Jump to content
uzak_kuzey

Tesiri İnanilmaz Güçlü Muhabbet Duası

Recommended Posts

Guest dada
ne kadar edersenız edın kaderınde ne varsa onu gorurusunuz

mutlaka doğrudur... ama bazen dua etmek için nedenler gerekir.. mesela yağmur duasına kışın çıkmazsın neden çünkü gerek yoktur.. o duayı etmen için Yaradan sana zaman tanır yaz sıcağını... kuraklık olduğunda yağmur duasını etme zamanı gelmiştir... insan hayatında da belli duaları etmeleri için zamanı gelmelidir...işte kaderimde varsa olur demek ve işleri salmak doğru değildir... elbette kaderinde olmayan bişey dua okudun diye olmaz,Yüce Rabbim isterse verir...onun gücünün, kudretinin karşısında biz çok çooook aciz kalıyoruz...

o yüzden bence; kader de olanlar mutlaka olucaktır ama ettiğin duaların bir gün iyi yönden karşılığını bulacağına inanarak duanı etmeye devam et... illaki o olsun diye değil, hayırlısı için, hakkında doğru olanı isteyerek etmeye devam et... elbet karşılığı gelir duanın, o olmaz başkası olur, ama karşılığı Allah katında sana gelir...

ben böyle düşünüyorum bilemem yanlış mı

Guest PETEKPET

Allah hepinizden razi olsun cok tesekkur ederim. Insallah hepimiz kavusuruz amin.

Guest FiLiZ
ne kadar edersenız edın kaderınde ne varsa onu gorurusunuz

Duayla birçok şey değişebilir

duanın kader üstünde büyük etkisi vardır

örneğin insanı herhangi bir kaza,bela duası sayesinde kurtarabilir

dünya ve ahiretle ilgili her türlü şeyi Rabbimizden ne diye istiyoruz

insanın önünde iki yol vardır, doğru ve yanlış.. hangi yoldan gitmemiz gerektiğini dualarla öğreniriz

insanın sadaka ve duayla şerrin ortadan kalkmasına vesile olduğu gibi, bazen hayrı da uzaklaştırabilir

yani kısacası biz dualarımızla ya aleyhimizi isteriz, ya da lehimizi..

ALLAH'da zaten kaderimizi önceden yazmaz, bizim yapacaklarımızı bildiği için onları yazar

ve O ısrarla dua edenleri sever.. duasız biz hiçiz çünkü..

Ayrıca dada kardeşimin söylediklerine de katılıyorum

Guest rapunzel_28
ecem23 sevgilin seni seviyor oyuzden ariyor senden kopamiyor :)

yine guzel msjlar aliyorum (ozelden) kavusanlar hatta nisanlananlar var buraya alenen yazmak istemiyorlar ben isim vermeden diger duayi okuyanlara bildirmek istedim lutfen sabirla okuyun inanarak eger her gece 100 adet okuyorsaniz artik sayisini 5 er 10 ar artirin...

merak ettim uzak kuzay kardeşim,siz acaba bu duayı tecrübe etinizmi,sevdiğinize ya da bilemiyorum eşinize kavuştunuzmu?

Guest ecem23

Arkadaşlar şiddetle okumanızı tavsiye ediyorum.Noldu diye sormayın sadece şunu bilin çok etkili ve benim için özel bir dua bu.yeterki Rabbimz yalvarışlarımıza inansın...

Bende kesinlikle bu duanin cok tesirli olduguna inanlardanim. Uzun zamandir da okuyordum. Aklima geldikce bazen ara veriyordum. Okudugum kisiyi ruyamda surekli benden saklanirken goruyordum. Anlam veremedim. Yani cok ilginc. En son ruyamda ayni evde olmammiza ragmen masanin altina benden saklanirken goruyordum :) Bunu bir mesaj olarak algiladim ve o kisinin benden saklandigini yani artik gorusmek istemedigini dusundum ve o kisiye karsi okumayi biraktim.Zorlamanin bir alami yok ! Simdi deger verdigim birinin muhabettini kazanmak icin okuyorum. Umarim allah kabul eder.

Bende kesinlikle bu duanin cok tesirli olduguna inanlardanim. Uzun zamandir da okuyordum. Aklima geldikce bazen ara veriyordum. Okudugum kisiyi ruyamda surekli benden saklanirken goruyordum. Anlam veremedim. Yani cok ilginc. En son ruyamda ayni evde olmammiza ragmen masanin altina benden saklanirken goruyordum :) Bunu bir mesaj olarak algiladim ve o kisinin benden saklandigini yani artik gorusmek istemedigini dusundum ve o kisiye karsi okumayi biraktim.Zorlamanin bir alami yok ! Simdi deger verdigim birinin muhabettini kazanmak icin okuyorum. Umarim allah kabul eder.

bence okumaya devam et çünkü sen seni istemediğini düşünsende.rüya tabir eden biri olarak bende senin duandan çok etkilendiğini bu yüzdende var gücüyle direndiğini düşünüyorum..

Guest ayse_gul

bende eskiden onunla ilgili hiç rüya görmezdim bu duayı okumaya başladıktan beri hep onu rüyamda görüyorum her gece görüyorum...anlamadım bende

Guest ecem23

Arkadaşlar sizlerdede bu dua şu etkiyi yaptımı?Şimdi bu duayı okuduğum zaman gerçekten her gece okuyan biriyim okuduğum zaman arıyo.mesela geçen gün günboyu aradı görüşelim felan dedi kıskançlıklar felan yaptı ama 3 gündür yine sesi yok aramıyo acaba geçicimi etki yapıyo.Ben özel günlerimde sadece ara veriyorum e ara veriyorum diye bu duayı okumadığım anlamına gelmiyoki kalıcı etki olmuyo gibime gelmeye başladı.sizlerede böyle oldumu?