Jump to content
uzak_kuzey

Tesiri İnanilmaz Güçlü Muhabbet Duası

Recommended Posts

herkeze slm arkadaşlar ben bu duayı bir ay boyunca okudum halada okuyrum aklıma geldıkçe ama ben bu duayı namaz abdesiyle okumadım bide namaz kılmadım ondan etki etmiyor olabılırmı bilgisi olan arkadaş bana yardım edebilirmi lütfen

Bende kesinlikle bu duanin cok tesirli olduguna inanlardanim. Uzun zamandir da okuyordum. Aklima geldikce bazen ara veriyordum. Okudugum kisiyi ruyamda surekli benden saklanirken goruyordum. Anlam veremedim. Yani cok ilginc. En son ruyamda ayni evde olmammiza ragmen masanin altina benden saklanirken goruyordum :) Bunu bir mesaj olarak algiladim ve o kisinin benden saklandigini yani artik gorusmek istemedigini dusundum ve o kisiye karsi okumayi biraktim.Zorlamanin bir alami yok ! Simdi deger verdigim birinin muhabettini kazanmak icin okuyorum. Umarim allah kabul eder.

bence okumaya devam et çünkü sen seni istemediğini düşünsende.rüya tabir eden biri olarak bende senin duandan çok etkilendiğini bu yüzdende var gücüyle direndiğini düşünüyorum..

Tesekurler bu yorumunu dikate alacagim.

--- Sonraki mesaj ---

Arkadaşlar sizlerdede bu dua şu etkiyi yaptımı?Şimdi bu duayı okuduğum zaman gerçekten her gece okuyan biriyim okuduğum zaman arıyo.mesela geçen gün günboyu aradı görüşelim felan dedi kıskançlıklar felan yaptı ama 3 gündür yine sesi yok aramıyo acaba geçicimi etki yapıyo.Ben özel günlerimde sadece ara veriyorum e ara veriyorum diye bu duayı okumadığım anlamına gelmiyoki kalıcı etki olmuyo gibime gelmeye başladı.sizlerede böyle oldumu?

Aslinda sen okudukca neler hissetigini bilemezsin. Belki kendi yapisindan kaynaklanan birseydir bu. Seni aramiyor olmasi seni dusunmuyor anlamina gelmez. Belki senin aramani istiyor. Bence okudukca kalici olan birsey. Benim tecrubeme gore de okumaya ara verdigimden 1 gun sonra bana karsi daha yogunlastigini hissediyordum. Yani ilac gibi belli bir sure sonra etkilemeye basliyor.

Ayetin tmamını mı okudunuz yarısndanmı ilk sayfadaki gibimi?

özel günlerde ezberden okunabilir mi acaba? bide etkisini gören arkadaşlarım günde kaç kere okuyorsunuz?

özel günlerde ezberden okunabilir mi acaba? bide etkisini gören arkadaşlarım günde kaç kere okuyorsunuz?[/quoteB

Ben her gece en az 100 ve gun icerisinde de aklima geldikce...okuyordum

özel günlerde ezberden okunabilir mi acaba? bide etkisini gören arkadaşlarım günde kaç kere okuyorsunuz?[/quoteB

Ben her gece en az 100 ve gun icerisinde de aklima geldikce...okuyordum

Sağol canım cevabın için..Rabbim tüm dualarımızı en kısa zamanda kabul etsin inşAllah

Guest ecem23

istlax keşke dediğin gibi olsa.keşke ben yanılıyo olsam.Evet mucize gibi bi dua ama ne bilim işte sanki ben böyle hissettim.ben tam 3 gündür ara verdim çünkü özel günümdeyim şu an ve okumak istemedim.oysa normalde her gece okumadan yatmam asla.Ama sık okuduğum zamnalarda hep ona etki ettiğini gördüm.mesela geçen hafta bir gün içinde kaç kez aradı ama şu an yine sesi yok.bende acaba dua okudukça fayda ediyoda ara verince etkisi sürmüyomu diye düşündüm.İnşallah yanılmışımdır.

