyorum ve hep okumak istiyorum.Bilmiyorum ama her ne kadar ben şu anda sevdiğimden ayrı olsamda sanki bu duanın onun ruhuna gittiğini seziyorum.Nasılmı?çünkü o beni haftada bir arıyor.ilk ayrıldığımız aylarda bir ayı buluyordu araması ama yine bir haftaya düşürdü.Siz söyleyin şimdi o beni unutmuşsa yada kalbinden silmişse hala niye arıyo ve beklentisi ne ki?İnanın bana nedendir bilmiyorum ama geçen gece söz verdim artık onun için dua etmicem diye ama gece bu vakitler oldumu dilime hep o geliyo dularımda o var.onu seviyorum,düşünüyorum ,dualar ediyorum.özellkle bu duayı okudukça sanki mutlu oluyorum.Şimdi bundan sonraki süreçte artık dayanılmaz bu sevgimin güzelliklere dönüşmesini istiyorum...

ecem23 sevgilin seni seviyor oyuzden ariyor senden kopamiyor :)

yine guzel msjlar aliyorum (ozelden) kavusanlar hatta nisanlananlar var buraya alenen yazmak istemiyorlar ben isim vermeden diger duayi okuyanlara bildirmek istedim lutfen sabirla okuyun inanarak eger her gece 100 adet okuyorsaniz artik sayisini 5 er 10 ar artirin...

Guest ayse_gul

Allah razı olsun uzak kuzey.

Allah razı olsun verdiğiniz bilgi için çok sevdiğim değer verdiğim biri için 3-4 gündür sürekli okuyodum bugün aradı ve çıkma teklifi etti.. :)

belli bi sayısı yoktu açılçası ama gece yatmadan önce 100 civarında okuyodum gün içinde aklıma geldikce ezan okunduğunda falan hep okudum :)

Sağol..ben 100 civarında okuyorum geçen gün kısa bi msjlaştık oysa ben istiyorum ki ben msj atmadan msj atsın:(