Ayrıca arkadaşlar sizlerin çoğu benim gibi sevdiğiniz kişi için acı çekenlerdensiniz.Ben sizlere bu duayı şiddetle tavsiye ediyorum.ama yeterki inanın yalvarın içten yapın.gerçekten sıkıntılarınızı bile alacaktır.Ayrıca sizlerden ricam bakın bu duayla ilgili ilk sayfalarda çok güzel paylaşımlar var okuduysanız.Lütfen uzun süredir bu duayı okuyupta gerçekten etkisini görenleriniz varsa paylaşsın.olumsuz şeyler değil nolur olumlu iyi şeyleri paylaşın en azından ümitlendirin bizleri...Rabbim hepimizin dualarını hayırlısıyla kabul etsin...

Sağol canım cevabın için..Rabbim tüm dualarımızı en kısa zamanda kabul etsin inşAllah

Amin rica ederim..

--- Sonraki mesaj ---

istlax keşke dediğin gibi olsa.keşke ben yanılıyo olsam.Evet mucize gibi bi dua ama ne bilim işte sanki ben böyle hissettim.ben tam 3 gündür ara verdim çünkü özel günümdeyim şu an ve okumak istemedim.oysa normalde her gece okumadan yatmam asla.Ama sık okuduğum zamnalarda hep ona etki ettiğini gördüm.mesela geçen hafta bir gün içinde kaç kez aradı ama şu an yine sesi yok.bende acaba dua okudukça fayda ediyoda ara verince etkisi sürmüyomu diye düşündüm.İnşallah yanılmışımdır.

Ayrıca arkadaşlar sizlerin çoğu benim gibi sevdiğiniz kişi için acı çekenlerdensiniz.Ben sizlere bu duayı şiddetle tavsiye ediyorum.ama yeterki inanın yalvarın içten yapın.gerçekten sıkıntılarınızı bile alacaktır.Ayrıca sizlerden ricam bakın bu duayla ilgili ilk sayfalarda çok güzel paylaşımlar var okuduysanız.Lütfen uzun süredir bu duayı okuyupta gerçekten etkisini görenleriniz varsa paylaşsın.olumsuz şeyler değil nolur olumlu iyi şeyleri paylaşın en azından ümitlendirin bizleri...Rabbim hepimizin dualarını hayırlısıyla kabul etsin...

Ecem23 zaten hersey inanmakdan geciyor. Inandigin surece gerceklesiyor. Biz inanlar odugumuz icin olumlu tecrubeler yasiyoruz. Biraz bu duayla beraber cekim yasasi uygula. Bilmiyorum bununla ilgili cok konu var forumda. Zaten ondaki ana tema da o inanmak. Sen okurken o duanin onun ruhuna gitigine inaniyorsan ve ole hissediyorsan o da bunu hissediyor. Biraz cekim yasasinida uygula..en ufak olumsuzluga yer ver me..o zaman kendine olumsuzluklari cekiyorsun...

Tutuuuuuuuuuuuuuuuu tutuuuuuu arkadaslar , inanin yarim senedir okumadigim dua kalmamisdi , allah sonunda sesimi duydu cok sükür yarabbim . sen ne büyüksün . uzak kuzey Allah senden razi olsun ne muradin varsa nasip etsin su mübarek günlerin yüzü suyu fazileti anlami sevabi hörmetine

okumaya devam edin arkadaslar inancla yapildiktan sonra inanin zamani geldiginde dualarimizi yüce yaradan kabul ediyor .

selam ve dua ile

Maşallahhhh allah nazarlardan saklasın daim etsin darisi başımıza...

--- Sonraki mesaj ---

Pozitif düşünüyorum tabi Allah büyük hayırlıysa tabiki döner geriye . İlk kez dün okumuştum 100 e yaklaştıgımda üzerime iyice bir ağırlık çöktü ve bitirince kendimi çok garip hissettim değişik bi enerji varmış gibi. Bugünde 100 kez okudum bugun okurken hep gözyaşım aktı bitirdikten sonra bi hafifleme oldu içimde ilk gün bi enerji hissettim ama bugün tam tersi oldu ben mi bi hata yapıyorumdur yoksa normal mi bunlar . Yardımalrınız için herkese cevap verdiğiniz için sizede çok teşekkür ederim Allah razı olsun

Duaların kabul olmuş Njt:)))))))